Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Hai salutare movilor.

 

Mai incet cu demisiile ca-i excitati la creier pe cei din RDT,deja au ajuns sa ne numere demisiile :)) si se vad deja cu LV-ul rosu,of of pacat de ei dar cat sunt eu aici n-o sa fie LV rosu chiar daca o sa mai ia turfuri dar LV rosu niciodata ca vad ca incep cu suferinte gen TTB si nu-mi place.

 

Azi cu siguranta o sa fim putini la waruri,multe inactivitati/invoiri etc dar no problem o sa pierdem cateva turfuri de pe langa HQ RDT dar mai multe nu iau ei.

Link to comment
Share on other sites

Ba ce rau ne-au batut :((,nu pot sa cred asa ceva,ne-au umilit.....

 

Am fost egali ca numar de membri la fiecare war si i-am rupt langa HQ si chiar si pe HQ,intrebare pentru RDT: Cand o sa fie LV rosu ? mwhahaha ce malefic pot sa fiu.

Link to comment
Share on other sites

  1. Ce faceti ma , sper sa nu ziceti maine ca nu mai venim la war ca au alti grija sa intre si sa castige , azi eram 28 pe members si 20-24 unde erau restu 4 ? La wank sau doar stam ca SP este factiune puternica si avem "valoare ca suntem in cea mai puterinca"? Hai sper sa nu iau AV .

Imagine : kGJMarX.png

 

Edit : Chit ca in unele momente au fost mai multi ca noi , dar le-am dat putin din "renko-u nostru , ca na doar suntem codati . "

 

Edited by CoTo VIP
Link to comment
Share on other sites

 

  1. Ce faceti ma , sper sa nu ziceti maine ca nu mai venim la war ca au alti grija sa intre si sa castige , azi eram 28 pe members si 20-24 unde erau restu 4 ? La wank sau doar stam ca SP este factiune puternica si avem "valoare ca suntem in cea mai puterinca"? Hai sper sa nu iau AV .

Imagine : kGJMarX.png

 

Edit : Chit ca in unele momente au fost mai multi ca noi , dar le-am dat putin din "renko-u nostru , ca na doar suntem codati . "

 

 

Parca ai fost si tu RDT si tin minte ca ti-a placut si pupai mult fese,acum ai ajuns in SP si te faci singur bun ? Esti paleta,daca stai acolo pentru influenta nu inseamna ca esti ZEW.Salut.

Link to comment
Share on other sites

@, Ai report și nu am pupat pe nimeni în cur cum zici tu . Eu am intrat in Red Dragon Triad deoarece eram prieten cu M1H41 și am intrat să îl ajut . Am ieșit de acolo deoarece nu mai avea rost să stau daca numai era M1H41 . Așa că Haters gonna hate .

 

@, Am vazut postul tau , daca eram asa de zero poate nu treceam teste si alte chesti , si in factiuni am intrat ca am rank 4 in departament . Si daca ma plimb prin factiuni care e problema ta ? Merg unde ma simt eu bine . De fel nu stau in factiune pentru rank. Oricum am vazut ce fel de om esti . #HATERSGONNAHET #VALORESITALENTPEMINE.

Edited by CoTo VIP
Link to comment
Share on other sites

Ia uite ce-i pe aicisa..

Vechii mei preceni, din 01.09 revin si eu, ca am bagat coade :)) . Am descoperit renko, cine il vrea sa-mi dea PM, merge, 100% facut de mine :)), 1 glont dai omori 2 ;) . Aim pur

Ia sa vedem noi, cine mai e aici de cand am plecat.

Bota- Servus omule, felicitari

SvenKing-Lasa, vb pe facebook, majorule

KingTM-Animalu meu, cf ba? Ne vedem, ne auzim :*

Cristina_- Buna frumoaso, mai vorbim si noi pe skype ala sau.. ?

