Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Postez si aici daca cumva nu va uitati la ''Anunturi'':

Pe data de 25.04.2015(sambata), va avea loc un antrenament la ora 19:30.Sunteti rugati sa asistati la antrenament in special cei ce fac scor NEGATIV la war(sper ca stiti care dintre voi).

Daca nu puteti veni sunteti rugati sa postati o invoire in topicul de Invoiri, cine lipseste dar NU are invoire primeste AV, iar la a doua abatere de acest gen FW.

Voi chema un rank 4+ pentru a ma ajuta cu organizarea.

Q:Ce vom face?

A:Probabil vom merge pe unele turfuri pentru a simula un war/Duele deagle&M4/Alte 'jocuri'.

Link to comment
Share on other sites

Bafta baieti,daca aveti de-i batut ii bateti si fara mine,oricum in ultimul timp nu prea mai miscam la waruri deoarece fara cod nu mai poti sa misti ceva pe B-Zone,acum doar daca ai cod poti avea valoare fara coade esti 0 barat.N-am luat decizia asta la nervi cum poate credeti multi,insa am si BAC-ul anul asta si vreau sa mai si invat,ajung acasa la 3 de la 4 la 6 am sala,ajung la 7 acasa la 8 am waruri,in ritmu asta nu mai apuc sa invat nimic.Oricum daca vreti sa faceti ceva trebuie in primul rand sa scapati de aia 4-5 membri care trag mafia in jos si fac minus la fiecare war.

Link to comment
Share on other sites

Joc de pe un laptop cu asa grafica => http://i.imgur.com/gvIQa0l.pngsi unu din RDT cica filmat, pup :)))). Joc ca o cizma, abia fac cateva killuri dracu .. si ma acuza de cod. Ajung eu acasa si va arata Google iar valoare d-aia mare, mare ca acum 2 saptamani, inainte de Paste :)

Edited by Sylvyu Google
Link to comment
Share on other sites

Buna seara, felicitari pentru waruri. Incercati pe viitor sa nu plangeti cand pierdem un war, imediat la castig toti fericiti si cand pierdem demisie. Felicit factiunea Red Dragon deoarece au un colectiv cu mult mai unit ca cel din Pimps, la ei nu vad demisii dupa ce pierd un war. Mentalitatea unora nu o inteleg, de parca nu toti jucam in aceiasi factiune. Ganditi inainte sa faceti ceva, intrati aici in fata altor jucatori ce isi doresc sa intre si peste 3 zile iesiti pe motive stupide.

Link to comment
Share on other sites

va doresc mult succes baieti, imi cer scuze ca va parasesc atat de repede dar pur si simplu nu e mafia de mine..

multa bafta la war-uri, stiu sigur ca in viitorul apropriat tot LV-ul va fi mov.

 

numa bine !

Link to comment
Share on other sites

Vreau sa va anunt ca din acest moment nu mai exista tratatul ANTI-POST cu RDT. Am vazut ca se abuzeaza prea mult si am hotarat sa renunt la acest tratat.

Esti tare nub ma firicelule, pai gândeste.te ca poate noi abuzam mai mult ca ei. Si eu cel putin tot abuzez si cu si fara tratat, doar ca daca avem tratat nu luam FW :))

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua Pimps, de astazi / ieri sunt noul vostru coleg Tig3R[AUR], sper sa ne intelegem bine si o sa facem o treaba buna ( da o sa ne intelegem bine si da o sa facem o treaba buna bla bla).

 

@@AIM Katzuno Valoare, Ma ce rau esti tu:)) exact ca in poza asta: http://imgur.com/gallery/1FO7aMh

 

Cam greu pentru mine saptamana asta in LV, primele waruri in LV in 3 ani si primul gang din LV, trebuie sa ma acomodez pana lunea urmatoare :))

Link to comment
Share on other sites

Salutare, acum am venit si eu de la scoala / sala, mananc ceva si somn pana diseara la warr-uri ca sunt frant. Se vede ca nu am mai postat de mult pe aici, s-au intamplat multe lucruri :))

Bafta tuturor celor care au decis sa ne paraseasca si succes in ce v-ati propus atat in viata reala cat si cea virtuala.

