Jump to content
Alexander

Green Street Bloods - Demisii | Resignations

Recommended Posts

Nick: nane

Level: 14

Rank: 1

Vechime: (cat timp ai stat in factiune) mai mult de 2 saptamani

De ce doresti sa pleci din The Stracci Crime Family?: poi sunt de mai mult de 2 sampamani si am tot rank 1 si vreau sa merg in alta factiune

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru The Stracci Crime Family pt. minim 2 saptamani: da

Alte precizari?: Bafta in continuare!!

Nick: N33d4Sp33d

Level: 25

Rank: 3

Vechime: (cat timp ai stat in factiune): 1 sapt.

De ce doresti sa pleci din The Stracci Crime Family?: Nu ma inteleg cu colegii, merg in PD/NG/FBI.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru The Stracci Crime Family pt. minim 2 saptamani: Nu, pt ca ies cu 60FP

Alte precizari?: Va pupa Jean.

Retrag cererea ! :>

Nick: DanielSipos

Level: 18

Rank: 6(Sublider)

Vechime: (cat timp ai stat in factiune): 1 luna

De ce doresti sa pleci din The Stracci Crime Family?: merg in...ii treaba mea unde merg

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru The Stracci Crime Family pt. minim 2 saptamani: Da,logic

Alte precizari?: mult noroc....de data asta nu mai retrag nimic...astept /uninvite cu mare placere

Daniel cerere acceptata

Nick: N33d4Sp33d

Level: 25

Rank: 3

Vechime: (cat timp ai stat in factiune): 16- 17 zile :)

De ce doresti sa pleci din The Stracci Crime Family?: Merg in PD/NG/FBI, NU IL SUPORT PE LEGIC. :|

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru The Stracci Crime Family pt. minim 2 saptamani: Nee....

Alte precizari?: -

Nick: M33d4Sp33d

Data: 30.12.2009

Am recrutat pe data de: 30.12.2009

Alte precizari:

Edited by N33d4Sp33d

n33d4sp33d - demisie acceptata bafta in continuare

Nick: legic

Level: 28

Rank: 2

Vechime: (cat timp ai stat in factiune): 2 saptamani

De ce doresti sa pleci din The Stracci Crime Family?: Merg in PD

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru The Stracci Crime Family pt. minim 2 saptamani: Nee....

Alte precizari?: mia placut foarte mult in stracci , nick si dunca niste lideri de nota 10 , ies deoarece pe b-zone daca esti in mafie e ca si cum aii fii civil datorita faptului ca nu ai voie sa faci dm , bafta in continoare

legic - cerere acceptata

* Nick: benyyy

* Level: 15

* Rank: 1

* Vechime: (cat timp ai stat in factiune): app 3 sapt

* De ce doresti sa pleci din The Stracci Crime Family?: m-am plictisit

* Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru The Stracci Crime Family pt. minim 2 saptamani: da

* Alte precizari?: bft la toti membri stracci

• Nick: teudan

• Level: 21

• Rank: 3

• Vechime: (cat timp ai stat in factiune) 3 saptamani

• De ce doresti sa pleci din The Stracci Crime Family?: vreau sa incerc ceva nou

• Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru The Stracci Crime Family pt. minim 2 saptamani: da

• Alte precizari?: Imi cer scuze ca va parasesc

Teudan, benyy cereri acceptate

Nick : BlackHawk

Level : 19

Rank : 1 (Picciotto)

Vechime : O luna fara 2-3 zile..

De ce doresti sa iesi din Stracci Crime Family? : Sa merg in alta factiune.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru The Stracci Crime Family pt. minim 2 saptamani? : Da.

Alte precizari : Celor carora le-a pasat de mine si le pare rau ca plec le cer scuze.

Blackhawck - cerere acceptata

Nick:andreysnk

Level:18

Rank:3

Vechime: daca nu ma insel 3saptamani

De ce doresti sa pleci din The Stracci Crime Family?:Mi-a placut foarte mult alaturi de voi....doresc in hitman:x

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru The Stracci Crime Family pt. minim 2 saptamani:da

Alte precizari?:Sper ca nu va suparati si sper ca o sa ramanem prieteni

andreysnk - demisie acceptata

Guest Vyrus

Nick:$$$Vyrus$$$Myhay

Level:10

Rank:2

Vechime: (cat timp ai stat in factiune): 13 zile-2 sapt maine

De ce doresti sa pleci din The Stracci Crime Family?:Vreau sa incerc si alta factiune

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru The Stracci Crime Family pt. minim 2 saptamani: Da

Alte precizari?: nimic

Nick:Bestialboy

Level:12

Rank:1

Vechime: (cat timp ai stat in factiune)2 saptamani

De ce doresti sa pleci din The Stracci Crime Family?:as vrea sa incerc si alte factiuni

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru The Stracci Crime Family pt. minim 2 saptamani:da

Alte precizari?:nimik Bft

* Nick:N4meless

* Level:9

* Rank:2

* Vechime: 2 sapt si

* De ce doresti sa pleci din The Stracci Crime Family?:sa intru in alta factiune

* Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru The Stracci Crime Family pt. minim 2 saptamani:DA

* Alte precizari?:Mersi nick!

* Nick:[F4L]zEd

* Level:13

* Rank:1

* Vechime: (cat timp ai stat in factiune):1sapt

* De ce doresti sa pleci din The Stracci Crime Family?:Deoarece leder/subleder stau merem afk daca ai nevoie de ei nu le poti vb,nimeni nu au rank mai mare si toti fac ce vor!

* Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru The Stracci Crime Family pt. minim 2 saptamani:Nu

* Alte precizari?:Da daca doresti sa ma scoti cu punish,nu imi aproba cererea !

• Nick : RuShuAn

• Level : 12

• Rank : 1 (Picciotto)

• Vechime : am ceva

• De ce doresti sa iesi din Stracci Crime Family? : Sa merg in alta factiune.

• Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru The Stracci Crime Family pt. minim 2 saptamani? : Da.

• Alte precizari : Celor carora le-a pasat de mine si le pare rau ca plec le cer scuze.

Rushuan - demisie acceptata cu fpunish (nu ai 2 saptamani)

Edited by nick15

retrag Nick ma rugat Edi sa raman si o fac pt el :D

•Nick:crisrkoantihack

•Level:15

•Rank:2

•Vechime: (cat timp ai stat in factiune):2sapt

•De ce doresti sa pleci din The Stracci Crime Family?:incerc altcfva si nici nu mi-a placut

•Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru The Stracci Crime Family pt. minim 2 saptamani: da

•Alte precizari?: NU

* Nick:[F4L]zEd

* Level:14

* Rank:2

* Vechime: (cat timp ai stat in factiune):peste 2 sapt

* De ce doresti sa pleci din The Stracci Crime Family?:Sunt ocuri libere in Hitman si vreau sa intru acolo..

* Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru The Stracci Crime Family pt. minim 2 saptamani:Da

* Alte precizari?:Imi cer scuze ca plec dar este singura sansa sa intru pt o lunga perioada de timp!Te rog nick sa imi accepti demisia!

Edited by zEd

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.