Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@THELiAR Cand postezi ceva macar fa-o inteligent .;) Puneti o poza de profil sau arata-ne si noua o poza cu tine cand incerci sa faci o gluma sau ce rahat a fost asta. Nu iau apararea nimanui, dar daca te dai asa cocos intre 4 pereti..... macar fii destept. 

 

@PhaXSilentTSA  

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, PhaXSilentTSA said:

 

foarte frumos, te-ai interesat despre mine, ai primit o poza de acum 2 ani de la un prost in viata cu 20 in brat care e la stiinte sociale si nu o sa faca nimic cu viata lui :))

 

poftim fb -> https://www.facebook.com/andreys.seby , poti sa vezi 50 de poze, nu 1

 

tu, in schimb, arati cam asa UQvJCjT.png

 

ai 7000 de ore jucate, esti un gras transpirat pe scaun fara viata sociala si fara prieteni si n-ai fb, asta stiu de la fetele de pe sa-mp cu care vorbesti tu :))

 

Yaaa, iar are tupeu sa comenteze acest stean, auziti, auziti va rog.  20 in brat vere? Pai vezi ca de cand mi-am batut joc ciocanu de tine m-am dus sho sa rup putin sala aia si a facut vericul tau vreo 39-40, pe caterinca asa putin. Te invit prin Capitala sa ne vedem, sa vezi aia 20 in brat. Avem vere Feisbucul tau, ai dat si tu de big si ti-ai inmormantat acea mustata de fecior. Te duci la carciuma staului tau si bei doar o bere, comentezi atat.

 

Acum sa ma iau de aspectul tau fizic, bai vere porti pantaloni din aia Super Skinny si comentezi la mine ? Hai cumetre, te rog io sa nu mai comentezi pe forum sa te creada baietii astia smecher si pe skype cand am vorbit erai un catelus, te invit iar pe skype impreuna cu toti verii tai sa imi bat ciocanu la rand de toti. 

 

Ia vericu meu 20 in brat ( pe caterinca de acum o luna ). E43kImq.jpg  uYkLbDw.jpg

 

 

 

 

Daca mai vrei poze cu mine, iti trimit cate vrei. Lasa aici mention, iti las si maine o poza de la brate.

 

 

G3RI7mD.jpg  Ia vericu meu, elegant ( 45 da chile )

 

Phaxinho o sa ramai catelusul meu toata viata ta si la fel si progeniturile din TSA.

 

PENTRU MAI MULTE DETALII APASATI CLICK PE ROZATOAREA DE LA SEMNATURA MEA.

 

 

Edited by South Cokemeister
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, vtmBSiLENT said:

Sa incepem cu inceputul, daca ma mai vreti lider nu ma folositi vreun fel de cod, nu va ajuta cu nimic, doar niste bani aruncati aiurea ;) Daca nu sunteti in stare sa trageti fara un amarat de v2,3 nu inteleg ce mai cautati la mine in gang, cine are cod isi poate pune demisia si gata, nu e asa greu.

Mai bine zi-le sa nu mai joace cu coduri de pe net ? si sa treaca pe la mine ca le dau si setari cu care sa nu ia ban. ???

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, South Cokemeister said:

Yaaa, iar are tupeu sa comenteze acest stean, auziti, auziti va rog.  20 in brat vere? Pai vezi ca de cand mi-am batut joc ciocanu de tine m-am dus sho sa rup putin sala aia si a facut vericul tau vreo 39-40, pe caterinca asa putin. Te invit prin Capitala sa ne vedem, sa vezi aia 20 in brat. Avem vere Feisbucul tau, ai dat si tu de big si ti-ai inmormantat acea mustata de fecior. Te duci la carciuma staului tau si bei doar o bere, comentezi atat.

 

 

Iar mi-ai demonstrat cat de incult esti, ce conteaza de unde esti atata timp cat ai caracter si te duce mintea? In primul rand, nu stau la sat, stau in al doilea cel mai mare oras din judet, adevarat, in comparatie cu Bucuresti este un sat, dar daca esti de la Bucuresti, nu poti fi prost sau cum? cazul tau spre exemplu, care esti la stiinte sociale si nu o sa faci nimic cu viata ta, poate te faci instructor la sala, dar cu corpul ala nu prea cred. :))

Ma port cu mustata si fara mustata cand vreau eu, mie imi creste parul pe fata din 2 in 2 zile, tu la 18 ani nu ai niciun fir de par pe fata si esti cosuros, 90% din pozele tale sunt dintr-o parte ca sa nu ti se vada campul ala minat de pe fata, chiar si la poza de mai sus ti-ai pus un emoticon pe fata ca mai aveai un pic si ramaneai fara aer, fii atent bosulik ca nu asa se incordeaza bicepsul, cu bratul lipit de corp, se pune mana la ceafa sau se tine paralel bratul cu capul, faci sala degeaba.

