Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Ce sa ti se explice, Oita. Eu nu mai dau atacuri. Am facut destule pentru aceasta factiune, si am observat ca sunt singurul care face. Avem multi rang 4, 5 si nimic.

Mancameai flocance. Ai câțiva r4+, ei de ce nu dau? Vr să te eau d ureci?

Ba nobs nu mă ienrrvatzi.

Link to comment
Share on other sites

@, oricum degeaba le-as fi dat. la 1/2 din sp li se-ndoaie de waruri. Sunt sigur ca daca erau in seara asta wars, mai mult de 25 nu eram.

Link to comment
Share on other sites

Stam fara. Aseara nu eram acasa la ora aia. Vedeti? Daca nu dau eu atac, nu da nimeni. Saptamana asta stam fara waruri. Evidenta n.o mai fac, caci avem membri activi dar incapabil de jucat cu ei la war. Se simt aia. Cu astia nici la influenta nu poti juca, caci daca le zici s stea intr.un loc, se duc alandala ca oile.

Link to comment
Share on other sites

@@AIM SQuatch, Wtfffffff, e adevarata "stirea" asta cu Vinnie baaaa, l-am cunoscut din 2012 de cand era lider TTC, a fost mare om, mare caracter... chiar imi pare rau, sincere condoleante ! :/ http://imgur.com/a/xDNAI...

Edited by Costel FC RB
Link to comment
Share on other sites

Sau Varu, cel mai probabil. Sunt foarte putini membri ce le pasa de factiune. Unii se chinuie sa prinda atacuri, sa ce? Sa vina idiotii sa faca - si sa nu stea la influenta cand e cazu? Macar de s.ar asculta de coordonare...

Link to comment
Share on other sites

Sau Varu, cel mai probabil. Sunt foarte putini membri ce le pasa de factiune. Unii se chinuie sa prinda atacuri, sa ce? Sa vina idiotii sa faca - si sa nu stea la influenta cand e cazu? Macar de s.ar asculta de coordonare...

eo macar nu iau worst ca flocance ;D

abia astept deseara sa fac show bn va astept sau va dau fw

Link to comment
Share on other sites

O sa vina si vremea noastra baieti.cfffffffffffffffffffffffffffff florance te tai daca iau warn fara report pls

O simt cum danseaza cu inima mea,
Da da simt cum danseaza cu inima mea,
Noi nu ne calcam pe picioare,
Ritmul e al nostru suntem in sincronizare,
Naaahh Dar te vad prea rar si traim separat,
Naaah Dar te vad prea rar si nu-I simplu sa tac,
Acasa la mine cica e soare,
Dar geamurile mele-s aburite si e racoare

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.