Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@AIM Katzuno Valoare ba imi place ca esti increzator dar nu crezi ca ai exagerat cu +199? ba frate sa iti zic cv, nu promite ce nu poti indeplini si cat e [b0T] aici, RDT nu o sa piarda ne vedem pe turf de abea astept warurile

 

 

HZB4eFt.png

 

Ia si calculeaza domnule Vasile. $@l p@. Nici mai mult nici mai putin, daca am calculat eu gresit te rog sa ma corectezi (semestrul asta am avut cateva scapari la mate si mi-a iesit media 9, exista o sansa sa fi gresit).

 

P.S Abia astept sa ne intalnim pe turf, ador warurile cand nu trebuie sa alerg dupa kills, sper sa nu se intample asta si sa fiti adversari pe masura.

Edited by AIM Katzuno Valoare
Link to comment
Share on other sites

@@Bogdan phR, wtf? Plânge DOC dacă te vede...

Cât despre certurile astea de copilandrii, serios...unii dintre voi aveţi o vârstă (păcat că degeaba...) certuri pe forum despre care da mai bine sau care e mai codat in sa-mp. Parcă aveai o vârstă, pitbulle...

Link to comment
Share on other sites

@, In primul rand este "Vai de capul vostru" iar in al doilea rand, nu inteleg de ce fiindca tu esti cel care ai dat Quote la ceea ce a zis un membru de al nostru :|. Asa lider asa sublider. Stie vreunul dintre voi doi sa scrie o propozitie fara sa o poceasca?

Link to comment
Share on other sites

Am iesit afara, o seara buna si spor la joc. Ne auzim mai spre seara.

Pitbull: Am refuzat sublider GSB la Mr One, Sublider Pimps la Rizea si am refuzat si liderul Pimps. :)

 

O poza cu fratele meu SvenKing (dreapta ) eu(centru ca vorba aia am 13 ani )10299561_852609578141903_473251697460991

Edited by Bogdan phR
Link to comment
Share on other sites

Na ma, a prins Pitbull glas.. Al naibii. Cand era Sarpe leader si era in TTB nu scotea nici un cuvant, acum vai doamne ca cine-i el.

Du-te ma d-aici, canta la alta masa.

Link to comment
Share on other sites

Hai salut,care-i treaba ? Au prins 2peu bajetii din RDT ? ii calmam noi dupa ce incep warurile no problem,oricum urata atitudine de lider/sublider,ei ar trebui sa fie un exemplu pentru membri lor nu sa fie primii care fac scandal si primi care sar cu posturi,dar na ce sa le faci,copii...nu mai sunt mafiile ce erau odata si nici liderii...acum exista doar URA peste tot,pana si intre lideri,din pacate.

Link to comment
Share on other sites

@, nu am nimic personal cu tine, dar...daca tot folosesti apelative gen "copilas" si altele, de ce nu te faci public? Adica gen un facebook, hi5 (cred ca inca folosesti la cum scrii), etc...

Dacă îl vrea cineva pe al meu, PM :)

Link to comment
Share on other sites

@, Esti un boss, bv: IMG-20141230-WA0042.jpg

te-am facut public.

Dai bine, bravo. Recunosc si eu ca esti bun la arme, dar suferi cam mult.

Citez: Eric pare sa provina de la un vechi nume scandinav, Eirikr, derivat de la formele ei "mereu" si rikr "conducator".

Din nou: Numele de baiat Vasile, frecvent in toate regiunile romanesti, are semnificatia de "taran, fermier, lucrator al pamantului".

 

Mno, acum nu stiu a carui parinti au fost mai inculti, incat sa razi tu de numele meu. Eu doar ti-am zis pe numele real ca intre prieteni si te-ai simtit ofensat, nush dc, dar am facut si acum o mica paranteza.

@, Scz boss, esti asa de important incat ti s-a facut topic privat de discutii si sunt penibil daca ma infiltrez acolo. Ma uit pentru ca sunt cetatean european si am drepturi, tu esti un baiat care sufera pe un joc si face posturi. Ti-am mai zis si tie ce nu inteleg la acest joc si la aceste posturi, joci for fun, daca unu iti zice "fmm" nu te faci ofensat si incepi sa plangi pe Rpg la post argumentandu-ti prostia prin "uite ca sa nu ma mai injuri". Daca tu crezi ca o sa schimbe un mut sau 1 FW pe cineva, te inseli, it's just a game bro. Si da, daca vrei sa-mi zici ca nici mie nu mi-ar placea sa-mi strice distractia unu care ma injura, iti voi da un raspuns simplu: Sunt constient ca e un mediu virtual spre deosebire de tine si ma doare hat la cuc, de cand joc pe B-Zone am facut 3 posturi, unu la level 15 ca eram nub (totusi nu a fost aiurea, respectivul a fost sanctionat), unul pentru limbaj care l-am retras ulterior si unul pentru coduri.