Degeaba bagi tu la biceps cu 45 la preacher curl, geneticul nu prea te ajuta, si eu am un prieten care baga cu 80 la piept si nu are pieptul mai mare decat mine, kg nu conteaza. ;)

La faza cu blugii ai fost cam fraierica geamantan, am 10 perechi de blugi, si skinny fit si slim fit, nu prea conteaza asta, am picioare pt. orice blug, pe cand tu porti de aia regular cum poarta tata. :))

 

 

Si stai cuminte vere ca ma iei cu poze de acum 2 ani, dar tu anul trecut iti faceai poza cu flip horizontal, nu stiu care dintre noi e virginacyo, cand tu ai rosii pe fata si eu n-am niciun punct, uite bossule, needitate, ti le-am pus acum de pe telefon pt. ca n-am avut timp sa iti raspund de aseara, omul mai are si alte treburi decat sa stea 150h pe luna pe sa-mp sau sa intre pe forum, mi-am adus aminte ca tu ziceai ca doar vara stateai 130 de ore. :)) mai iesi din casa pls, esti cam antisocial.

 

 

 

Care e smecheria? Eu am 37.5 tras fiindca am luat o pauza de o luna, dar nu ma cac pe mine ca tine cu 39-40, uita-te la asta ca el a spus pe facebook ca are 40, mai ai de mancat ca sa il ajungi. ;)

https://www.facebook.com/victordiaconescu.fitness/?fref=ts

p.s : pozele sunt dintr-o zi cand am bagat umeri, ;) de saptamana trecuta. 

 

Si stai calm ca tu esti singurul Rex de pe aici, nu eu, anul trecut m-ai bagat intr-o confa cu 70 de insi si eram afara cand ai sunat confa, mi-a zis Aime ca ai intrat in confa si te dadeai mare sula pe bascula dar aveai vocea cu decibeli pe -, apoi te-am sunat in dimineata urmatoare si mi-ai spus ca tu nu esti satean sa te trezesti la 10:30 sa mulgi vaca, inca un exemplu ca ai fost complet retardat. ;)

 

si nu mai cersi, pls, doar cateii cersesc

 

http://imgur.com/vFh3hGk

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, PhaXSilentTSA said:

 

Iar mi-ai demonstrat cat de incult esti, ce conteaza de unde esti atata timp cat ai caracter si te duce mintea? In primul rand, nu stau la sat, stau in al doilea cel mai mare oras din judet, adevarat, in comparatie cu Bucuresti este un sat, dar daca esti de la Bucuresti, nu poti fi prost sau cum? cazul tau spre exemplu, care esti la stiinte sociale si nu o sa faci nimic cu viata ta, poate te faci instructor la sala, dar cu corpul ala nu prea cred. :))

Ma port cu mustata si fara mustata cand vreau eu, mie imi creste parul pe fata din 2 in 2 zile, tu la 18 ani nu ai niciun fir de par pe fata si esti cosuros, 90% din pozele tale sunt dintr-o parte ca sa nu ti se vada campul ala minat de pe fata, chiar si la poza de mai sus ti-ai pus un emoticon pe fata ca mai aveai un pic si ramaneai fara aer, fii atent bosulik ca nu asa se incordeaza bicepsul, cu bratul lipit de corp, se pune mana la ceafa sau se tine paralel bratul cu capul, faci sala degeaba.

Degeaba bagi tu la biceps cu 45 la preacher curl, geneticul nu prea te ajuta, si eu am un prieten care baga cu 80 la piept si nu are pieptul mai mare decat mine, kg nu conteaza. ;)

La faza cu blugii ai fost cam fraierica geamantan, am 10 perechi de blugi, si skinny fit si slim fit, nu prea conteaza asta, am picioare pt. orice blug, pe cand tu porti de aia regular cum poarta tata. :))

 

 

Si stai cuminte vere ca ma iei cu poze de acum 2 ani, dar tu anul trecut iti faceai poza cu flip horizontal, nu stiu care dintre noi e virginacyo, cand tu ai rosii pe fata si eu n-am niciun punct, uite bossule, needitate, ti le-am pus acum de pe telefon pt. ca n-am avut timp sa iti raspund de aseara, omul mai are si alte treburi decat sa stea 150h pe luna pe sa-mp sau sa intre pe forum, mi-am adus aminte ca tu ziceai ca doar vara stateai 130 de ore. :)) mai iesi din casa pls, esti cam antisocial.

