Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@Costel FC RB, esti debil mental, cum sa zici ca Spawn are cod? Tu si cu Lung asa specimene rare..

@, tu cine esti ma? :))

@@xThe0, asta e ma csf lidere, fa-le instructie la admini.

@, l-am bagat pe Rex in discutii pentru ca e un pinguin jegos care daca esti cu el nu zice nici fâs dar daca te duci impotriva lui isi da drumul la clanta, este prototipul de jucator de pe RPG1, stiam ca-i infect, doar trebuia sa ma conving.

Link to comment
Share on other sites

Eu zic sa va calmati cu totii, nu are rost sa jignim pe nimeni pentru un joc. A fost sanctionat, asta este..asa s-a considerat, acum degeaba postati pe aici chestiile astea pentru ca nu rezolvati nimic.

Ce-a fost a fost, nu se mai poate schimba!

Link to comment
Share on other sites

Eu zic sa va calmati cu totii, nu are rost sa jignim pe nimeni pentru un joc. A fost sanctionat, asta este..asa s-a considerat, acum degeaba postati pe aici chestiile astea pentru ca nu rezolvati nimic.

Ma bucur ca sunteti conștienți ca acordați banuri aiurea, da' nu faceti nimic in sensul asta. :)

Edited by Risky miss fata de la tara
Link to comment
Share on other sites

Stiam ca aici o sa se ajunga, daca altii umbla numai dupa functii nu sa-si ajute prietenii e normal, ieri le-am zis pe /c lucru asta si mi-a sarit tot GSB-u in cap in frunte cu anonimu ala de Kenon, Coke ameninta ca-si aduce codati ca sa ne bata, pai du-te nene si adu codati ca oricum nu iei LS-u cu toti codatii tai, n-ai ce frate nu suntem uniti si asta e, cica suntem o gasca, suntem pe dracu ca ne batem intre noi si apoi logic ca ne si certam.

 

@, El s-a bagat singur boss nu l-am bagat noi, eu n-am zis nimic de el pe /c ieri dar el a inceput sa ameninte cu codatii, csf..

Edited by AIM NewLife
Link to comment
Share on other sites

Eu zic sa va calmati cu totii, nu are rost sa jignim pe nimeni pentru un joc.

 

Uhm,ce ciudat e să aud vorbele astea din gura ta. =)) Scuzați-mă că am postat aici da nu m-am putut abține când am văzut ce a scris. :emo:

Edited by KiddaSiLENT
Link to comment
Share on other sites

un videoclip cu stunts facut de mine, no hate ;)

 

Urat urat urat

 

Sa pui wars dar dupa ce facem recordul ca poate te fac astia avion de hartie, gen joker care sta numai la boasele noastre sa ne verifice de vreo 2 saptamani.. :))

Link to comment
Share on other sites

@@AIM NewLife,

1. Incepi sa ma enervezi, ai 20 de ani ( parca ), te rog sa incepi sa gandesti ca atare deoarece acesta este un JOC, doar un JOC.

2.SI totusi, ce sa caut in SP ? Daca e asa, de ce nu veniti voi sa facem recodul in GSB ? ( Am promis ca ma duc sa-l ajut pe Sido cand ies din VDT )

3. Umblu dupa functii, tin sa iti reamintesc ca am lasat de 3 ori functia de sublider ca sa imi ajut prietenii si mai ales am ajutat ogdata la cucerirea celor 48 de turfuri cu VDT, am luat r4 si supriza a venit WIPEUL.

4. Te-am amenintat inainte sau dupa ce sufereai impreuna cu Wlady? Inainte sau dupa ce ai inceput sa imi jignesti un membru ? Tot te plangi ca nu suntem uniti precum ZEWul, noi suntem prieteni, nu suntem caini sa ne ducem undeva cand ne spune cineva. Cand pierzi la war te plangi, iar cand castigi suferi.

