Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Multumim tuturor pentur urari.

Numai bine si PASTE FERICIT :))

 

 

Colegii fiti atenti aici ce rapid sunt :X

2ds4fua.jpg

 

Fi atent senz ce i-am dat-o la noncomercial, nici nu m-am chinuit FRATEE.

Te-am razbunat pentru ca suntem " frati "

Edited by SiSu cu S
Link to comment
Share on other sites

Hai ca deja exagerati,puteti face post pentru +1 in alte topicuri,primavara este frumoasa si fara sa ne urati voi non-stop!!!

P/S Cine mai posteaza in genul acesta primeste report!

Edited by biZon eXe
Link to comment
Share on other sites

@,

Bine baa

Si de la mine primesc report.

Am spus mai sus sa nu mai posteze de primavara

E frumoasa fara stresanti :))

Ne vedem

 

 

heeeeeee heeeeeee

http://www.youtube.com/watch?v=tIoiZFp8xq0&feature=player_detailpage

Link to comment
Share on other sites

 

Din cate observ, tu cam suferi din cauza unui joc, iar daca vezi ca ai post, faci ca toate animalele. Esti ca toti ceilalti ai tai, folositi des cuvantul "penibil". Probabil ca acest cuvant va caracterizeaza.
Stiu ca suferintele nu se sanctioneaza, dar nu imi convine sa ne faci codati dupa ce ca ai vazut si tu in ce mod ai murit. Inafara de asta, scopul meu nu e de a face +1. Pe mine nu ma mai intereseaza numarul posturilor sau a voturilor pe care le am pe forum, ci vreau doar sa se faca dreptate. Nu sunt disperat de acel buton verde unde scrie "Post".
Hai nu mai spune. Baiatu tu ori ai probleme cu capu ori nu te duce mintea la mai mult, daca stii ca nu se sanctioneaza pai de ce mama dracului mai faci post. Logic ca pentru +1, nu va place butonul verde unde scrie ''post'' dar totusi il folositi. Auzi ma ma faci sa rand :)) '' Nu imi convine sa ne faci codati'' :)) dar cine va credeti ma dumnezoo ? Da-ti doua palme si pleaca la culcare ...
@, Trebuie sa fi batut in cap ca sa faci post cu ce dovezi ai tu. Esti paralel cu sa:mp-ul mai bine dai uninstal. Te dai destept ... Eu cand fac un post gandesc inainte de a face, nu fac de dragul sa fac +1. Sunt convins ca nu o sa primeasca nimeni nimic.
Asta e sinucidere ?
Esti cazut rau in cap nu gluma.

 

Edited by L u c e n Z o
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.