 

 

 

Care e smecheria? Eu am 37.5 tras fiindca am luat o pauza de o luna, dar nu ma cac pe mine ca tine cu 39-40, uita-te la asta ca el a spus pe facebook ca are 40, mai ai de mancat ca sa il ajungi. ;)

https://www.facebook.com/victordiaconescu.fitness/?fref=ts

p.s : pozele sunt dintr-o zi cand am bagat umeri, ;) de saptamana trecuta. 

 

Si stai calm ca tu esti singurul Rex de pe aici, nu eu, anul trecut m-ai bagat intr-o confa cu 70 de insi si eram afara cand ai sunat confa, mi-a zis Aime ca ai intrat in confa si te dadeai mare sula pe bascula dar aveai vocea cu decibeli pe -, apoi te-am sunat in dimineata urmatoare si mi-ai spus ca tu nu esti satean sa te trezesti la 10:30 sa mulgi vaca, inca un exemplu ca ai fost complet retardat. ;)

 

si nu mai cersi, pls, doar cateii cersesc

 

http://imgur.com/vFh3hGk

Pai tocmai asta e Phaxy, pe tine nu te duce mintea. Tu chiar nu observi ca incerci sa te dai smecher pe un Forum ? O sa iti spun ce inteleg din prima poza: Incerci sa te incordezi la abdomen si tot ti se vede burtica (tipic taranului ), iar eu nu inteleg ce piept vezi tu vericule pentru ca nu se vede deloc. Tot o ti pe asta ca sunt la Stiinte si ca nu o sa ajung nimic in viata, stai tu linistit ca nu o sa iti demonstrez pe un forum cat, ce si cum invart lucrurile  ;) Stai parcat, aveam dor mustata si cioc la 16 ani, acum ce incepe sa imi dea si mie barba ( dupa doi ani, fiecare cu parul lui facial ), la tine vad deja ca nu iti da.  Am pus emoticon pe fata deoarece eram dupa antrenament, parul il am drept si in toate directiile, etc. Iti las o poza sa vezi ca nu mai am cosuri de mult timp, ce sa faci daca aveam si eu pe la 15-16 ani. ( Iti las o poza mai de aproape si una de la departare ). Unde vezi tu bicepsul, e tot intr-o zi de umeri :D Si poti sa vezi linistit ca nu e lipit de corp, faza asta ca e lipit de corp incerci sa te scoti si tu, dar e chiar in fata pieptului bratul cu tot cu antebratul meu :D. Vorbesti de geneticul meu dar nu mi-ai vazut tot corpul ( tipic frustratului ), ai vazut doar capul lung al bicepsului si antebratul meu ( iar tu din asta deuduci ca nu am un genetic bun, dar totusi am un antebrat si un biceps frumos )  =)) Ca sa fii fericit, o sa iti fac maine o pozik la fel cum ai facut tu. Ma cac eu ca am 39-40 ? Pai vericule, nu vezi ca tu vorbesti de mine ``20 in brate`` si eu fac cu greutatea ta la impins din orice pozitie la piept si iti ridic cu haltera jumateate din chilele tale fara sa ma ajut de spate si tot comentezi ca am 20 in brate? (Asta e valabil doar daca nu ai peste 80 de chile, dar la ce corp ai iti dau maxim 70 ) . Ce sa mai mananc virginel,  fac de 6 luni sala si am avut si eu pauzele mele, iar cel de pe FB din cate vad e putin definit ( vericu meu, eu nu am facut definirie si nici nu o sa fac pentru moment vreau doar sa cresc in masa pana ajung unde vreau. Ma compari pe mine care fac de 6 luni si am crescut destul de impersionant cu un antrenor personal care mai mult ca sigur a luat o oarecare protenia in plus ? ). Anul trecut erai in confa cu prietenii tai din TSA si pe langa ei era si Kenon, iar eu tot mi-am batut joc de toti din TSA. A doua zi ma suna Phaxy de dimineata cand eu nu stau pe calculator la orele alea. ( Ia vezi si tu cum am pacalit sistemu, ca am rupt autoclickerul ala ). Cat despre virginitate sa stii ca nu o sa iti las videoclipuri cu ce am facut si etc, iti zic doar ca am avut o relatie de 2 ani jumate, iar tu daca esti baiat destept ( doar esti la mate-info si o sa ajungi sclavul meu intr-o multinationala ) poti deduce singur, atat iti zic Phaxinho. Cu iesitu din casa ce sa zic mai phaxy, se vede cine e alb si cine e bronzat ( cine rupe calculatorul ala si cine rupe iesitul pe afara ). Hai ma sa mai imi bat cicocanu de tine daca am vocea subtire, poti sa il iei si pe Aime si pe mykes ca ma distrez cu toti. Ti-am lasat un model de blugi, astia se poarta nu skinny aia ai tai, surorile mele ce poarta asa

