Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, Si eu eram prin factiune atunci :))), nu stiu de ce nu sunt in SS, dar oricum acum mi am dat demisia, firule esti degeaba lider ca tine inca nu am intalnit sa nu spuna nimic la warruri, cazul Masa7u e cunoscut sau cum o fi numele lui, ce pot spune, Multa bafta la stat degeaba tie, noroc cu Sprites si altii care se ocupa cu factiunea tu esti doar cu numele lider, in rest spune merci la cei care iti raman inca membrii doar pentru un scop, dupa ce vor lua orasul v om vedea care iti este valoarea ta ca lider :)

Link to comment
Share on other sites

Salutare Pimps sper sa luam azi 2/2 attack si sa nu pierdem defendurile, multumita lui SvenKinG am reusit sa progresez la 3 + si un micut - din 4/4 - multumesc maestre! Succes diseara

Link to comment
Share on other sites

@@NUSUNTDOLHE, Termina cu posturile aiurea.

 

Salut baieti! In seara asta vreau sa fim cat mai multi on la waruri si sa facem 4/4. Dupa cum am mai zis, cei care nu au timp de waruri si sunt inactivi sa isi puna demisiile, nu sa stea doar pentru rank.

Link to comment
Share on other sites

@@NUSUNTDOLHE, Termina cu posturile aiurea.

 

Salut baieti! In seara asta vreau sa fim cat mai multi on la waruri si sa facem 4/4. Dupa cum am mai zis, cei care nu au timp de waruri si sunt inactivi sa isi puna demisiile, nu sa stea doar pentru rank.

Firule scuzama ca iti zic dar ar trebui sa taci pentru tot deauna si sa lasi teatrul asta.

Daca tot zici de cei inactivi sa isi puna demisiile masatu de ce nu o are pusa sau de ce nu e sanctionat?

Link to comment
Share on other sites

@, Copile sau coleg cum sa te numesc ? coleg nu te pot numi,de asta nu poti tu sa dormi la noapte,ca am intarziat eu 10 minute nu ? mai bine te-ar interesa sa ai detoate azi maine si in fiecare zi cand te trezesti,lasa tu ca imi port eu singur de grija nu am nevoie de persoane sa imi duca dorul,la war-uri vin fac + nu incurc pe nimeni,asa ca te rog vezi de trb ta,cand eram eu in mafie tu jucai MARIO G cu asta am spus tot,SALUT.

Link to comment
Share on other sites

- i'm back . Am revenit si eu cu videoclipurile. Inca am probleme cu lagul dar na... Pacat ca am pierdut astazi pe hq Red Dragon, dar speram ca maine sa luam 4/4 si saptmana viitoare sa intram in Los Santos. Succes maine la scoala !

 

Edited by AndreyCiubotariu
Link to comment
Share on other sites

Neata băieti, ce a ajuns serverul asta... Un om bate recordul de best si e banat instantaneu, cel mai probabil cu niste dovezi de 2 bani... Sper ca sefii sa ia decizia corecta.

 

#UNBAN qMenthol, da bine fara coduri.

Link to comment
Share on other sites

Servus!

Am revenit si eu.

Instalez SA:MP-ul si intru si eu in game.

Maine o sa fiu plecat din oras.. ma duc cu treaba :))

Ne vedem Duminica in game.

Sper ca Marti-Miercuri sa cucerim LV avand in vedere ca mai sunt decat 3 Turfs.

Sa fim cat mai multi on si o sa fie bine.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.