Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Uuu... sa va vad diseara... Iar pe hq rdt, dmn... Oricum, ar fi ok daca am fi 35 on

Edited by Manilla Maniacs
Link to comment
Share on other sites

@, Da si el FW la cei care atenteaza la functia de lider csf, i-am dovedit si lui si Theliar ca sunt niste prosti amandoi, mi se rupe ca ala e admin consider ca nici macar nu merita aceasta functie.Si Inferno a zis ca l-a sfatuit prost.Hai Florance dale fw acum ce faci?Mie mi-ai dat fw pt fiecare war la care am lipsit

 

Aici sa vada toata lumea cat de penibil a fost marele admin responsabil de orasul LV: https://www.rpg.b-zone.ro/players/report/62000

MORR:))).Ce sa faci e B-zone ca de obicei o bataie de joc si functii pe pile la oameni care nici macar nu merita, si etc.

Eu am stat 10 luni in Southern Pimps, in aceasta perioada s-au schimbat 3 lideri, pe nici una din listele alea nici macar nu m-am aflat

Edited by xBernoulli ZEW
Link to comment
Share on other sites

Vreau activitate maxima in aceasta seara. Dupa waruri, fac evidenta si va ard rau. FW direct. Nu se poate asa ceva... suntem 42 in factiune, si doar 20 pe turf. Sa vad 35 pe turf. Se accepta doar maximum 3 invoiri

Edited by Manilla Maniacs
Link to comment
Share on other sites

Cei care aveti de gand sa lipsiti diseara la war, v-am stricat planurile.

Ati avut timp pana acum sa postati invoirile, de acum topicul de invoiri a fost inchis. Invoitii de astazi sunt urmatorii: Yeezy, Dwin si Oita.

 

Vreau prezenta la maxim, @ Manilla, suntem 41, liar nu se pune ca membru.

De asemenea, aplicatiile au fost inchise, aviz aplicantilor care arunca un ochi peste acest topic: Raspund la toate aplicatiile incepand din seara asta pana maine dupa-amiaza.

Link to comment
Share on other sites

Baieti, vreau sa va felicit pentru warurile de aseara. Ati demonstrat inca odata cat de fraieri sunteti, si o zic pe romaneste. Unii dintre voi nu ati fost in stare da faceti nici macar 1 kill pe turf. In 30 de minute, 1'kill, ma? Indiferent de cate ati fi pierdut, unu trebuia sa luati. Ce sa faci... asta e. Demisiile, va rog.

Link to comment
Share on other sites

Nu ma gandeam Florance ca esti asa de distrus cum spun alti... Cat ai sa fii tu la conducere lv-ul este piedut.

Adevar graiesti boss, nici nu stie sa aprecieze membrii, va ramane cu 0 turf ever cat va fii terminatu asta la conducere, ii era frica ca ii iau locul de lider, ca vreau sa ii scot liderul si sa devin eu lider, d-aia m-a dat afara, da nu are nimic nu ramane asa.

@@Manilla Maniacs, Nu am nimic cu tine, dar sincer nu prea e functia de sublider de tine, asa cu nu e functia de presedinte de mine.Acum 3 saptamani ma intrebai cum dau attack si acum ti-a dat sublider desi aveai tecuri deja.Veti ramane in hq cat va fi asta lider, i-am dovedit si lui si Thelier ala ca sunt niste prosti amandoi.Thelier lasa tata pe alt cineva sa se ocupe de orase si de lideri ca tu nu esti in stare, ti-a zis si inferno ca dai sfaturi proaste

Link to comment
Share on other sites

Adevar graiesti boss, nici nu stie sa aprecieze membrii, va ramane cu 0 turf ever cat va fii terminatu asta la conducere, ii era frica ca ii iau locul de lider, ca vreau sa ii scot liderul si sa devin eu lider, d-aia m-a dat afara, da nu are nimic nu ramane asa.

@@Manilla Maniacs, Nu am nimic cu tine, dar sincer nu prea e functia de sublider de tine, asa cu nu e functia de presedinte de mine.Acum 3 saptamani ma intrebai cum dau attack si acum ti-a dat sublider desi aveai tecuri deja.Veti ramane in hq cat va fi asta lider, i-am dovedit si lui si Thelier ala ca sunt niste prosti amandoi.Thelier lasa tata pe alt cineva sa se ocupe de orase si de lideri ca tu nu esti in stare, ti-a zis si inferno ca dai sfaturi proaste

 

Fiecare om greșeste, nu știu de ce comentezi aici. Bine că e Florance lider și tu ai stat să iei lider că voi în loc să vă distrați ați luat jocu' ăsta în serios, prea în serios. Băga-mi-aș ceva în el de joc, dacă nu aveam prieteni mă lăsam, mă lăsam de 5 ori, jur.

 

+1 liderului vostru că așa vrea: https://forum.b-zone.ro/topic/368301-timecyc-winter-summer-edition-2k17-by-florancesilentwannabe-iawsefanu/?view=getnewpost

 

 

Georgeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, de ce mă ciupești, boss?

Link to comment
Share on other sites

@, Ai lasat un coment, nu te-a bagat nimeni in seama si acum cand Bota a spus si el ceva de florance ai sarit si tu :)) Doamne doamne cat de prost poti sa fii. Apropo nu te mai chinui sa aplici in AIM

Edited by AIM SQuatch
Link to comment
Share on other sites

Adevar graiesti boss, nici nu stie sa aprecieze membrii, va ramane cu 0 turf ever cat va fii terminatu asta la conducere, ii era frica ca ii iau locul de lider, ca vreau sa ii scot liderul si sa devin eu lider, d-aia m-a dat afara, da nu are nimic nu ramane asa.

@@Manilla Maniacs, Nu am nimic cu tine, dar sincer nu prea e functia de sublider de tine, asa cu nu e functia de presedinte de mine.Acum 3 saptamani ma intrebai cum dau attack si acum ti-a dat sublider desi aveai tecuri deja.Veti ramane in hq cat va fi asta lider, i-am dovedit si lui si Thelier ala ca sunt niste prosti amandoi.Thelier lasa tata pe alt cineva sa se ocupe de orase si de lideri ca tu nu esti in stare, ti-a zis si inferno ca dai sfaturi proaste

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Ce nas ai... // Scuze ca nu ti-am vazut posturile, ti-as fi dat reply mai de mult, iar incerci sa ma ameninti cu zNoss ? Dupa ce ca nici scuipat in ochi nu meritai ca erai inactiv si ti-am dat rang 5 mai ai si tupeu sa comentezi, a ? Da bravo. Asa am vrut eu, ca sunt smecher, sa te scot pe tine, ahahahaha. Dmn... // Nu mai posta aici, nu ai dreptul si nici valoare.

Edited by Pimp Boss Florance
Link to comment
Share on other sites

Ultimul meu post aici, nu am de gand sa fiu un "robot" ca si ceilalti din factiune si apropo Florance, nu mai asculta manele de pe yt in timpu warurilor ca deaia ai 15 fps, oprestele macar in timpul warurilor ! =)) =))

Edited by SNino
Link to comment
Share on other sites

@@Pimp Boss Florance,Ce ai patit floricel, ce au astea cu tine ma :))) Cand am vrut sa vin rank 6, n-ai vrut :| acum i-ai dat la manilla ala, care nici nu stie cum il cheama.

@, De cat cu timepycu tau, mai bine ma las de joc, ce rost mai are sa joci in mafie, daca ai sub 60fps?.

@@AIM SQuatch, Daca nu o sa dai cu codu' nu o sa luati nici hq-u...

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.