Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Va multumesc tuturor pentru increderea voastra de care ati dat dovada si nu o sa va dezamagesc !

In legatura cu membrii care vor pleca pentru ca nu au luat sublider sau nu le convine de noii sublideri, sunteti liberi sa plecati pentru ca nu tin pe nimeni cu forta, dar nici sa aveti pretentia sa aveti respectul meu si intregii factiuni pentru ca lasati factiunea exact cand nu trebuie, dar asta este decizia voastra si va respect!

Iar pentru cei care va plangeti ca pierdem, nu va faceti griji asa este peste tot la inceput, saptamana asta ne reintregim si de saptamana viitoare ne punem pe treaba, doar am sa va rog sa-mi acordati timp sa pun factiunea pe picioare si impreuna sa facem ceva frumos, sper ca m-am facut lamurit. O zi frumoasa tuturor!

Motivul pentru care eu ies este ca o sa ia sublider unu' care nu ma inghite si la war-uri e paleta, sa nu credeti ca as vrea eu sublider sau cine stie. Doar nu o sa fiu prost sa stau in factiune si sa fiu condus de un sublider care nu ma suporta, nu? Si in legatura cu "lasarea factiunii la greu", eu zic ca sta destul de bine, asta datorita membrilor care au fost si sunt pe aici :)

 

Nu sunt genul sa postez eu pe la discutii, daca o fac, scriu ceva la caterinca, dar acum incep unii sa-si dea arama pe fata :))

Link to comment
Share on other sites

@, GG prinţe, fii dur!

@Liderul, i-am uitat nickul: Nici eu nu plec că nu iau sublider, oricum luam rank 4 într-o lună, dar ai dat dovadă de lipsă de caracter, iar mie nu îmi plac genul ăsta de oameni, aşa că nu mai suferii pe aici singur, că dai în penibil. :)

Link to comment
Share on other sites

Hai salut movilor.

 

A fost fain azi la waruri,am dat teroare,ma jucam cu ei pe turf singur vs 20,facem cate 4-5 pe runda,imi plac warurile de genu,mai vreau.

 

Felicitari celor 2 sublideri,cu aceasta conducere minunata sper sa nu pierdem si HQ-ul (joke).

 

Maine sper sa fim mai multi si Svenule sa nu le mai dai liber chiar daca nu avem sanse,arati ca esti un las daca faci asta,tre' sa invete sa si piarda si sa mearga la waruri sa se distreze nu numai sa castige.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

daca tot se uita muierile din RDT la noi la discutii, hai sa ne batem joc de ei :))

glm, glm .. se pot bucura si ei pentru o performanta de trecut in cartea recordurilor de 5 turfuri :))))

#Felicitari celor 2 sublideri, maine sper sa luam 4/4, ca doar na, tot ziceati azi pe /f, sa fim 41 si 35-36 la war..lasa ba ca o sa fim si asa, in maxim o saptamana facem lv mov dinou si dinou si dinou

Link to comment
Share on other sites

@, Daca m-am enervat eu am facut full factiunea si asa va fii mereu. (intr-o zi)

 

 

 

Edited by S k Y V i P
Link to comment
Share on other sites

avem la fani de nu incap pe aici :)) nu le da ba tinta cu valoare ca apoi dau si ei magie la war si nu le mai luam turfurile :))))) glumesc :))

lasa ba, au avut si ei ceva timp pentru turfuri ca a fost haos total in factiune, acum e over, concentare maxima la wars

Link to comment
Share on other sites

avem la fani de nu incap pe aici :)) nu le da ba tinta cu valoare ca apoi dau si ei magie la war si nu le mai luam turfurile :))))) glumesc :))

lasa ba, au avut si ei ceva timp pentru turfuri ca a fost haos total in factiune, acum e over, concentare maxima la wars

Eu si cu tinta default la fel dau !
Link to comment
Share on other sites

De ce se uita cei din VTB la discutiile noastre? :/

 

@,Da da, trebuie sa luam maine 4/4, avem membrii acum.

 

Ies si eu dupa ce se uploadeaza video-ul :)) Noapte buna! :*

 

se aude incet melodia..

 

Edited by South Walevski
Link to comment
Share on other sites

De ce se uita cei din VTB la discutiile noastre? :/

 

@,Da da, trebuie sa luam maine 4/4, avem membrii acum.

 

Ies si eu dupa ce se uploadeaza video-ul :)) Noapte buna! :*

 

se aude incet melodia..
Deoarece a plecat magicianul din VTB (eu) in SP.
Link to comment
Share on other sites

@,Daca nu faci la war minim 800 sec iei FW, asa sa vi.

Stiu, dar e absurd ma. Daca absentez la 4/4 - fw, dar daca vin la toate 4 si la unu nu am 800 secunde, tot fw iau? Eventual absent la waru ala si amenda/av/etc

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.