Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Sa dai ban pentru insulte staff si sa te mandresti ca apari si tu acolo sa te vada lumea ca ce admin activ esti tu e usor nu ? sigur ca da,dar sa stai pe codati la waruri e alta treaba acolo e de munca, nu ne bagam nu ? vezi ? de asta zic ca sunteti niste incompetenti si niste lenesi pentru ca nu cautati decat munca usoara.

 

Asta inseamna sa fi admin pe B-Zone.

 

 

Edited by NewLife VIP
Link to comment
Share on other sites

@@Drunkard VIP, Urat sa faci inactivitate 2 saptamani sa-ti fie acceptata si dupa 2 saptamani sa vi sa-ti dai demisia ca nu mai ai timp.

 

Care nu poate veni maine la waruri si vrea sa-mi faca cadou contul sa-i rup putin pe baieti?,de preferat rank 4+ (numa' nu va inghesuiti va rog).

 

Bafta la waruri,ne vedem Vineri,asta daca nu ma enervez si le mai zic cateva si imi prelungesc astia banu sau poate imi dau permanent cine stie.

 

 

Link to comment
Share on other sites

@@Drunkard VIP, Urat sa faci inactivitate 2 saptamani sa-ti fie acceptata si dupa 2 saptamani sa vi sa-ti dai demisia ca nu mai ai timp.

 

Care nu poate veni maine la waruri si vrea sa-mi faca cadou contul sa-i rup putin pe baieti?,de preferat rank 4+ (numa' nu va inghesuiti va rog).

 

Bafta la waruri,ne vedem Vineri,asta daca nu ma enervez si le mai zic cateva si imi prelungesc astia banu sau poate imi dau permanent cine stie.

 

 

Nu e nimic urat, nu vreau sa stau degeaba în București o luna doar pentru waruri

Link to comment
Share on other sites

Hai noroc baieti. Am fost demis cu 60/60 fp. Termin cu el si aplic. Am ramas crucit ce am gasit in RDT, cati copii.. . Atata timp cat sunt respectat, respect. Vorba aia "fi om cu mine, ca sa fiu om cu tine".

 

Vad ca mai sunt membri din perioada cand am fost eu si s-au mai intors si altii, asta ma bucura si sunt sigur ca o sa recastigam LV intr-un timp foarte scurt.

Remember (de pe vremea lu' Carrey lider): http://i.imgur.com/8RlDNmL.png

Ne auzim, v-am pupat!

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata movilor, domnul Esquire va iesi cu 3/3 din Rdt, deja are 1/3 fw + postu meu pentru limbaj pe turf + postul lui Kinder pentru /q la war. Asa ca ceawles Esquire si Ba sa fiti toti on ca sa castigam atacurile.... nu mai va bateti joc. Hai noroc

Link to comment
Share on other sites

Salutare movilor.

 

De maine o sa-mi reiau activitatea ca vad ca nu mi-au mai prelungit astia banu cu toate ca mi-am sustinut in continuare parerea cu privire la adminii de pe RPG 1 si anume ca multi dintre ei stau acolo doar pentru functia in sine nicidecum sa faca treaba de admin si atata timp cat spun adevarul nu ma pot opri ei sa n-o fac,poa' sa-mi dea 100 de banuri si permanent sa-mi dea ca mi se rupe,oricum jocul asta nu mai inseamna nimic pentru mine si o sa ma las cat de curand,cred ca la inceperea factultatii in Octombrie o sa fac asta.

 

Felicitari pentru warurile de zilele astea,din pacate avem aceeasi problema:influenta, dar nici cu uni membri nu ma laud si anume cu aia care fac minus la fiecare war.

Link to comment
Share on other sites

SAlut mai, de cand nu am mai spus ceva pe aici...

Maine seara ajung acasa, imi pare rau .ca nu am fost acasa aceasta saptamana, dar totodata, m-am simtit foarte bine in tabara. Sper sa se schimbe lucrurile..

Link to comment
Share on other sites

Se pare ca dupa noul sistem smecher am fost demis din factiune cu FP pentru ca am luat ban 3 zile "jignind" marele staff de pe RPG1 spunandu-le ca-s niste incompetenti,in loc sa bag si eu coade ca toti ceilalti si sa joc bine mersi eu ma iau ca prostu de admini ca nu stau pe codati si-s degeaba si ma aleg cu ban + FP + interdictie,pe B-Zone daca nu pupi admini in cur si nu bagi coade esti degeaba.

 

Va urez bafta in continuare si poate ne vedem peste o luna POATE dar cel mai probabil nu ca o sa incep facultatea si nu cred ca o sa mai am timp de samp.Bagati coade pretenasi fara frica si pupati stafful in cur si spuneti-le ca-s cei mai buni doar asa rezistati pe serverul asta.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.