Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Buna ziua Paterno, eu ma duc sa-mi fac o cafea si neauzim prin game, o zi buna sa aveti.

Link to comment
Share on other sites

Atentie!!Astazi,24.03.2013 ora 20:30 va avea loc sedinta rank 4+, iar la ora 21:00 va avea loc 21:00.Schimbarea a avut loc datorita lagului imensa care era ieri pe server.Va rog sa cititi cu atentie si sa veniti.

Va astept.

Link to comment
Share on other sites

Atentie!!Astazi,24.03.2013 ora 20:30 va avea loc sedinta rank 4+, iar la ora 21:00 va avea loc 21:00.Schimbarea a avut loc datorita lagului imensa care era ieri pe server.Va rog sa cititi cu atentie si sa veniti.

 

 

"iar la 21:00 va avea loc 21:00" :));)

Edited by pH ToxicMinimaLL
Link to comment
Share on other sites

Atentie!!Astazi,24.03.2013 ora 20:30 va avea loc sedinta rank 4+, iar la ora 21:00 va avea loc 21:00.Schimbarea a avut loc datorita lagului imensa care era ieri pe server.Va rog sa cititi cu atentie si sa veniti.

 

"iar la 21:00 va avea loc 21:00" :));)

Scuza-l...in Galati nu se face limba si literatura romana. b0d0, intra in joc, am de munca cu tine !

Link to comment
Share on other sites

Eu am iesit, o seara placuta tuturor si sper sa trecem cu bine peste aceasta perioada grea si sa nu plecati toti asa cum aveti intentia doar pentru ca unele lucruri scartaie.Daca plecati dati dovada de un caracter slab care merge numa la castig sigur si nu la greu.Maine la wars sper sa castigam inca 2 turfs si sa le pastram pe cele actuale stiu ca nu sunt eu in masura sa fac morala, dar ganditi-va macar...asa cum au spus si b0d0 si rizEa ...

O seara placuta, bafta la liceu/facultate/scoala!

Link to comment
Share on other sites

Asta e ultima oara cand postez aici...Va salut pe toti din paterno family sper sa va intelegeti cat mai bine, sa cuceriti cat mai multe turfuri...O parte din mine in jocul acesta ramane in aceasta mafie. Va salut pe toti. Aveti grija de voi !

 

 

 

TOt respectul meu pentru : RiZea ,delete1, costel28_rapid , [bTD]DreamS , dRaXx0r , Tohaneanu , Andreiy .

Edited by BS ShiDe
Link to comment
Share on other sites

Asta e ultima oara cand postez aici...Va salut pe toti din paterno family sper sa va intelegeti cat mai bine, sa cuceriti cat mai multe turfuri...O parte din mine in jocul acesta ramane in aceasta mafie. Va salut pe toti. Aveti grija de voi !

 

 

 

TOt respectul meu pentru : RiZea ,delete1, costel28_rapid , [bTD]DreamS , dRaXx0r , Tohaneanu , Andreiy .

L-ai uitat pe Ciccio =))) imi pare rau ca pleci, dar asta e...poate mai tinem legatura :-?

 

Noapte buna Paterno, am plecat la somn, maine ma trezesc la 7 O.O

 

Sper sa nu fie ultimul post aici, vorbim maine la 17.

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna Paterno, ma pun si eu la somn ca maine am inmormantare :(...mda asta e, maine sper sa fim multi la waruri si sa avem o prestatie foarte buna.

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna Paterno, ma pun si eu la somn ca maine am inmormantare :(...mda asta e, maine sper sa fim multi la waruri si sa avem o prestatie foarte buna.

 

Ăăă...condoleante.. :|

Am uitat sa fac cerere de invoire, iar acum sunt pe telefon si imi e cam greu sa mai fac [iar maine chiar nu mai pot] asa ca anunt aici ca nu pot sa fiu prezenta la war'ul de maine. Imi cer scuze dar mai devreme de 21:00 nu ajung acasa. Multumesc de intelegere :)

Noapte buna, Paterno.

Welcome welcome :)) nu cred ca te-am mai vazut pana acum. O scurta caracterizare a ta?

PS. Geniala aplicatia =)))

Edited by ZaNa
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.