Jump to content

Consideri că ai contribuit suficient față de comunitate pentru a fi VIP? Atunci citește aici

Alexander

Southern Pimps - Discuţii/Discussions

Recommended Posts

8 hours ago, Allexandruuu said:

Re codatilor!

Scopul si durata vizitei?

On 8/3/2019 at 12:28 PM, Allexandruuu said:

Re codatilor!

salut, salut

Posted (edited)

Din nou, nu ştiu care suferă dintre noi. Faptul că aţi făcut spawn unui gang cu 11 oameni la war dintre care 4 erau AFK pe turf este o mare realizare, ce pot spune.

Îi pun lui Glock poze când stăteaţi la influenţă şi el şterge comentariile pe YouTube, foarte interesant.

"Regele vostru", de aici deduc că trăieşti aici şi că îţi dai aere de superioritate pe un JOC. Dacă aveam oameni activi, nu 6 inactivităţi era altceva, dar nu ai cum să baţi un gang 11 vs 20+, înţelegi? Tot văd că vă laudaţi cu un spawnkill amărât. Dacă eram măcar 17-18 şi reuşeaţi să ne băgaţi în HQ aveaţi respectele mele, dar aşa este fix 💩.

PS - War-ul de pe intersecţie 14 vs 22: https://prnt.sc/oq4cof

PS2 - Ai spus că aţi venit direct în noi: http://prntscr.com/oq4md5.

PS3 - Nici nu mă mir de unde apar suferinţele când 85% din gang sunt copii de maxim 16 ani care şi-au făcut o viaţă într-un joc şi fac ca toate alea. Respectele mele băieţilor din ELC care nu suferă aiurea şi nu îşi dau aere. Am văzut băieții ok de la voi, dacă vor avea post-uri li se vor retrage, de restul nu-mi pasă.

Edited by THESEUS ONFiRE

11 hours ago, THESEUS ONFiRE said:

Din nou, nu ştiu care suferă dintre noi. Faptul că aţi făcut spawn unui gang cu 11 oameni la war dintre care 4 erau AFK pe turf este o mare realizare, ce pot spune.

Îi pun lui Glock poze când stăteaţi la influenţă şi el şterge comentariile pe YouTube, foarte interesant.

"Regele vostru", de aici deduc că trăieşti aici şi că îţi dai aere de superioritate pe un JOC. Dacă aveam oameni activi, nu 6 inactivităţi era altceva, dar nu ai cum să baţi un gang 11 vs 20+, înţelegi? Tot văd că vă laudaţi cu un spawnkill amărât. Dacă eram măcar 17-18 şi reuşeaţi să ne băgaţi în HQ aveaţi respectele mele, dar aşa este fix 💩.

PS - War-ul de pe intersecţie 14 vs 22: https://prnt.sc/oq4cof

PS2 - Ai spus că aţi venit direct în noi: http://prntscr.com/oq4md5.

PS3 - Nici nu mă mir de unde apar suferinţele când 85% din gang sunt copii de maxim 16 ani care şi-au făcut o viaţă într-un joc şi fac ca toate alea. Respectele mele băieţilor din ELC care nu suferă aiurea şi nu îşi dau aere. Am văzut băieții ok de la voi, dacă vor avea post-uri li se vor retrage, de restul nu-mi pasă.

adv

11 hours ago, vtmB ToV said:

Cam slabut

Ce vr ma vr sa ne bate

On 8/20/2019 at 2:54 PM, SNAPE MERGE BINE AFACEREA said:

Ce vr ma vr sa ne bate

ui cine ii lider, dareios, cf ba

ree

16 hours ago, vtmB ToV said:

ui cine ii lider, dareios, cf ba

m ai uitat bursuc haide vino inapoi sa fim iar amandoi

7 minutes ago, SNAPE MERGE BINE AFACEREA said:

m ai uitat bursuc haide vino inapoi sa fim iar amandoi

vrei tu?

when was last time Southen Pimps controlled the whole bzone map ?