 

 

P.S Nu Pittbul, nu m-am laudat cu membrii din clanul meu, doar le-am spus celor care vor sa iasa de la precenul meu TheBestGood unde vor ajunge, iar acele scoruri au fost doar o dovada. Nu ma laud personal cu ei ca nu am de ce, insa unii insista sa-mi dea ocazii sa le "mediatizez" talentul.

Edited by AIM Katzuno Valoare
Link to comment
Share on other sites

Topic closed pe perioada nedeterminata.

 

Multe posturi de o propozitie si lucruri ce nu isi au locul in acest topic.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------

 

Topic re-deschis.

 

Sa nu mai vad postari de 1 propozitie (gen am venit acasa / plec).

Deasemenea nu vreau sa vad nici postari menite sa jigneasca pe altii, glumele si batjocura nu sunt acelasi lucru.

Edited by Inferno27
Link to comment
Share on other sites

Hai salut si welcome celor noi.

 

Mai trebuie sa vina niste membri cu valoare aici si din cate se vede nu avem locuri,cei care va considerati inactivi si faceti minus la war(asta se poate vedea pe RPG) ar fi de preferat sa va dati demisia asta ca sa nu fiti scosi cu forta ca e mai nasol si va stricati reputatia ;),e pacat de cei care vor sa intre si sa aduca un plus mafiei.

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti, nu am mai postat de mult pe aici si vad ca s-au intamplat multe chestii :))

Momentan am niste probleme cu Samp-ul si nu pot intra pe server ca primesc crash exact cand ma loghez.. sper ca pana diseara daca nu cel tarziu maine sa pot rezolva aceasta problema si sa revin in forta.

Cum a spus si @NewLife AUR cei care sunt inactivi sau care stiu ca nu pot intra la warr-uri, mai bine ar lasa un loc liber pentru altcineva care poate fi activ si sa dea si "magie" pentru a ne ajuta mult mai mult. Sper sa nu o luati in nume de rau, dar momentan asta se cere in orice mafie, activitate si randament bun la warr-uri.

Ne auzim pe seara daca reusesc sa imi rezolva problema cu samp-ul. Bafta si vede-ti ce faceti ca sunt shacalii cu ochii pe noi si ne fac post din orice.

Link to comment
Share on other sites

Astazi, 15/04/2015 , eu impreuna cu conducerea RDT , am hotarat sa ne aratam puterea pe turf, nu pe site, asa ca vom face un tratat ANTI-POST.


Unii poate va intrebati ce este acela tratat anti-post. Ei bine, asta inseamna ca ei/noi nu ne vor face post atat timp cat nu abuzam in exces. De exemplu: X paraseste zona in timp ce se trage asupra lui o data, il iertam, a doua oara treaca de la noi, dar a 3 a oara ii puteti face post. Membrii care fac post si acel membru a gresit o singura data, vor primii FactionWarn.


Link to comment
Share on other sites

Salut Southern Pimps. Ce mai faceti? Nu am mai postat de mult pe aici.

Inca putin si s-a dus si facanta.... 1 saptamana... trece prea usor.. Nici war-uri... stam ca nebunii... :( . E plictisitor tare

Luati ma, ca tot v-am promis ca va dau poze cu mine... CA sunt un "copil" cum ziceti voi.

Poftiti dragi mei, in special pitbul. #Cosuri#pubertate#produc mult lapte

#1 11132480_1423230034659313_1245330774_o.j

#2 11144530_1423230187992631_1234603617_o.j
#3 11159406_1423230234659293_1113142025_o.j
Link to comment
Share on other sites

*De acum incolo, cine mai face post membrilor din RDT, are FW. Cred ca nu ati citit ce am scris mai sus: "ei/noi nu ne vor face post/nu vom face post atat timp cat nu abuzam in exces. De exemplu: X paraseste zona in timp ce se trage asupra lui o data, il iertam, a doua oara treaca de la noi, dar a 3 a oara ii puteti face post. Membrii care fac post si acel membru a gresit o singura data, vor primii FactionWarn."

 

* Daca mai faceti SPAM aiurea in topicul cu discutii, gen posturi "Am venit acasa, ne auzim in game", "Ma duc la culcare, ne auzim maine", etc. , inchid topicul cu discutii, sper ca ne-am inteles.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ce oameni ma... Si ce ati vrea fratilor sa discutam aici? Chestii legate de joc? Le discutam destul pe /F.

Pana si adminii faceau posturi de genul doar pentru +1 acum doi sau trei ani. Hai ca mai zici de alea de genul "am ajuns acasa,bafta" dar restul... In fine :-J

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.