Hawking-Bajeatu care m-a invatat sa pariez la CS:GO, nota 11 :)

Piscot- Apai, tie trb sa-ti dau pm ca daca nu te injur nu ma simt bine :)). Servus ba uratule

RastaTM-Servus

Ohoho, codati noi in factiune :))

Link to comment
Share on other sites

BoTa , imi pare rau ca o sa renunti la lider si sper sa ramai rank 5 . Dar stiu ca svenKing o sa se descurce cu factiunea pentru ca are aproape 1 an de SP si nu a tradat factiunea cand a fost mai greu.

Link to comment
Share on other sites

BoTa , imi pare rau ca o sa renunti la lider si sper sa ramai rank 5 . Dar stiu ca svenKing o sa se descurce cu factiunea pentru ca are aproape 1 an de SP si nu a tradat factiunea cand a fost mai greu.

 

Bă, Sven a zis că se lasă de samp după ce face 18 ani iar acum vrea să ia leader :))

Link to comment
Share on other sites

Bunaa dimineata, am trecut si eu pe aici sa va salut ca tot vin azi acasa si insfarsit a venit momentul in care am luat si eu dar si shino rank 4 felicitari si tie shino, de acum in colo speram sa prindem din ce in ce mai multe atacuri si sa ii macelarim atat pe rdt cat si ls-ul. Ceawles doamnelor, ne auzim azi in game.

Link to comment
Share on other sites

@, Inca un fan,salut pretenash,ai onoarea sa fi pe lunga mea lista de fani,felicitari.

 

Hai neata movilor,sa speram ca ne alege si noua liderul astazi si ca incepand de maine sa rupem in carne vie si sa scapam de pata rosie de pe mapa.Am observat ca am multi fani in RDT,imi vad din ce in ce mai des pronuntat numele pe la discutii,ceea ce e foarte bine,ma simt important,sunt o vedeta in adevaratul sens al cuvantului si imi place sa ma laud stiu.

Link to comment
Share on other sites

B-Olympics Summer 2015

As dori sa fac un mic anunt. Olimpiada de vara 2015 a fost mutata cu o saptamana mai devreme, astfel incat acum incepe pe 18.08.2015, adica marti. Mai multe detalii gasiti aici.

 

Multumesc pentru atentie.

Link to comment
Share on other sites

Salutare baieti, nu va speriati ca am ramas civil, astept sa intre kelton pentru a reintra rank 5 aici.

Ba terminati cu demisiile deoarece vom avea o saptamana mai grea, nu plecati ca ne revenim!

Link to comment
Share on other sites

Felicitari Sven pentru functia obtinuta. Sper sa te descurci foarte bine si sa ne indrumi spre calea succesului la war. In legatura cu ceilalti membrii, n-are rost sa demisionati. Trecem printr-o perioada putin neplacuta, dar ne revenim noi.

Link to comment
Share on other sites

Salutare baieti, nu va speriati ca am ramas civil, astept sa intre kelton pentru a reintra rank 5 aici.

Ba terminati cu demisiile deoarece vom avea o saptamana mai grea, nu plecati ca ne revenim!

M-am speriat că rămâi civil :))

Sven felicitări pentru funcție, ți-o spun și aici.

Și în legătură cu membri care absentați la war, nu credeți că dacă nu am mai făcut evidența de 1 săptămână cât am fost plecată în vacanță nu o mai fac.

Link to comment
Share on other sites

Va multumesc tuturor pentru increderea voastra de care ati dat dovada si nu o sa va dezamagesc !

In legatura cu membrii care vor pleca pentru ca nu au luat sublider sau nu le convine de noii sublideri, sunteti liberi sa plecati pentru ca nu tin pe nimeni cu forta, dar nici sa aveti pretentia sa aveti respectul meu si intregii factiuni pentru ca lasati factiunea exact cand nu trebuie, dar asta este decizia voastra si va respect!

Iar pentru cei care va plangeti ca pierdem, nu va faceti griji asa este peste tot la inceput, saptamana asta ne reintregim si de saptamana viitoare ne punem pe treaba, doar am sa va rog sa-mi acordati timp sa pun factiunea pe picioare si impreuna sa facem ceva frumos, sper ca m-am facut lamurit. O zi frumoasa tuturor!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.