 

@, Cred ca ar fii mai bine ca Baxter sa treaca si scorurile de la war`uri iar cei cu - sa fie sanctionati. Zic si eu. :-??

Aici are dreptate, eu zic ca ar fi un lucru bun ca la evidenta sa posteze si scorurile fiecaruia si rezultatul acestora de exemplu: SveNKinG War 1: 10-3 War 2: 10-2 War 3: 10-1 = A reusit un total de: 30 - 6. Prin asta cred ca ii vom stimula putin pe cei care fac numai - si poate se schimba ceva.

Link to comment
Share on other sites

@, Uite ma.. si eu care te credeam rau si al (ala cu, coarne)... ba ce fac war-urile din ziua de azi, te fac sa-ti faci pareri despre oameni care sunt false.

Nota 15 pentru Nestea.

Buna propunerea nestea, sa se puna si scorul.... ar fi 1) o atentionare pentru cei care fac minus, si eu mai fac minus ca na... 2) Ar fi o amibitie pentru noi, sa fim cu, cat mai mult +

Firule, pune si asta tati.

Link to comment
Share on other sites

Seara buna!

De astazi sunt noul vostru coleg.

Pe majoritatea va cunosc deja si sper sa facem o treaba buna impreuna.

Congrats pentru Ultimele 2 wars!

Rank 4+ sa dati attack sa nu ne plictisim maine seara.

Eu ma duc pe RPG3.

Ne vedem ami tarziu pe 1.

Bafta!

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru warurile de astazi .Daca ascultati sa stati la case cum am spus la inceput de war puteam castiga lejer dar ati inceput sa veniti pe pozitie doar cand aveau TTB deja 7 runde , in zilele ce urmeaza o sa recuperam si HQ TTB , ne vedem maine la aceeasi ora ;)

@@Peaceful, Felicitari pentru best, cum ai intrat in factiune ai si luat best.

@, Welcome , sper sa facem o treaba buna cum am facut si in trecut :D .

Edited by BeyondOwn Valoare
Link to comment
Share on other sites

Welcome celor noi, sper sa stati cat mai mult in aceasta factiune si sa onorati cu prezenta la war. Felicitari celor care au prins atacurile, maine sper sa castigam toate cele 4 waruri. Am niste probleme la calculator si de la un timp am un lag imens la waruri si vreau sa scap cat mai repede de el ca sa joc si eu calumea la waruri. Noapte buna, ne auzim maine.

Link to comment
Share on other sites

Neata violetilor!

Felicitari pentru attackuri.

Sa veniti cat mai multi la war daca vreti sa facem treaba sa fie treaba ;)

Eu ma duc la scoala ca ma suna diriga sa-mi zica ca am Teza la Economie :))

Ne vedem in game dupa 15:00.

Bafta la scoala/ job!

Link to comment
Share on other sites

Neata Pimpsilor ! ^^

 

La multi ani tuturor ce isi sarbatoresc ziua azi :>, inclusiv mie ^^.

 

GG, pentru warurile de aseara dedic asta:

 

 

Vorbim diseara, la waruri, oHHHHHH suntem 10 in clasa ce ne sarbatorim astazi ziua, pana diseara imi vine rau =))

 

@, Iara colegi a?:))

 

@@AIM Katzuno Valoare, Ba oricine se bucura pentru HQ ! Iti zic din propria experienta :))

Link to comment
Share on other sites

@, Ti se pare :))

Pacat ca nu ti-ai dat seama ca eu defapt am venit dupa tine ca ai plecat tu, no? :>

 

Chiar ba!

 

 

LA MULTI ANI tuturor celor ce-si serbeaza Ziua de Nume derivate de la -Ghe.

Link to comment
Share on other sites

@, La multi ani, sa fii sanatos, iubit si sa ai parte numai de impliniri. #Valoare

Salut S.P

Diseara avem 4/4 wars... trebuie sa ne mobilizam si sa fim si noi mai atenti.. sa nu mai pierdem ce e relativ usor.

BAfta

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti, sper sa facem o treaba buna si in seara asta la waruri si sa nu pierdem din motive banale ca la warul de aseara pe HQ TTB.

 

@, La multi ani!

 

@, Sa faci evidenta la warurile de aseara.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.