 

@, Chiar vrei sa incep si sa ma iau de tine ? Nu mai am chef de copilasi care traiesc in jocuri. Iesi pe afara,a da si incepe sa nu mai faci niste videoclipuri de o ora cu demascarea nu stiu cui, esti doar penibil in acele videoclipuri ( Da, razi doar tu cu prieteni tai ). Incepe sa gandesti. Imi esti inferior din toate punctele de vedere domnule Love, auzi Doctor Love.

 

 

#noreportpls

Edited by AIM Cokemeister
Link to comment
Share on other sites

Gata verilor, nu va mai certati.

NewLife are dreptate, trebuia sa ramanem uniti (Old VDT), iar SP-ul are cel mai mare potential, dar noi ne dam cu stangul in dreptul (AIM) si nu ajungem nicaieri asa, asta voia sa zica el.

Totusi, astea n-ar trebui sa fie motive de cearta...

Priviti partea buna a lucrurilor (suferinta incoming), am sters pe jos cu saraciile alea de AllenMinyo si SKY.BELEAUA de erau tari in cioc si in Verdant (x2) si in Pimps pana au cedat presiunii, hai norokkk! :D

@, de ce ar da cineva click pe iepurele ala de il ai la semnatura? ;)

Edited by A I M pHeNOMSiLENT
Link to comment
Share on other sites

@, Chiar vrei sa incep si sa ma iau de tine ? Nu mai am chef de copilasi care traiesc in jocuri. Iesi pe afara,a da si incepe sa nu mai faci niste videoclipuri de o ora cu demascarea nu stiu cui, esti doar penibil in acele videoclipuri ( Da, razi doar tu cu prieteni tai ). Incepe sa gandesti. Imi esti inferior din toate punctele de vedere domnule Love, auzi Doctor Love.

 

Bai stupefiatule, tu vorbesti ma de lifereala dar ai 132 de ore jucate, VARA IN IULIE, vai de capul tau de carnat pe scaun, tu imi esti inferior mie din toate punctele de vedere, gandeste nitel inainte sa vorbesti, inaptule. Clipul ala nu a fost facut de mine si chiar daca tu il consideri penibil, face mai multe likes decat live-urile tale de 2 bani sau clipurile tale de rahat in care omori un jucator AFK, ceea ce inseamna ca nu rad doar eu cu prietenii mei, incearca sa gandesti inainte, daca nu razi tu, nu inseamna ca nu rade nimeni. Am vazut la ultimele mele clipuri ca ai un fetish extraordinar in a imi vedea organul genital, cred ca o sa-ti fac cunostinta cu el. Nu ma cunosti, dar zici ca iti sunt inferior, esti nebun pai iti cumpara ma-ta scaun din luna in luna, ai facut gaura esti tampit..

 

uUgWIaR.png

 

Sunt de 2 saptamani in SP si am avut luna trecuta 20 de ore jucate, adica am fost doar la Wars, nu stiu ce drept ai tu sa vorbesti de lifereala si de chestii de astea, joc de un an jumate aproape pe serverele RPG si n-am strans mai mult de 1000 de ore pe toate conturile adunate si tu ai 4000 de ore pe un cont, ce sa-ti mai zic ma.. nu stiu care din noi ar trebui sa iasa afara, auzi la tine, vorbesti de lifereala dar tu iti faci baie in piscina aia de pe Transfender

si mananci la Burger Shot.. trist :(

 

Edited by Tot ala sunt
Link to comment
Share on other sites

Stiam ca aici o sa se ajunga, daca altii umbla numai dupa functii nu sa-si ajute prietenii e normal, ieri le-am zis pe /c lucru asta si mi-a sarit tot GSB-u in cap in frunte cu anonimu ala de Kenon, Coke ameninta ca-si aduce codati ca sa ne bata, pai du-te nene si adu codati ca oricum nu iei LS-u cu toti codatii tai, n-ai ce frate nu suntem uniti si asta e, cica suntem o gasca, suntem pe dracu ca ne batem intre noi si apoi logic ca ne si certam.

 

@, El s-a bagat singur boss nu l-am bagat noi, eu n-am zis nimic de el pe /c ieri dar el a inceput sa ameninte cu codatii, csf..

Chiar imi place cum gandesti :)>-;))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.