Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@Pimp Boss Florance,Ce ai patit floricel, ce au astea cu tine ma :))) Cand am vrut sa vin rank 6, n-ai vrut :| acum i-ai dat la manilla ala, care nici nu stie cum il cheama.

@, De cat cu timepycu tau, mai bine ma las de joc, ce rost mai are sa joci in mafie, daca ai sub 60fps?.

@@AIM SQuatch, Daca nu o sa dai cu codu' nu o sa luati nici hq-u...

 

 

=)))))) nici eu nu joc cu el, îl am pe al meu dar floricel m-a pus să îl fac pt ăștia cu pc-uri slabe rău, eu l-am făcut :))) http://imgur.com/a/ADr6E

Link to comment
Share on other sites

 

 

Eu am incercat attack dar nu a fost cu succes.nu stiu de ce dar cred ca doar eu am dat.

Te inseli. Mai e o persoana care incearca. Restu' sa nu dati atac, ca mai vedeti voi waruri. Puteam da atac in LS, ca am prins imediat, dar am dat X, si nu attack.

Link to comment
Share on other sites

Am pregatit un pack major pentru comunitate, anume logouri pentru toate gangurile ( wallpaper / logo wm / avatar)


_________________________________________________________________________________________________


https://forum.b-zone.ro/topic/240665-portofoliu-utz-design/page-34#entry5572118



Link to comment
Share on other sites

Primu "war" fiind cand? Ca eu nu mai dau atacuri, am fost foarte clar pe /f. Nici maine seara nu voi da atac. Daca ceilalti prind atac, bine, daca nu, iar bine.

Link to comment
Share on other sites

Ce sa ti se explice, Oita. Eu nu mai dau atacuri. Am facut destule pentru aceasta factiune, si am observat ca sunt singurul care face. Avem multi rang 4, 5 si nimic.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.