Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

On 28.02.2018 at 6:33 AM, ColorsKiNG said:

@AIM KratosFratica, eu vi-am facut vreun post, sau ceva ? De imi faci mie post pentru parasire turf, ia intreaba-l pe Anndi cum m-a injurat pe /sms, am vb cu el si atat, nu am facut f8 si post cum fac alti, stai calm in caz ca vrei sa incepem cu posturi, va scoatem usor ;) Daca mai vad posturi la adresa mea(Eu nu am facut 1 post de 2 ani de zile) incepem cu posturile atunci.

Mă scuzi de intarziere, mi se rupe de posturile voastre, de jocul vostru, si in ultimul rand de cateva saptamani nu mai joc eu pe cont. Vad ca Mihay nu mai este omul care a fost. Culoare imi pare rau ca nu ne mai purtam respectul. Astept posturi de la tine. Fara numar daca se poate. Respect Bodie cu intarziere pentru ce ai scris aici si pentru munca depusa factiunii.

Link to comment
Share on other sites

 

Muritorilor de foameeeeee.

Ia, ClaudinHO, cu oleaca lagut. Se vede clar si pe final ca nu e urma de aimbot, smooth, norecoil sau ce sange vorbesti tu. Ia, si cu lag si fara lag, tot iti dau 10-3:"> 

Fusasi asa mandrut cand aveai 2-0..."Unde e umilinta, unde"....Primu scor, 31-11....uha tati.  Al doilea 10-3. Sa-mi zici sarut mana.

Edited by xHaku
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.