Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Asa se da atac frumosilor

 

V-am lasat pe voi sa atacati in LV si am zis sa dau eu pe LS sa nu avem iar maine 0 atacuri. Aseara am dat si eu pe LV si nu s-a prins nimic. Asa am zis sa prindem sigur ceva: ori LV, ori LS.

 

Asadar, maine minim 30+ online ca sa castigam cele 2 turfuri in LS. Daca pierdem un singur war din cele 4, fac evidenta.

Edited by AIM SylvyuGoogle YAMAN
pentru incepatori
Link to comment
Share on other sites

V-am permis sa lipsiti cam mult si de cateva zile din 40 de membrii, mai mult de 25 online nu am vazut la waruri. Stiti ca ulciorul nu merge de multe ori la apa. Asa ca nu intindeti coarda mai mult decat trebuie. 

Un singur war daca pierdem diseara din cele 4, fac evidenta si va ard. Asa ca faceti bine si intrati. Minim 30 online vreau sa vad.

Link to comment
Share on other sites

Am prins si eu un attack pe AVISPA, MAINE DERBY FULL CU AVISPA. VREAU TOTI SA FITI ON SA II RUPEM! Cea mai importanta zi!

 

 

derby.png

Edited by Anndi
Link to comment
Share on other sites

BBS ala crede ca eu joc de pe 2 conturi in gang :))).Sunt superman am 4 maini 2 capete !Asa ceva.... de parca as ajuta gangul daca as avea 2 conturi mai rau as face ca as tine locul ocupat degeaba.Daca o dam pe posturi sa facem zic de maine dxtori on si se intoarce charles_manson inapoi cum era pe timpuri 4-5 posturi pe war!

Link to comment
Share on other sites

2 copilasi frustrati pe viata lor mizerabila au decis sa terifieze intr-un joc penal vechi de 12 ani. Ce sa terifieze, n-am cuvinte pentru viata lor mizerabila pe care o duc. Tipam pe /report ca descreieratii, degeaba. M-am lamurit a infinta oara despre acest B-Zone. Ma las cat de curand, sper definitiv de data asta.

 

https://imgur.com/a/kjlmL

Edited by Anndi
Link to comment
Share on other sites

Ce scarbe sa mor eu, talibanu' asta infect crede ca e el destept, sa-i ajute sa-i explodeze grenada in buzunar, extremistu dracu. Inca o faza misto, ii fac post lu' Kanan ca da prin copaci, au considerat astia ca nu e aim, rupe codul 3 waruri, nici nu se uita cand da, tot nu ia ban. In final, se gaseste si unu destept, care sa-l baneze. Aporpo, luam ultimul war daca nu dadea prostu ala teleport, il castigam. @TRUEKOV nWo ziceiai de mine ca-s codat, scarba dracu.

Link to comment
Share on other sites

Urat s-a ajuns in 2017, dar n-ai ce sa faci, au evoluat codurile, dar b-zone a ramas in urma cu multe pe langa acel anticheat. 

In zilele de astazi care are codul mai "power" setat domina, urat. Jucam mai cu placere prin 2012-2013-2014, anii de glorie ai bzone-ului. 

 

 

 

 

(fara report ca nu mai joc)

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Showy said:

Urat s-a ajuns in 2017, dar n-ai ce sa faci, au evoluat codurile, dar b-zone a ramas in urma cu multe pe langa acel anticheat. 

In zilele de astazi care are codul mai "power" setat domina, urat. Jucam mai cu placere prin 2012-2013-2014, anii de glorie ai bzone-ului. 

 

 

 

 

(fara report ca nu mai joc)

Era si timpul sa se ajunga aici. A dus-o prea bine in anii trecuti.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.