Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

On 05.09.2018 at 5:42 PM, Caius said:

Salut ce mai faceti fratiilor?

Salut, da cine esti?

 

On 05.09.2018 at 7:45 PM, AIM Danyel Svd said:

Sal, bine. Cine întreabă?

Ba.. a venit o gagica misto rau, intreba de tine.. i-am zis ca nu esti acasa, o zis ca se intoarce mai tarziu :>

Link to comment
Share on other sites

Astăzi, 10.09.2018, avem 4/4 wars, toți membrii să fie prezenți în HQ la 19:45 cel tarziu 19:50 !! 

  • 20:00 - 20:30 - Southern Pimps - The Tsar Bratva School Instructor LV
  • 20:30 - 21:00 - Southern Pimps - The Tsar Bratva - Taxi LV
  • 21:00 - 21:30 - Red Dragon Triad - Southern Pimps - Bank LV
  • 21:30 - 22:00 - Red Dragon Triad - Southern Pimps - Car Drop LV

Cine nu este prezent primește Faction Warn, se acceptă 2-3 învoiri cu un motiv bine întemeiat.

Se vrea seriozitate, respect între membrii și job-ul arms dealer, în lipsa lui primiți Faction Warn.

Avem si premii pentru best-uri si amenzi pentru worst-uri!

SUCCES!!!!

Link to comment
Share on other sites

Noroc la băieții!Diseara incepem treaba.

Link to comment
Share on other sites

Salut, MariusaNAIRFORCE Are back , Dupa cum cred ca ati vazut. Pe RPG la  reclamatii ca am luat ban findca mi-am vandut contu... intr-un fel. Pentru oameni mei . Unii oameni cum ar fii Danyel_SVD, Demon Ma cunosc. Daca sunteti freounu care aveti cont de level 20 s vin sa va ajut... Mi-l puteti da, DOAR DACA VRETI. 

Link to comment
Share on other sites

Baietii, diseara vreau sa fiti toti la war-ul pe hq. Nu am chef sa ia toti necunoscutii 24/24, haideti cu talent sa vedem daca suntem buni sau nu suntem. Ne vedem diseara. S-ar putea sa facem si o evidenta, il intreb pe demon daca ma lasa s-o fac eu.

Link to comment
Share on other sites

Am de spus ceva si nu-mi pasa daca o luati in nume de rau sau nu. Nu va inteleg, dupa ce ca aveti mafia moarta dati attack pe ttb aiurea doar ca Verdant sa nu ia LS-ul, urat din partea voastra. Dupa va treziti ca aveti nevoie de ajutor sa luati oras, frumos asa. Spor la stat in HQ vs TTB. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.