Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

offline GhiOzDaNeL[COD] SkeleT 26.03.2015 21:32 02.04.2015 22:32 Necooperare la teste

Interesant, a luat de doua ori ban pentru necooperare si tot nu are cheats, logica asta..

#De Luni probabl o sa ne revenim, pana atunci incercati sa veniti la war-urile care le avem, noapte buna. Evidenta pentru azi o sa o postez maine la fel si sanctiunile.

Link to comment
Share on other sites

Normal, felicitari Skelet pentru acest lucru. De la inceput mi-am dat seama ca acest jucator[COD] foloseste ceva, bineinteles sunt ei acolo in trupa, jucatorii adevarat. Clanul [COD] sunt doar niste baieti curati, fara coduri. Pacat ca Yoshijro si acel Cristiano au marturisit clar ca stie sa foloseasca asa ceva si greu cineva ii prinde. :)

Pana sa intre [COD] nu imi aduc aminte ca #RDT sa ne faca vreo problema.

Link to comment
Share on other sites

Maine ora 19:40 sa fiti in HQ cu arms si materiale, ca sa fiu sigur ca nu am vorbit degeaba la sedinta de azi, topicul de invoiri va fi inchis nu imi dati pm cu invoiri ca nu va invoiesc. Nu apelati la topicul inactivitati maine ca nu accept niciuna, gata cu leneveala, noapte buna.

 

#Faceti bine si veniti, marti o sa postez evidenta pentru luni cine nu are minimul de secunde/nu vine la war va fi sanctionat.

Edited by GF CarreY
Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru azi baieti, maine sa fiti on avem 4 waruri. Incercati sa intrati mai devreme de 20:00 in game, pentru ca la 20 o sa prindeti foarte greu loc.

#Maine o sa postez evidenta pentru azi, cei absenti si cei cu scor pe minus (la primul war) vor fi sanctionati cu av/amenda/fw iar cei care au luat best isi vor primi banii, noapte buna.

Link to comment
Share on other sites

Ieri a fost destul de bine la war,sper ca astazi sa ascultati de cei care organizeaza si sa fiti cat mai multi,la 19:50 sa fiti in HQ,cu M4 si materiale.

Cine nu are peste 500 secunde pe turf va fi sanctionat !

O zi buna sa aveti ! Semnat al vostru Walevski

Edited by South Walevski
Link to comment
Share on other sites

O seara buna, felicitari pentru aceasta seara. Maine vin la war sa dau clear prietenilor mei din #REDETE. Salut KROG, ma scuzi ca nu ratez.

Welcome Printu, chiar daca nu esti tu asa bun in arme vei invata #=))!

Shaw este aproape sa aplice la noi, il asteptam cu bratele deschise.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.