Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut.

Huiii huiii pana acum nu lua nici macar un best acum i-a best-uri...sper ca adminii sa observe acest lucru!

Am scapat si de simulare asta,mai avem una.

Succes!

Link to comment
Share on other sites

Salut. Acum m-am trezit si eu. M-am gandit sa mai postez si eu pe aici. Azi nu a fost o simulare grea, dupa baremul de corectare am 50 de punct fara cele din oficiu deci nu o sa pot lua sub 5 ceea ce este foarte ok, deoarece nu am invatat nimic. In seara asta, sper sa reusesc cel putin cat aseara. Ne auzim la war, poate facem o conferinta pe skype:* !

Link to comment
Share on other sites

Salut la toti back de la scoala.

Cum a fost aseara la war?

Nu am stat pana la sfarsit... acum am venit si acum plec inapoi la mate..

Ne vedem pe la 19:30 cam asa. Am teme si de invatat.

Salut si welcome celor noi.

Link to comment
Share on other sites

Hmm. O zi bunicica. Citeam pe la discutii avispa si ghiciti ce, au aceeaşi problema ca si noi. Sunt dezorientati iar rank 4+ nu se implica. De ce aveti rank 4+, doar ca sa faceti fraguri? Vreau sa va implicati, sa-i coordonati pe zona, sa-i asezati langa ceilalti colegi. Pana maine, o sa aveti acces la amenzi foarte mari pentru orice greseala a membrilor ( rambo, neascultare, vorbit pe f etc). Va dau voie sa dati amenzi si avertismente verbale. De fw ma ocup eu cu think. Vreau sa va implicati, nu sa stati de fraguri.

Pierdem aiurea.. suntem puternici dar

... nu sunteti in stare sa va organizati singuri. Nu faceti nimic. Asteptati de la mine si think tot. Oameni buni, nu putem coordona 40 de oameni. Avem nevoie de voi ca d-aia suntem o echipa.

 

Ca un rezumat, orice rank 4+ ce nu se va implica in ajutarea si coordonarea factiunii, va primi rank 3, iar cei ce nu vor asculta, amenzi si avuri la greu. Poate va invatati minte sa lucrati in echipa. Sa va grabiti la hq si sa nu mergeti singuri pe zona sau ca d-aia pierdem.

 

topic cloaed pana cititi.

Link to comment
Share on other sites

Salut.

Hai sa va mai dau un pont,degeaba ii verifica ca nu poate fii depistat,deoarece au codurile pe stick si in momentul cand ii da datele el scoate stick...si nu mai apare nimic...

Sper sa fie prins acest copil

Edited by biZon eXe
Link to comment
Share on other sites

Bizon, nu aven ce face. Asta e. E bine ca putem sa castigam si asa.

Felicitari tuturor. Asta da, imi place cand sunteti organizati, faceti treaba buna etc.

Am sa rog toti rank 4+ sa posteze in topicul ameni.

 

Maine, in jurul orei 21, vom face un antrenament , dar nu oficial. Vreau sa fiti macar 20, o sa primiti si cadouri. O sa facem multe ca sa va cunoasteti mai bibe etc.

 

Noapte buna.

Link to comment
Share on other sites

Ba, am fost GOD LIKE, deci i-am spart, daca o tinem tot asa si ascultam de pimp bo$$, LV-ul cu siguranta isi va schimba culoarea in mov. Va salut!

Link to comment
Share on other sites

Azi cand veneam de la scoala era sa ma calce tramvaiul si din fericire, AM SCAPAT!

 

Noapte buna Sisule, ne vedem maine!

Edited by Rough17
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.