Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@Bogdan phR, AM INtrat,dar nu am avut cu cine sa tau testu in 3 zile ,firu posibil era la pescuit de TON,iar ceilalti il insoteau :))) totu e bine cand se termina cu bine,firu a prins 69kg de peste si a ajuns acasa fericit

Edited by MRS MaSa7u
Link to comment
Share on other sites

La mine nu merge cu cioara vopsita, vreau sa vad activitate la waruri, nu toti au sansa sa intre aici :) si este foarte greu, regret ca nu am eu rank 4 sa fiu tester pentru a da testele la sange cu majoritatea membrilor, observ ca nu vreti sa va ajutati factiunea si sa fiti activi, cand alegi un gang te gandesti daca ai timp de waruri, cat despre ultimele inactivitati, nu mi-am schimbat parerea si va spun sa va ganditi de 2-3 ori ce vreti sa faceti. Voi incepe cu activitati si sigur nu ve-ti intra. :) Nu se pune problema de ceva dar cand x membru are inactivitate pana pe 08.04.2015, 1 saptamana warurile fiind suspendate ( total inactiv ) si pe 20 face alta inactivitate iti pui un semn al intrebarii si il rogi sa iasa sigur :)

Link to comment
Share on other sites

La mine nu merge cu cioara vopsita, vreau sa vad activitate la waruri, nu toti au sansa sa intre aici :) si este foarte greu, regret ca nu am eu rank 4 sa fiu tester pentru a da testele la sange cu majoritatea membrilor, observ ca nu vreti sa va ajutati factiunea si sa fiti activi, cand alegi un gang te gandesti daca ai timp de waruri, cat despre ultimele inactivitati, nu mi-am schimbat parerea si va spun sa va ganditi de 2-3 ori ce vreti sa faceti. Voi incepe cu activitati si sigur nu ve-ti intra. :) Nu se pune problema de ceva dar cand x membru are inactivitate pana pe 08.04.2015, 1 saptamana warurile fiind suspendate ( total inactiv ) si pe 20 face alta inactivitate iti pui un semn al intrebarii si il rogi sa iasa sigur :)

 

Terminate ma raule ca nu te cred :))))))))))))) ti-a dat urat ma pharelle, auzi sa dau teste la sange :)))))).

Felicitari copii mei pentru war-urile castigate.

 

Link to comment
Share on other sites

Neata Pimps..

Felicitari pentru war-urile de aseara... din pacate nu am avut attack deoarece nu avem rank 4+ care sa se ocupe de asta...(poate sunt unii care dau)

Incercati sa fiti mai activi la war... avem o prezenta destul de buna dar se poate si mai bine.

Salut si un weekend placut

Link to comment
Share on other sites

Ce fac fetele mele? Nu am mai dat de mult pe aici. Am avut o sambata "extraordinara", am avut examen dis-de-dimineata la mecanica....

In alta ordine de idei, am observat ca celor din RDT le`a cam pierit graiul de cand am vazut care pe care la wars :)

Link to comment
Share on other sites

Salut,cum de nu v-ati inghesuit sa veniti la antrenament? Am vorbit cu Firu,si pentru prezenta voastra extraordinara,nu veti fi sanctionati.De asemenea,nu o sa mai fac/facem antrenamente,ajung warurile,pentru ca am observat ca ii batem.Bafta !

Link to comment
Share on other sites

Pharrell, unii isi dau silinta la antrenament, altii la war.Antrenamentul este pentru cei ce au nevoie(pasnici).Luati-va de RDT, asa va asigurati FW la urmatorul report de-al lor.

Link to comment
Share on other sites

Pharrell, unii isi dau silinta la antrenament, altii la war.Antrenamentul este pentru cei ce au nevoie(pasnici).Luati-va de RDT, asa va asigurati FW la urmatorul report de-al lor.

 

Normal, nu m-am referit la toata lumea sa vina la antrenament, cei ce fac minusuri :))

Link to comment
Share on other sites

Neata, alaturi de Firu am decis referitor la inactivitati sa nu le mai accepte aiurea, playerii inactivi nu vor avea parte de inactivitati. Referitor aici la Madytz, a avut 2 inactivitati intr-o singura luna. Pe langa asta avem un regim special pentru cei inactivi, luni Masatu si Madytz se vor prezenta la toate warurile cu peste 1000 secunde pe turfs. In caz contrar primiti factionwarn.( cei 2 )

Edited by Bogdan phR
Link to comment
Share on other sites

@@Bogdan phR, Da nu te supara tu aici,da facem pe prietenii sau cum ? se vede clar ca nu ma suferi,ca sunt #pESTEtine in viata reala si la tot,dar nu ma aborda tu asa ca nu ma sperii ;) cum vine toata lumea la war asa vin si eu,hai salut,sper ca nu imi mai pronunti numele nici aici nici pe /f

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata bibanilor, acum m-am trezit si eu, mananc ceva si poate ne auzim prin game. Din cate am vazut saptamana asta in mare parte a fost bine, dar mai sunt mici lipsuri, sper sa remediem asta cat mai curand si sa mearga totul perfect. Am observat ca B0T au renuntat la lupta si am iesit invingatori atat AUR cat si Pimps.

