Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Drunkard VIP Eu am terminat, am spus ultimele cuvinte.

 

Ce tocmai ai facut tu este sa iti tradezi varsta si caracterul. Ai spus mai sus ca nu iti este rusine de faptul ca ai 14 ani. Eu as intra in pamant de rusine sa am 14 ani si un limbaj ca al tau, limbaj care denota o crasa lipsa de educatie. Trebuie sa scapam de tine repejor, tot ce faci este sa poluezi serverul si comunitatea. Sunt ferm convins ca in mod normal nici nu te-ai uita la mine pe strada, sunt cu 5 ani mai mare decat tine si refuz sa ma cobor la mintea ta. Poti sa imi mai dai PM-uri sau chiar sa postezi aici, vei vorbi singur.

 

pJt59ys.png

Link to comment
Share on other sites

 

@, Am observat ca, cam faci posturi inutile si m-am gandit ca nu ti-ar strica sa mai citesti regulamentul, valabil pentru toti care faceti posturi inutile de data asta nu inchid topicul si nu sanctionez pe nimeni sper sa va intre bine in cap acest regulament:

- este interzis să faceți posturi inutile în cadrul forumului facțiunii voastre.

-- este interzis să faceți spam în topicul cu Discuții între Membri.

-- în topicul de Discuții între Membri se vor posta numai lucruri importante sau semnificative, nicidecum mesaje de genul: Bună Ziua, Salut, Noapte Bună, Ce mai faceți?, Mă duc să mănânc și orice altceva asemănător.

- încălcarea regulilor forumului duce și la sancționarea voastră în joc.

ps: Maine vreau 35 on pe turf fara intarziati, invoiri, inactivitati pentru a lua 4/4 vom avea waruri grele. Felicitari pentru atack, Edi.

 

 

Astept ca Alex_Mafya sa fie sanctionat pentru limbajul sau, nu merge sa iti dau PM.

Edited by Drunkard VIP
Link to comment
Share on other sites

OFF TOPIC : Risc un mic Avertisment verbal dar macar ma simt eu bine :

 

ON TOPIC : Ba , de cand nu am mai scris pe aici . Sper ca luni sa veniti la war nu sa baga-ti scuze cu genul nu sunt acasa sau am probleme si cand se face 15:00 sunteti ON si intrebati ce am facut la war. Hai ceaules , NB ! #/qlaviata.

Link to comment
Share on other sites

@@Drunkard VIP, baga repede cerere de unban ca sa primesti unban pana maine la war-uri.

 

Am bagat, dar am facut inactivitate ca maine plec din tara :)) E chiar amuzant ca am luat eu ban, cu scor - la war si care nu am folosit niciun cod.

 

HOPAAA, SE PARE CA CINEVA MI-A FURAT CONTUL CRED. AM PAROLA SCHIMBATA, NU POT SA MA LOGHEZ PE RPG. Poate sa imi zica cineva va rog cand apare last log in? Eu dupa war nu am mai intrat.

Edited by Drunkard VIP
Link to comment
Share on other sites

Am vorbit cu star, cica i-a dat un jucator o dovada ca am eu cod. Ma indoiesc, eu nu am folosit niciodata. Astept acum dovezile.

 

 

UITATI-VA PENTRU CE AM LUAT BAN:

 

https://www.youtube.com/watch?v=hNdK6V3b7iw

 

NU I SE INTAMPLA ORICUI SA DEA 3/3 ODATA LA PAINTBALL? Doamne, daca nu iau unban nu mai exista cale de intoarcere pe acest server, aceasta decizie este cea mai proasta pe care am vazut-o vreodata. La waruri m-a verificat si james si inca un admin si ambii au zis ca sunt curat, mi se pare o prosteala faza asta cu 3/3.

Edited by Drunkard VIP
Link to comment
Share on other sites

Imi pare rau pentru tine si chiar sunt de acord cu tine aici ai dat 3/3 din run sau acel individ care ti-a spart contu a dat 3/3 din run. Asta este drunkard si eu am luat ban acum un an jumate cand eram Rdt pe alt cont, faceam test deagle si am dat 3/3 si am luat ban pentru aim-bot si nici nu stiam ce e ala cod acum un an jumate, nici nu foloseam si nici nu o sa folosesc.

