Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Hai salut pestiilor,mai 3 zile si incep warurile si inca nu ne-au venit toate valorile...astia de nu vreti sa iesiti de buna voie chit ca faceti minus sau nu veniti la waruri o sa iesiti fortat de saptamana viitoare,sper ca Firu sa nu fie prea bun cu voi ca nu meritati (unii).

Link to comment
Share on other sites

@, Nu avem ma ce sa facem... stai linistit, nici tu nu ti-ai da demisia pentru altii, cat de minusar ai fi.

Salut Pimps, ce mai faceti voi bajeti? N-am mai postat de multicel pe aici. Inca 2 zile si incepe scoala... NUUUUUUUUU :(( .

Inca 2 zile si incep war-urile....

Ne auzim in game

Link to comment
Share on other sites

Neata bajeti, ce mai ziceti?

Am aruncat si eu din nou o privire pe la discutii RDT si uitati ce mi-a sarit in ochi:

https://www.youtube.com/watch?v=_VxRVZ53VQw

 

Pittbule, cand "descoperesti" tata dictionarul ala, al dreacu dictionar.

Edited by AIM Katzuno Valoare
Link to comment
Share on other sites

@@AIM Katzuno Valoare, Ba Erik, lasa-l ma. Nu vezi ca el face misto de altii ca sunt copii, da nu se vede, drept pentru care i-am pus poza cu mine sa vada cat de copil is. Si da ma, m-ai sunt copil pana la 18 ani ;). O sa vrei sa fii iar copil, asta daca nu esti deja ;)

Katzuno, lasa-l ma. Demonstreaza ca ai mai multa #valoare ca el.

Salut Southern Pimps.

Inca o zi si incepe si scoala... dar incep si war-urile.. Cu un ochi plang cu unul rad :)) .

Voi ce mai faceti fratilor?

BRAILENI SUNT FORTZA

Link to comment
Share on other sites

@@AIM Katzuno Valoare, nu e frumos sa raspundem cu aceeasi moneda, in momentele astea daca ii ignori ii doare cel mai tare... lasatii sa ne barfeasca sa ne faca fraieri sau mai stiu eu ce in timp ce noi luam lv, daca de asta au intrat in mafie, la fiecare pas sa verifice rpg, sa vada cine a luat rank si cine nu, babele de la bloc mai fac asa ceva... #LVMOV #INDIFERENTA

Link to comment
Share on other sites

De maine incepe nebunia in LV.

 

Le dam valoare d-aia mare, mare, mare :(

Cum la orice joc de carti AS-ul e cel mai tare, eu sunt AS-ul pentru voi si am valoare :))).
Eu mereu la waruri il ascult pe Nicolae Guta ca imi spune pe unde vin dusmanii :)))
Selfie dupa rob => http://i.imgur.com/sHBkT44.png
Haidiv-ampupat:*!
Edited by Sylvyu Google
Link to comment
Share on other sites

Hai salut "mavalaciilor",de maine incep warurile sper sa fim in numar cat mai mare sa-i facem sa regrete ca s-au apucat de samp,oricum eu as fi fericit si daca i-am bate asa 1-2 waruri cat sa nu ia LV-ul,dar daca reusim mai mult cu atat mai bine.

 

@@AIM Katzuno Valoare, Bine ma si tu acuma,sta si el intr-un satuc mic pe nume "Barsana" la cativa km de mine,iti dai seama ce scoala se face acolo,cred ca femeia de servici e titulara pe catedra de romana.

Link to comment
Share on other sites

Din cauza posturilor de o propozitie si lucrurilor ce nu isi au locul aici, inchid topicul o perioada de timp.

 

Topic redeschis. Sa nu mai vad posturi aiurea doar pentru +1 ca inchid iar topicul.

Edited by F i r u 9 8 VIP
Link to comment
Share on other sites

Palete azi.Cei care faceti minus cam la fiecare war si trageti mafia in jos si prin alte mijloace gen nu dati arme la waruri,faceti pe Rambo cu toate ca stiti ca sunteti palete la arme si-mi stricati mie scorurile sper sa va simtiti si sa dati o raita prin topicul de demisii.

 

Noapte buna.

Link to comment
Share on other sites

Am si eu o intrebare pentru Andutz. Sa ne explice si noua ceva.2EgmrQh.jpg

Sa aiba locuri unde? In B0T? (Tu te incadrezi in 9GAG la cum tragi) sau in RDT? Te rog sa te duci sa ii tragi pe ei in jos nu pe noi. Si i`al si pe ansife cu tine.

Link to comment
Share on other sites

@, Ba fratilor ba... da ce naiba aveti.. va certati asa din orice si pentru nimicuri.

Neata Pimps...

Din pacate am pierdut pe paramedics... Nu e nimic

Astazi daca vom asculta mai mult si nu vom mai avea rambo, vom castiga mai mult ca sigur.

Bafta

Link to comment
Share on other sites

Am plecat la fotbal.La waruri, sa aveti toti jobul de arms dealer si la 19:50 sa fiti la usa HQ-ului, cine nu da arme/nu asculta este demis.

Baxter face evidenta zilnic, nu va invoiti aiurea ca nu se vor accepta invoirile.

Edited by Bogdan phR
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.