Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@PIttbulL07, ba daca iti trag un șpiț in coaie iti plang si copii,iti sparg rotile la tractor .

Ce sunteti ma nabi? V-am zis pe cs sa terminati...aditsa alt dobitoc,nu se stie opri:))

Link to comment
Share on other sites

@@PIttbulL07, ba daca iti trag un șpiț in coaie iti plang si copii,iti sparg rotile la tractor .

Ce sunteti ma nabi? V-am zis pe cs sa terminati...aditsa alt dobitoc,nu se stie opri:))

E vina mea ca spray-u dp cs e bulit??? cum ma din 5 metri sa nu-l omori dintr-un incarcator???bag cv in el cs, mai bn joc call of duty decat spartu ala de joc.

Ce dumnezeu ma?? ca pun tinta pe piept si nu moare ma, eu sunt praf a??? poi stai frate sa vedem cat de praf pot fi.

Edited by PIttbulL07
Link to comment
Share on other sites

@, ce e frate cu scorurile alea ? Cum sa faci -9 cu RDT pe rockshore si - cu bratva :)) tu ori te bagi in ei fara sa gandesti, ori esti paralel total si ai avut pur bulan cand mi-ai dat dmg din run la test si-am crezut ca e ceva de capul tau.

 

@, daca continuam asa tre' sa incepi cu sanctiuni pt - fie ca e win waru' sau nu. Cum zicea si pittbul, daca vezi ca mori de 3 ori stai frate in spate la cel putin 300m de rivali, nu te duce sa-ti bati joc.

 

 

Link to comment
Share on other sites

, lasa-l ma in pace! Cum sa sanctioneze daca e warul win? Inteleg ca trage rundele in jos, dar acum ce vrei sa-i facem? Hai sa-l iertam de data asta, daca se vai mai repeta il vom sanctiona.

 

, incearca sa iti revii. Datorita mie esti aici acum si sper sa nu ma dezamagesti!

Edited by Aditssa ZEW
Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor, vreau să va informez pe toți ca datorită neauzitului de Tommy ne vom lua rămas bun de la Skyrim aka Spawn. Cu părere de rău spun asta, dar omul asta a intrat aici pentru a ne scoate pe capete. Nu am stat cu mâinile în piept, așa ca eu alături de Spawn și xThe0 am ripostat și noi cu un mic post în care Tommy are tentativă de vazare cont rpg1. Dacă domnul Tommy nu va fi sancționat cred ca facțiunea asta se va golii ușor, ușor, începând cu Spawn, imediat cu demisiile mele și a tuturor prietenilor noștri (mai mult de jumătate de facțiune). Sper ca mesajul meu a fost pe înțelesul tuturor. Va salut!

Edited by Aditssa ZEW
Link to comment
Share on other sites

@, Asa se intampla cand dai de totii "jucatorii" aia "buni" ai serverului, asta e, lasa-l sa sufere, daca din cauza lui vor pleca multi sa nu uite ca va juca in continuare pe server si o sa-si faca o parere negativa toti despre el.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.