 

DBdkzqg.jpg

dLWa2uN.jpg

Edited by South Cokemeister
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, AIM JilkasMeister said:

Nu va mai certati .. nu o sa ajungeti nicaieri cu asta.

Incerc sa-i explic unui taran ca nu este mare deloc, este chiar mic si cu grasimea inca acolo -_-. El deduce despre un om care nu se expune pe un forum cu pozele lui personale ca este gras, transpirat, asta ma amuza cel mai mult. Dupa cum vedeti, taranusul afirma ca are caracter si ca ``il duce mintea`` dar el se ia de aspectul fizic al unui om pe care nu l-a vazut niciodata ( in poze sau in realiate ) , doar prin deductia lui de taranus si de frustrat pentru ca acest individ ``gras transpirat`` le-a dat putin cu ciocanul in cap  la toti.

 

M-am abatut de la subiect si am inceput sa dau in altceva asa ca o sa iti spun aici intetina mea domnule taranus, chiar imi pare rau sa iti stric visul tau frumos si o sa iti confirm eu prin spuse ca acel individ nu este un ``gras transpirat``, are o viata sociala mult mai activa decat a ta ( tu care iesi la carciumea satului tau si bei o berica -_-, efectiv o berica si faci poza sa pui repede pe FB =))) ). Iti mai spun ceva domnule taranus, doar asa pentru ca ai o mentalitate de taran ( `` nu are FB`` ):  Multe persoane influente din aceasta lume nu au FB si tot au ramas ``smechere``, pe intelesul tau de taran coclit. Ai ramas la fel cum ai fost cand mi-am batut joc de tine acum cateva luni, un frustrat intr-un joc care dateaza de un deceniu in industria jocurilor MP.

Edited by South Cokemeister
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, dbkalyy din ZEW said:

@South Cokemeister Ho bai asta bubuie fibra pe tine =)) Ce vrei sa le demonstrezi? Nu vezi ca te certi cu un ratat?

Usor cumetre, "ratatul" ala e cu 10 clase mai mare ca tine, tie iti tremura buricul de foame, suferi de atentie? Du-te canta la alta masa ca n-avem nevoie de catei aici

Edited by ShuTuP
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ShuTuP said:

Usor cumetre, ratatul ala e cu 10 clase mai mare ca tine, tie iti tremura buricul de foame, suferi de atentie? Du-te canta la alta masa ca n-avem nevoie de catei aici

Ratatu ala cu 10 clase mai mare ca mine tot zice de vreo 2 luni ca vine si ma bate si inca n-a venit .. trist nu-i asa?

Edited by dbkalyy din ZEW
Link to comment
Share on other sites

Sunteti niste persoane influente, si tu si TheLiar, aveti amandoi mai multe ore pe sa-mp jucate decat are un om intr-o viata de munca, eu am auzit ca este gras si transpirat de la fetele de pe RPG1 cu care vorbeste el, nu stiu de ce ma chinui sa vorbesc cu tine, ca tot esti prost facut gramada. Nu am de unde sa deduc ca e gras, poate e chiar invers, dar din moment ce iti e rusine cu fata ta si comentezi de altii, mi se pare penibil sa mai vorbesti.

 

Ai auzit de bulking phase, incultule? Ti-am spus ca am avut o luna pauza, e si normal sa nu mai am abdomenul pe care l-am avut acum o luna daca am stagnat, dar ce sa stie un incult ca tine care a fost la sala si a bagat doar masa fiindca era slab mort. :))

 

BA SI AVETI O VIATA SOCIALA BA BAIETI, AMANDOI LA UN LOC AVETI VREO 14.500 DE ORE, SUNTETI NISTE VAMPIRI CU IMUNITATE.

