Jump to content

Southern Pimps - Discuţii/Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

back de la scl

omg host down iarasi X((

bv shoot sa o stapanesti sanatos :)

mda ai dreptate qaz mai bine ar schimba hostul in nici 2 saptamani sa pice de 3 ori? X(( si cum ai spus si u cateodata e lag maare X((((

Link to comment
Share on other sites

era prea frumos :-J faceam si eu lvl 9 da nu...trebuia sa cada hostu 8-|

 

florin plz fami si mie o semnatura :*

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti ... dupa cum vedeti am pc stricat si nu pot face multe lucruri , am vorbit cu un coleg si s-ar putea ca maine sa imi aduca cd cu windows la scoala , oricum serverul e down si nu-mi place asta pentru ca a devenit un obicei si cu toti vrem sa ne jucam , in acelasi timp ..zic eu ca e buna pauza asta pentru toata lumea , dar nu prea mult . Sper sa dea drumul cat mai repede la server si credk si voi la fel:).In legatura cu notele ca vad ca vorbiti despre note :)) eu am luat azi un 7 la fizica :)) [4 in lucrare + 2 pct. ca am carat carti + 1pct. ca am fost la o actiune].

Tazzmania si Red v-am facut semnaturi le am in pc , dar n-am cum sa le postez , eu sunt acum pe pc-ul lui fratimiu .. o sa le postez cand imi fac pc.

Problemele mele la pc :

1.Am luat un virus nenorocit.

2.Nu-mi merge firefox/explorer.

3.Nu-mi merge cs pe net.

4.Nu-mi merge messul.

Dar in schimb merge sa intru pe samp si sa joc fifa in retea.

 

Bafta all , vorbim cand imi fac pc.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.