Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Sunteţi foarte răi şi nesimţiţi pe deasupra, înloc să fiţi inţelegători şi să fiţi mai buni că vin sărbătorile să ne întelegem şi să fim mai buni de Crăciun, nu aţi înţeles situaţia şi aţi început cu ameninţările şi jinirile la adresa mea zicând că o să ma vedeţi voi pe mine. Eu nu trebuie să arăt nimic nimanui, am renuţat la sublider deoarece nu vreau să intervină altele şi să mă cert cu voi dintr-un joc care nu-mi dă absolut nimic şi nu mă" încălzseşte" cu nimic. Eu am înţeles şi v-am văzut adevarata " faţă " unora dintre voi, vă credeţi mai presus de oricine şi orice, chiar unul dintre voi a spus asta. Dar vă credeţi, ok, dar nu şi altii vă cred la fel, s-a văzut şi invidia. Nu am vrut să vă dau apă la moară ca să ajungem mai departe aşa că am renunţat! Sărbători fericite, frumoşilor!


@, cum e sa fi sublider pentru cateva ore? :))

Scumpule, eu măcar am avut ocazia, a fost destul de plăcut dar aţi început cu nesimţirea. Asta e! <):)

Edited by AIM A L E X A
Link to comment
Share on other sites

@, Se rezolvă deşi la nervi ai luat o hotărâre grea, nu trebuia.

 

Cine mai deschide subiectul şi mai are ceva de adăugat la acest subiect sau la alegerile pe care le fac va avea de suferit drastic, de asemenea, cine se ştie cu arfe, ofense şi tratare cu nepăsare a regulilor impuse de către mine este rugat să îşi pună demisia pentru a fi afişat ca un civil ce nu merita o facţiune, să nu-l afişez eu, asta aşa, ca idee.

Să vă intre bine în cap, e ultima oară când vă spun. Sunteţi în factiunea mea, jucaţi după regulile mele.

Dacă pe viitor mai văd astfel de ofense si comportament de tot rahatul din partea voastră nu o să mă abat de la sancţionarea voastră. Deja când vine vorba de comentarii unui rang superior, mai ales subliderului, este urât şi totodată sancţionabil. Aveţi grijă cum vă comportaţi, am o listă neagră cu aproape toţi din facţiune, comportaţi-vă ca atare şi jucaţi după cum vă cânt, în caz contrar o sa fiu nevoit sa dau FW şi FP în stânga şi dreapta fară să mă uit ca e x sau y sau z, dacă ne trataţi cu respect aşa o să vă tratăm şi noi dar dacă ne trataţi cu spatele, atunci fraţilor, aşteptaţi-vă la acelaşi lucru şi din partea noastra. La o sancţiune adusă mai devreme lui Tordy mi-a fost reproşat faptul că el glumea şi faptul că suntem prieteni, păi prieteni suntem dar nu aşa, v-am spus şi in-game, dacă depăşiti vârful ,,muntelui'' măcar cu 1M deja o daţi în nesimţire fara discuţii, trataţi cu glume situaţii care stârnesc scandal şi nervi? Aşteptaţi-vă la acelaşi lucru şi de la noi.

 

Subiect încheiat. O să vă închid topicul câteva ore, să citească TOATĂ LUMEA.

Link to comment
Share on other sites

Salutare, imi cer scuze ca postez, dar poate va intereseaza.

Ai fost sau sunteti rank 5+ intr-o factiune mai mult de doua luni? Check General Discusions, The Legends of B-Zone! Pentru lideri vechimea este de patru luni. Detalii aici: https://forum.b-zone.ro/topic/139277-the-legends-of-b-zone-community-rpg1-server/?p=5450643


Hello, sorry for posting but maybe you are interesed.

You were or you are rank 5+ in a faction more than two months? Check General Discusions, The Legends of B-Zone! For leaders, you need four months in that faction. Details here: https://forum.b-zone.ro/topic/139277-the-legends-of-b-zone-community-rpg1-server/?p=5450643


Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.