Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Asa se incheie demersul meu pe SA:MP. Mi-a facut placere, am vrut sa ma las in toamna dar na' ca a venit pauza mai devreme.

Cine vrea sa tinem legatura adaugati evil.ultralisk. Jucam un LoL, un ceva...

Nu am jucat toata cariera pe b-zone cu coduri, doar am terminat cu asa ceva. Cine ma crede bine, cine nu, nu ma intereseaza defapt...

Link to comment
Share on other sites

@, Bravo meriti un premiu pentru asta,asa membri sa tot ai.

 

Bai eu zic sa nu va bateti capul ca nu are rost,nu incepeti cu demisii si de astea,trecem printr-o perioada mai proasta si aia e,o sa ne revenim,poate da domnu' si mai iau niste codati din RDT ban ca e plina factiunea de ei,de VTB nu mai zic,doamne fereste...astia o sa ajunga ca Avispa cat de curand,inafara de Beyond/zeama care dau bine fara coade de acolo nu exista altii.

 

 

Link to comment
Share on other sites

@, Sa vezi ce sign out iti dau eu tie daca ii mai inveti pe astia ce sa faca. Sa nu uitam ca ti-a trecut odata glontul pe langa ureche cand l-ai invatat pe LuNg stii tu prea bine ce si cum. Puteai lua ban foarte usor pentru aia.

Edited by Z o R n e T
Link to comment
Share on other sites

@@AIM Sassori VALOARE ZEW, Probleme fiule ? s-a umflat orezu-n tine,te scapa o cacare ? care-i problema ? Stiu ca doare adevarul,ti-am zis clar ca ai o factiune de codati,defapt oriunde ai mers tu ti-ai adus toti codatii ca de asta te iau astia sublider peste tot ca le umpli factiunile de codati si pe langa asta ai si o milogareala in tine foarte dezvoltata,sti sa te milogesti de toti sa intre la tine in mafie,nu uita ca te-ai milogit si de mine cand erai sublider TTB sa merg TTB asta ca exemplu.Si da ti-am zis ca inafara de Zeama si Beyond n-ai altu in mafia aia care sa traga bine si sa nu aiba cod,dar aveti noroc de adminii astia incapabili ca altfel se umplea banlistu de codati din VTB cu tine-n frunte.

 


188.24.192.231 [AIM]Sassori sRn 05.12.2013 20:42 Permanent Aimbot

 

Coadele astea sunt ca drogurile,odata ce te-ai apucat nu te poti lasa de ele,daca sti cum zac.

Atat am avut de zis,succes in cucerirea LV-ului,pana nu se vor alege noi admini capabili sa faca treaba,n-o sa aveti nici cea mai mica problema in cucerirea lui cu mafia pe care o aveti ;).

Edited by NewLife VIP
Link to comment
Share on other sites

@, Sa vezi ce sign out iti dau eu tie daca ii mai inveti pe astia ce sa faca. Sa nu uitam ca ti-a trecut odata glontul pe langa ureche cand l-ai invatat pe LuNg stii tu prea bine ce si cum. Puteai lua ban foarte usor pentru aia.

Lasa zornet, am meritat. Nu dau vina pe nimeni, voiam o pauza de cativa ani dar prin toamna, iata ca a venit mai rpd :)).

Link to comment
Share on other sites

@@AIM Sassori VALOARE ZEW, No nu te ambala ca poate-ti crapa vreo artera ceva,calmo.

 

Ba oi fi eu orb sau nu vad bine,am scris eu undeva ca aveti admini de partea voastra sau ca "va protejeaza"? eu am zis ca AVEM ADMINI INCAPABILI nu ca ar fi de partea voastra,totusi nu cred ca te milogesti si de admini acuma,ar fi prea de tot. Si da,m-ai chemat si tu,ca nu-ti mai aduci aminte asta e partea 2-a.Ba eu stau acuma sa ma cert cu tine ca ma plictisesc nu de alta si ca mi-a fost dor sa ma cert cu cineva ca nu ma certasem demult,poti sa zici tu acuma ce vrei,eu iti zic un singur lucru: Toate la timpu lor,cum am spus mai sus: pana n-o sa avem admini capabili sa stea pe un codat o sa va faceti de cap,dar ai grija ce sustii,tu zici ca n-ai codati in mafie,bine fratelo fie cum zici tu,la primu codat care iti ia ban te lasi de samp ?

 

A DA,SI SA NU MA INTELEGI GRESIT,EU NU SUSTIN CA SOUTHERN PIMPS E CEA MAI CURATA MAFIE SI CA NU AVEM CODATI,ORICE MAFIE ARE CODATI,NU EXISTA MAFIE FARA CODATI (doar VTB nu are codati...by Sassori).

 

http://i.imgur.com/2iwZXQK.png?1Tig3re tu la primul codat care iti ia ban,lasi liderul ? ba ma intreb,oare sunteti ironici sau chiar vorbiti serios ?

 

@@Muzzy, Vrei si tu una cu dedicatie ? ia d'aici

 


188.26.57.59 [AIM]Muzzy [F4L]BogdiBmx 09.01.2014 22:01 Permanent aimbot

 

Edited by NewLife VIP
Link to comment
Share on other sites

Un mesaj scurt pentru doamnele din Vietnamese Boys.

Daca tot va stiti "curati" si va stiti si "guard" ( nu dau inca nume deoarece stie Katzuno - erikbraila..- ) incercati sa nu imi puneti rabdarea la incercare. Atat va rog, nu prea dau din casa "Erike" dar nici sa ma faceti cu nervi. Va stiti bine cum jucati. Nu fac afirmatii deoarece nu sunt suparat in totalitate. Incercati sa ma suparati mai mult.

 

 

One love- One message- Fetele mele din VTB Boys, bagati bine la cap acest citat bagat in ghilimele " NU LATRA DACA NU ESTI PREGATIT SA MUSTI ".

Am ceva ce va surprinde multa lume dar nu doresc sa fac rau:) eu doar previn asa sa nu va mai bateti cu pumnul in piept ca voi sunteti curati. "CAPISH"- Erike ?

Girl, nu vreau sa fiu rau cu voi...:(

Edited by Bogdan phR
Link to comment
Share on other sites

Salutare, plătiţi-vă amenzile, atât.

 

  • Luck
  • Azeez
  • Hawking
  • Cristi_rider
  • Printu
  • Piscotel
  • RazeN
  • SKY
P.S

WElcome celor noi!! SA fiti activi la wars!!

Vezi ca eu am făcut inactivitatea pe 12 și am scris "10, maxim 12 zile", deci îs învoit și azi, pwp.

Link to comment
Share on other sites

Salut mai Sp, ce faceti? De ce va suparati ba ca am pierdut un turf-doua, stati linistiti, vin alea inapoi, macar sa fiti cu gandul impacat ca nu aveti coduri, daca aveti, scoatetile, cat jucam de bine sa jucam fara codati in factiune, va fi cel mai bine, nu va activati ca ati pierdut waruri, daca aia is codati, filmatii si gata, adminii vad ca nu ii prind, dati-i pe mana lui nasu' k

Bafta la wars, de vineri/sambata revin

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.