Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

10 hours ago, PhaXSilentTSA said:

cand eu faceam 42-0 pe no spawn kill tu abia erai in rdt rank 1, amaratule

Nu te contrazic baiatu' meu. Dar prea dadeati pe fata, da-o-n mortii ei de treaba. Nici nu apucam sa pun tinta ca deja eram low hp. Pl mea de sa:mp

 

10 hours ago, AdRiaNN TSA said:

Pai ma nebunule iti fuge maxilarul cand joci cu CMD da-te-n familia ma-tii luati-as mortii la dans.

Fanu' meu, nu te-a bagat nimeni in seama personal ca sa ma iei tu la pl pe mine. Bine? Acum plangi linistit. Pwp.

Edited by AIM SylvyuGoogle YAMAN
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, GAUCHO ZEW said:

Ce faceti ma, frumosilor? Aka.. True Smooth Aimbot? 8 banati intr-o seara? Ah, cam putin. Urat bai baieti urat, a fost o tentativa sa va mentineti si voi HQ-ul, ce sa zic. Asa ati facut si pe RPG4, si o sa zic pentru a 2-a oara la TSA. ''V-ATIII DUSSSSSSSSSSSS''. https://prnt.sc/fhxmij 0 cuvinte pentru voi, frumuseii mei.

 

tsa = tu sugi agariciul

 

bai cacatule, intai sa pui o poza cu tine si apoi sa comentezi de noi, pe rpg4 m-am pisat pe mortii tai de lepra, la fel si pe 1, v-am batut pe unde v-am prins, sarmanii pulii mele, si nu doar acum in 2017, din 2015 de cand joc pe rpg1 tot v-am dat muie, sunteti zei pe un joc, dar noi suntem dumnezei, invata de la mine ca ne pisam pe voi la ce vrei tu. ;)

 

 

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, PhaXSilentTSA said:

 

tsa = tu sugi agariciul

 

bai cacatule, intai sa pui o poza cu tine si apoi sa comentezi de noi, pe rpg4 m-am pisat pe mortii tai de lepra, la fel si pe 1, v-am batut pe unde v-am prins, sarmanii pulii mele, si nu doar acum in 2017, din 2015 de cand joc pe rpg1 tot v-am dat muie, sunteti zei pe un joc, dar noi suntem dumnezei, invata de la mine ca ne pisam pe voi la ce vrei tu. ;)

 

 

Andreiiii, usor ca plange nebunu asta. Ba, voi astia care tot cautati atentie, ati fost mereu niste latrai, niste lacheti, manca-ne-ati pula de cotetarii dq, stati 10 ore pe samp futu-va-n gura de autisti, daca va dezbracam in pula goala aveti paru mai mare ca pula, ratacitii dq, cautati atentie baga-ne-am nemilosu la voi pe trahee. cum zice un mare om din TSA

Daca a fost sa jucam cu cod, am jucat pentru a ne bate joc de voi, nu ca nu puteam s-o facem si fara, dar totusi, nu uitati ca o sa fim intotdeauna peste voi, si aici nu e vorba de samp, noi nu sunt no-liferi ca voi, in viata reala manca-v-as.

Sunteti mai virgini ca uleiul de masline si voi incercati, tineti minte, sa radeti de noi pe un cacat de joc, handralaii dq

Edited by HorrorBOBOCEL GEACA DE FAS
Link to comment
Share on other sites

Sa incepem cu inceputul, daca ma mai vreti lider nu ma folositi vreun fel de cod, nu va ajuta cu nimic, doar niste bani aruncati aiurea ;) Daca nu sunteti in stare sa trageti fara un amarat de v2,3 nu inteleg ce mai cautati la mine in gang, cine are cod isi poate pune demisia si gata, nu e asa greu.

Edited by vtmBSiLENT
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, vtmBSiLENT said:

Sa incepem cu inceputul, daca ma mai vreti lider nu ma folositi vreun fel de cod, nu va ajuta cu nimic, doar niste bani aruncati aiurea ;) Daca nu sunteti in stare sa trageti fara un amarat de v2,3 nu inteleg ce mai cautati la mine in gang, cine are cod isi poate pune demisia si gata, nu e asa greu.

 

stim ca ai v2 nesimtitule ^:)^^:)^

Link to comment
Share on other sites

Salut, bine v-am gasit si sper ca maine seara sa luam LV. Tin sa precizez ca sunt aici sa il ajut pe vtmb, asa ca astia care pula mea va treziti din TSA sa comentati ca nu stiu ce caut pe aici, mai bine v-ati tine vorbele pentru voi. Sper sa ne intelegem bine si fara certuri :)

Ne vedem diseara la waruri.

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, THELiAR said:

poza

 

foarte frumos, te-ai interesat despre mine, ai primit o poza de acum 2 ani de la un prost in viata cu 20 in brat care e la stiinte sociale si nu o sa faca nimic cu viata lui :))

 

poftim fb -> https://www.facebook.com/andreys.seby , poti sa vezi 50 de poze, nu 1

 

tu, in schimb, arati cam asa UQvJCjT.png

 

ai 7000 de ore jucate, esti un gras transpirat pe scaun fara viata sociala si fara prieteni si n-ai fb, asta stiu de la fetele de pe sa-mp cu care vorbesti tu :))

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, vtmBSiLENT said:

Sa incepem cu inceputul, daca ma mai vreti lider nu ma folositi vreun fel de cod, nu va ajuta cu nimic, doar niste bani aruncati aiurea ;) Daca nu sunteti in stare sa trageti fara un amarat de v2,3 nu inteleg ce mai cautati la mine in gang, cine are cod isi poate pune demisia si gata, nu e asa greu.

bv fra, baga te in ei

3 hours ago, Mario RPG said:

 

stim ca ai v2 nesimtitule ^:)^^:)^

shh ca e suparat, chiar ar fi cv sa piarda lideru ca nu se stapanesc aia :))

37 minutes ago, ShuTuP said:

Ne ataca fanii, nasput

aya ye

2 minutes ago, Zenod ZEW said:

Salut, bine v-am gasit si sper ca maine seara sa luam LV. Tin sa precizez ca sunt aici sa il ajut pe vtmb, asa ca astia care pula mea va treziti din TSA sa comentati ca nu stiu ce caut pe aici, mai bine v-ati tine vorbele pentru voi. Sper sa ne intelegem bine si fara certuri :)

Ne vedem diseara la waruri.

bv we rupere putere pt sefani

5 minutes ago, PhaXSilentTSA said:

 

foarte frumos, te-ai interesat despre mine, ai primit o poza de acum 2 ani de la un prost in viata cu 20 in brat care e la stiinte sociale si nu o sa faca nimic cu viata lui :))

 

poftim fb -> https://www.facebook.com/andreys.seby , poti sa vezi 50 de poze, nu 1

 

tu, in schimb, arati cam asa UQvJCjT.png

 

ai 7000 de ore jucate, esti un gras transpirat pe scaun fara viata sociala si fara prieteni si n-ai fb, asta stiu de la fetele de pe sa-mp cu care vorbesti tu :))

 

ba da i ai zis o

cp de spamu cu ador

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.