Am sa va rog sa nu mai suferiti pe la discutii sau sa ii provocati pe cei din RDT cu diverse mesaje, melodii si asa mai departe pentru ca nu este frumos sa ne razboim aici, aratam totul pe zona de war si doar in timpul warr-urilor, in timpul liber sa ne purtam ca niste oameni civilizati si cu respect reciproc.

Va doresc un weekend placut si mai lasati samp-ul si mai vedeti-va de viata personala, pentru ca un joc ramane un joc :)

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata bibanilor, acum m-am trezit si eu, mananc ceva si poate ne auzim prin game. Din cate am vazut saptamana asta in mare parte a fost bine, dar mai sunt mici lipsuri, sper sa remediem asta cat mai curand si sa mearga totul perfect. Am observat ca B0T au renuntat la lupta si am iesit invingatori atat AUR cat si Pimps.

Am sa va rog sa nu mai suferiti pe la discutii sau sa ii provocati pe cei din RDT cu diverse mesaje, melodii si asa mai departe pentru ca nu este frumos sa ne razboim aici, aratam totul pe zona de war si doar in timpul warr-urilor, in timpul liber sa ne purtam ca niste oameni civilizati si cu respect reciproc.

Va doresc un weekend placut si mai lasati samp-ul si mai vedeti-va de viata personala, pentru ca un joc ramane un joc :)

Bine tu sven. Un exemplu de urmat. Zici bine ca sa nu zici rau. Ne vedem luni la war, sper sa remediez si eu scorurile. Pana atunci ma pun pe invat ca " iacata " mai sunt 9 saptamani si dam bacu :-S

Buna dimineata bibanilor, acum m-am trezit si eu, mananc ceva si poate ne auzim prin game. Din cate am vazut saptamana asta in mare parte a fost bine, dar mai sunt mici lipsuri, sper sa remediem asta cat mai curand si sa mearga totul perfect. Am observat ca B0T au renuntat la lupta si am iesit invingatori atat AUR cat si Pimps.

Am sa va rog sa nu mai suferiti pe la discutii sau sa ii provocati pe cei din RDT cu diverse mesaje, melodii si asa mai departe pentru ca nu este frumos sa ne razboim aici, aratam totul pe zona de war si doar in timpul warr-urilor, in timpul liber sa ne purtam ca niste oameni civilizati si cu respect reciproc.

Va doresc un weekend placut si mai lasati samp-ul si mai vedeti-va de viata personala, pentru ca un joc ramane un joc :)

Bine tu sven. Un exemplu de urmat. Zici bine ca sa nu zici rau. Ne vedem luni la war, sper sa remediez si eu scorurile. Pana atunci ma pun pe invat ca " iacata " mai sunt 9 saptamani si dam bacu :-S

Link to comment
Share on other sites

@@Bogdan phR, Da nu te supara tu aici,da facem pe prietenii sau cum ? se vede clar ca nu ma suferi,ca sunt #pESTEtine in viata reala si la tot,dar nu ma aborda tu asa ca nu ma sperii ;) cum vine toata lumea la war asa vin si eu,hai salut,sper ca nu imi mai pronunti numele nici aici nici pe /f

 

Tu peste mine in viata reala ? Era sa zic eu in ce masura esti tu peste mine in Real Life :) Nu ai activitate, iesi usor si simplu de crezut.

Si pentru tine, daca ma bag pentru cineva nu ma bag ca imi sunt prieteni, imi sunt frati :) Ma refer la Svenking, Sprites si prieteni imi sunt doar cei ce au venit sa ma ajute pe mine si in special pe SpriTes cu factiunea. Nu poti intra, iti pui demisie, usor si simplu de stiut din cate cred eu. Firu te va sanctiona daca lipsesti. Am facut factiunea asta cum putine sunt alaturi de aproape 30 de membri din 40:) si nu accept ca cineva sa vina sa isi bata joc asa usor, nu ai tras tu pentru toata lumea, cum membrii de 17-18-19-20 ani vin la fiecare war, asa si tu vreau prezenta 4/4 :) in caz contrat factionwarn. Usor de tot, chiar foarte usor:)

Cat despre tine, Pitbull deja o dai in diverse, stii doar sa injuri si sa faci misto, mi-am dat seama din convorbirea cu tine pe Skipe, daca este nevoie pun si poza cand ne "injuri" si dupa incercati sa fiti baieti pe server pentru a nu dauna unei functii:) Treburile sunt de trecut ;).

Edited by Bogdan phR
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.