 

Fii atent Rex ca ai 40 de likes manca din care 20 de la baietii de pe sa-mp, mai stai si in capitala, la mine in sat se gasesc din 20000 sa imi dea vreo 250, sunt un antisocial fara prieteni. In alta ordine de idei, mi-a placut aia cu multinationala, bossule eu lucrez la BCR de la 17 ani, tu rupi banii ma-tii si nu esti in stare sa te intretii singur, ma suni si pe mine cand ai realizat ceva in viata asta. ;)

 

14 minutes ago, dbkalyy din ZEW said:

Ratatu ala cu 10 clase mai mare ca mine tot ma zice de vreo 2 luni ca vine si ma bate si inca n-a venit .. trist nu-i asa?

 

Daca as sta sa vin dupa toti retardatii de 12 ani fututi in cada, nu stiu ce m-as face, l-am intrebat pe Inside de tine si mi-a zis ca nu se merita sa vin pt. tine si chiar asa e, tie nici nu ti-au dat flocii, despre ce vorbim? 

Edited by PhaXSilentTSA
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, PhaXSilentTSA said:

Sunteti niste persoane influente, si tu si TheLiar, aveti amandoi mai multe ore pe sa-mp jucate decat are un om intr-o viata de munca, eu am auzit ca este gras si transpirat de la fetele de pe RPG1 cu care vorbeste el, nu stiu de ce ma chinui sa vorbesc cu tine, ca tot esti prost facut gramada. Nu am de unde sa deduc ca e gras, poate e chiar invers, dar din moment ce iti e rusine cu fata ta si comentezi de altii, mi se pare penibil sa mai vorbesti.

 

Ai auzit de bulking phase, incultule? Ti-am spus ca am avut o luna pauza, e si normal sa nu mai am abdomenul pe care l-am avut acum o luna daca am stagnat, dar ce sa stie un incult ca tine care a fost la sala si a bagat doar masa fiindca era slab mort. :))

 

BA SI AVETI O VIATA SOCIALA BA BAIETI, AMANDOI LA UN LOC AVETI VREO 14.500 DE ORE, SUNTETI NISTE VAMPIRI CU IMUNITATE.

 

Fii atent Rex ca ai 40 de likes manca din care 20 de la baietii de pe sa-mp, mai stai si in capitala, la mine in sat se gasesc din 20000 sa imi dea vreo 250, sunt un antisocial fara prieteni. In alta ordine de idei, mi-a placut aia cu multinationala, bossule eu lucrez la BCR de la 17 ani, tu rupi banii ma-tii si nu esti in stare sa te intretii singur, ma suni si pe mine cand ai realizat ceva in viata asta. ;)

 

 

Daca as sta sa vin dupa toti retardatii de 12 ani fututi in cada, nu stiu ce m-as face, l-am intrebat pe Inside de tine si mi-a zis ca nu se merita sa vin pt. tine si chiar asa e, tie nici nu ti-au dat flocii, despre ce vorbim? 

Pana acum imi comentai ca am bube pe fata, ti-am demonstrat ca nu mai am. Mai nou nu ai ce sa mai spui si imi spui ca am nu stiu cate ore pe samp. Porti blugi mulati, cred ca porti si tanga. Ramane valabila oferta cu ridicatu la piept a greutatii tale si cu jumatate la biceps. O sa te las in prostia ta de taran coclit. Crede-te mare la sala cand tu mai ai mult de mancat.

 

``nu am mai facut de o luna si am stagnat`` Poate ai scazut, nu stagnat, taran coclit.

 

Cat despre FB, il folosesc doar din cand in cand ( am 5-6 poze ). Nici nu am nevoie de likeuri =)) Iar despre baietii de pe samp, mie imi dau doar 2-3 cu care m-am vazut si am facut caterinca, tie in schimb iti dau foarte multi de pe samp ;)  Sa iti dea tie likeurile de foame, mie imi dau banii obtinuti de la ``parintii mei bogati``.

 

 

 O poza cu doua tomberoane.

Edited by South Cokemeister
Link to comment
Share on other sites

Ce e aişi uai, dc va kertati si nu sinteti elegantzy

E de la frt ics ics el care a uitat sa puna titlu sare forumu csf

Link to comment
Share on other sites

Hai mai gata. Ca n-am chef sa va citesc cacaturile de comentarii pe aici sa vad cum plangeti, intalniti-va fata-n fata si acolo va smardoiti nu aici. Schimbati subiectu si daca tot vreti sa va certati faceti-va dracu un PM si va injurati acolo cat vreti voi. :*

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.