Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Ne descurcam si asa, avem sanse, foarte mici dar avem, logic ar fi sa avem macar turf-urile din jur la HQ ... o sa vedem maine ;)

Link to comment
Share on other sites

@, CLAR :| Bafta frate, imi pare SUPER rau :( Sper sa revii si sa nu uiti de noi... sincer, tu cred ca mi-ai fost cel mai bun prieten si in Barzini si aici, bafta... asta e :|

@ Eu acum am venit de afara, ne auzim in joc...

Link to comment
Share on other sites

@, CLAR :| Bafta frate, imi pare SUPER rau :( Sper sa revii si sa nu uiti de noi... sincer, tu cred ca mi-ai fost cel mai bun prieten si in Barzini si aici, bafta... asta e :|

@ Eu acum am venit de afara, ne auzim in joc...

 

Noapte bună, eu am ieşit, sănătate!

Link to comment
Share on other sites

Ce faceti? Eu ma pun sa ma uit la a doua repriza la meci. Pandurii - Otelul 0-1 :X:X:X:X ne auzim mai incolo in game.

 

Ce faceti? Eu ma pun sa ma uit la a doua repriza la meci. Pandurii - Otelul 0-1 :X:X:X:X ne auzim mai incolo in game.

Link to comment
Share on other sites

Ce faceti? Eu ma pun sa ma uit la a doua repriza la meci. Pandurii - Otelul 0-1 :X :X:X:X ne auzim mai incolo in game.

 

Ce faceti? Eu ma pun sa ma uit la a doua repriza la meci. Pandurii - Otelul 0-1 :X :X:X:X ne auzim mai incolo in game.

Cand intri in game sa imi spui cu cat sa terminat meciul :X

Link to comment
Share on other sites

Gabos la meciuri d-astea ai ajuns sa te uiti frate ?:)) Uite-te frate la Steaua !!! Ala e meci adevarat !! Da nu joaca in seara asta ;) Hai dam si noi un /tie prin game ceva ca prea e plictiseala.

Link to comment
Share on other sites

@,

Nu iti dai si tu demisia frate ? serios fac cinste :))

Daca asta vreti ... In curand o sa va fac pe plac ...

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna, m-am pus si eu la somn, ne auzim maine dimineata in game. Sper sa fiti mai concentrati maine la war si sper sa ne luam si noi HQ-ul. Noapte buna.

Link to comment
Share on other sites

Mai stau si eu putin si ma bag la culcare, ne auzim maine la sedinta si dupa la waruri. Noapte buna !

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata baieti, abia m-am trezit si eu, ma duc sa ma spal pe ochi si ne auzim in game la sedinta si apoi la waruri. O zi buna sa aveti.

Link to comment
Share on other sites

Neata baieti , am venit si eu de la antrenament , poate ne recapatam si noi Hq-ul astazi ...

Link to comment
Share on other sites

Eu ma duc sa mananc ceva si apoi la waruri, ascultati si voi odata la waruri si nu va mai faceti de cap si o sa castigam.

Link to comment
Share on other sites

Eu ies 10 minute afara sa ma linistesc, m-am saturat imi fac cerere de inactivitate 1 luna-2-3, pana iese PauL., nu-l mai suport, de cand a venit aici o tinem numai in certuri, se crede el jmecher si nu stiu ce, da sa ne mai lase frate cu arfele lui, vine cu fite de dorobanti aici sa ne arate noua ca ce, ca e el jmecher :-J

Link to comment
Share on other sites

Eu ies 10 minute afara sa ma linistesc, m-am saturat imi fac cerere de inactivitate 1 luna-2-3, pana iese PauL., nu-l mai suport, de cand a venit aici o tinem numai in certuri, se crede el jmecher si nu stiu ce, da sa ne mai lase frate cu arfele lui, vine cu fite de dorobanti aici sa ne arate noua ca ce, ca e el jmecher :-J

Stai calm ... Nu te mai lua la cearta din orice si o sa se rezolve toate ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.