Edited by Spices
Link to comment
Share on other sites

Imi pare rau pentru tine si chiar sunt de acord cu tine aici ai dat 3/3 din run sau acel individ care ti-a spart contu a dat 3/3 din run. Asta este drunkard si eu am luat ban acum un an jumate cand eram Rdt pe alt cont, faceam test deagle si am dat 3/3 si am luat ban pentru aim-bot si nici nu stiam ce e ala cod acum un an jumate, nici nu foloseam si nici nu o sa folosesc.

Mi-a dat Kelton unban, a zis ca o sa fie cu ochii pe mine. :))

Link to comment
Share on other sites

Sigur ca da,când dati de greu plecati, ati intrat aici doar când dominam sa fiti si voi mandri ca faceti parte din SP,acum se vede adevarata fata a unora când dam de greu,jalnic caracter.

Edited by NewLife VIP
Link to comment
Share on other sites

@, ai spus-o tare si clar, au vazut lv aproape mov sau chiar mov si ce s-au gandit, hai acolo sa ne dam mari.. Gdog sincer m-a dezamagit a doua oara, prima data a plecat in RDT pentru ca RDT domina LV-ul, acum s-a intors cand noi il aveam si a plecat cand am pierdut un turf din LV... Ne revenim noi, mai bine ca scapam de astfel de persoane.

Link to comment
Share on other sites

E absolut normal să mai pierzi un turf după atâta timp.. Pe de altă parte, atata timp cât avem rambo in mafie care, atentie, fac + la war nu o sa putem face mai mult de atât. Membrii ăia care chiar se ţin tari ar trebuii sa stea cu cei mai slăbani, să-i indrume si să-i invete pentru a nu mai face - la war. Degeaba ii zici ca esti praf si că esti 0 cum mi-a zis mie "Printu". Inainte să vina el luam destul de multe best, eram printre cei mai buni si nici acum nu mă consider mai prejos. Degeaba mergi rambo si faci + cand mai mult de jumătate de chipa iti moare :). Dar jucatorii ca ei nu prea inţeleg ce e MUNCA IN ECHIPĂ, căci cu scopul ăsta s-a făcut jocul nu să te duci si să te joci singur. Ne putem revenii usor si azi am pierdut din cauza că au fost foarte mulţi invoiti si absenti. Respect celor care stau in mafie si la bine si la rău nu care se trag pe cur atunci când sunt momentele mai rele, ciao.

Link to comment
Share on other sites

De ce unii dintre voi au ales sa plece ? Laura oricum era praf la arme, in 69 Pier o sa ajute doar cu -69 la scor in rest nu prea vad cu ce ar putea ajuta. Observ ca daca ati pierdut un war (Cel cu RDT) gata va puneti repede demisia, why nobilor ?

Aaa, faza e ca cei noi intrati (Cand deja LV era mov ) ati intrat doar ca sa va credeti smardoi ca mna, ''sunt intr-o mafie care are un oras intreg''. Respect celor care au ramas aici de pe vremea cand ne chinuiam sa ne mentinem HQ-ul, celor care si-au dat silinta si nu au plecat cand era mai greu, astia membri adevarati printre care ma numaram si eu, (05.2015 pana pe 07.2015.).

Daca azi pierdeti un turfs , ce credeti ,ca gata pierdeti tot lv-ul ? Neh, nu puteti sa castigati mereu. Cum a zis si SvenKinG '' Chiar daca ramanem o pata pe mapa, tot o sa le dam batai de cap''. Nu e bai, nu puteti castiga mereu ba. Iar astia care zic '' Coordonare 0, nu da nimeni m4 etc.'' probabil daca ascultati era totul ok, daca Nenea Bota va zice '' Rupetii aripile lui zana Sven'' voi asa trebuie sa faceti, nu sa dati pe el cu sprei de muste :)). Respect celor care au ramas aici inca de pe vremea cand aveam doar HQ-ul. No report Pestilor pup.

Link to comment
Share on other sites

@@diezLLe 07, Alo copilu',tu cauti anturaj cu mine ? sau te crezi si tu mai important pronuntandu-mi numele tu fiind un nimeni ca nu inteleg ? Pai ba copile tu crezi ca eu nu am alt lucru numai sa-mi fac alt cont pe forum si sa va injur pe voi la discutii ? prietene,uita-te tu la discutii SP si vezi daca de cand sunt eu in SP m-am luat de vreun membru din mafiile adverse,mai joc jocul asta doar de plictiseala si incet incet o sa ma las de tot de el ca nu ma mai atrage nimic la el inafara de cateva ore de DM la waruri si crede-ma ca MI SE RUPE de turfuri si de scandalurile voastre ,si acum am aflat de la cineva ca mi-ai pronuntat numele la discutii RDT si am intrat sa vad care-i treaba, nu ca m-ar fi interesat ce latrati voi pe acolo,ati luat si voi HQ dupa o luna si va permiteti sa deschideti gura ca pana acuma ati fost muti,pacat de voi, daca incepeti cu deastea sa va luati de mana cu TTB si...

Edited by NewLife VIP
Link to comment
Share on other sites

@, ai spus-o tare si clar, au vazut lv aproape mov sau chiar mov si ce s-au gandit, hai acolo sa ne dam mari.. Gdog sincer m-a dezamagit a doua oara, prima data a plecat in RDT pentru ca RDT domina LV-ul, acum s-a intors cand noi il aveam si a plecat cand am pierdut un turf din LV... Ne revenim noi, mai bine ca scapam de astfel de persoane.

 

Să fiți înțeleși și voi, nu am plecat că am pierdut un amărât de turf, în care îl putem lua mâine sau poimâine, am plecat că m-am plictisit de warrurile în LV-LS și am hotărât să mă duc în San Fierro, fiindcă odată sau de două ori am avut waruri în SF și + că mă duc să-mi ajut un prieten!

#BAFTĂ!

 

Link to comment
Share on other sites

Va luati de mine ca ies, ca sunt nu stiu cum la arme, a, foarte interesant. Care este problema voastra ca am iesit, ca eu chiar nu inteleg, si daca eram slaba la arme, de ce aveam scor-uri mai mari ca multi de aici? De ce vorbiti fara sa ganditi? Hai, sariti cu tot felul de comentarii prostesti si inutile, de genul "cand ai dat de greu ai iesit" sau "esti praf la arme" "cu ce sa ajuti tu in 69?" Ma lasati cu tampeniile astea? Cum poate sa va treaca prin capatana ca am iesit ca am pierdut un amarat de turf in orasul nostru, cum? E un turf oamenilor, cu ce m-ar afecta pe mine ca e acolo o pata pe mapa sau nu, cu ce? Voi va considerati loiali ai acestui gang, aveti rank 3 si sunteti mari vedete, dar eu pe nici unul din astia care faceti cioc aici pe la discutii ca noi am iesit pentru ca am pierdut un turf nu v-am vazut ajutandu-l pe Bota cu coordonarea, implicandu-va si dandu-va interesul, dar na, voi sunteti loiali, voi sunteti mari personalitati ale acestei factiuni.

Bruce, eu macar nu am iesit ca am luat un amarat de Faction Warn, dar stai, am uitat, tu ai fost unul dintre cei mai devotati oameni din aceasta factiune, sa nu ma intelegi gresit, de la coada listei.

 

Putini de aici si-au dat interesul pentru factiune sau au fost interesati de aceasta cat negru sub unghie macar, dar multi fac cioc.

Ii numar pur si simplu pe degete pe aia care au fost devotati unei factiuni, nu neaparat acesteia.

Singura factiune in care mi-am dat cu adevarat interesul a fost Avispa Rifa, si pe vremea lui Norbert14, acum 9-10 luni, cand am stat 5 luni alaturi de el, si pe vremea lui sNrobert cand am stat inca dinainte sa luam SF-ul pana la cucerirea a doua orase.

 

Nu mai comentati aiurea doar sa va aflati in treaba ca sunteti patetici, si aici nu ma refer nici la NewLife, nici la KingTM, ei sunt oameni cu capul pe umeri, tot ce am scris mai sus a fost referitor la "durii" acestui gang care se cred mari vedete si mari personalitati, dati si report daca vreti, aia e, nu ma intereseaza, am postat aici doar pentru a oferi o explicatie acerstor specimene care chiar nu au ce face decat sa comenteze aiurea si sa critice, auzi, ca cica fac -69, ma abtin de la alte comentarii, si daca as face consider ca ar fi strict problema mea care nu ar avea absolut nici o legatura cu tine, eu am iesit pe motivul principal ca m-a chemat prietenul meu Darius in 69 si ma duc sa-i fiu alaturi.

 

Edited by BeeTee VIP
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.