Jump to content

[INTERVIEWS] - Adresează o întrebare | Următorul intervievat: TBA


Blade
 Share

Recommended Posts

kUb5JVG.png

 

REGULAMENT POSTARE COMENTARIU

 

  • Puteţi posta doar o singură dată întrebări pentru acelaşi invitat. Dacă aveţi mai multe întrebări, nu postaţi de mai multe ori ci adresaţi-le în aceeaşi postare. Încălcarea acestei reguli va duce la primirea unui warning point.
  • Întrebările ironice, jignitoare sau aiurea vor duce la primirea unui warning point sau altor sancţiuni complementare, în funcţie de gravitatea faptei.
Edited by BIS aka OldNab
Link to comment
Share on other sites

Primul interviu a fost stabilit alături de @Bobo, fondatorul comunităţii. Dacă ai o întrebare pentru el, aştept un PM după model. Aştept întrebările voastre până la ora 20:00.

 

Model:

Întrebarea mea este:

Link to comment
Share on other sites

Următorul interviu a fost stabilit alături de Kelton, administratorul serverului de SA:MP RPG1. Dacă ai o întrebare pentru el, aştept un PM după model. Puteţi trimite întrebările până vineri.

 

Model:

Întrebarea mea este:

Link to comment
Share on other sites

Următorul interviu a fost stabilit alături de DaniSteptu, global moderator al forumului. Dacă ai o întrebare pentru el, aştept un PM după model. Puteţi trimite întrebările până marţi.

 

Model:

Întrebarea mea este:

Link to comment
Share on other sites

Următorul interviu a fost stabilit alături de Regenesis, fost administrator al serverului RPG2. Dacă ai o întrebare pentru el, aştept un PM după model. Puteţi trimite întrebările până joi.

Model:

Întrebarea mea este:

Link to comment
Share on other sites

Următorul interviu a fost stabilit alături de Rizi fost admin 3 pe serverul RPG1. Dacă ai o întrebare pentru el, aştept un PM după model. Puteţi trimite întrebările până miercuri.

Model:

Întrebarea mea este:

Link to comment
Share on other sites

Următorul interviu a fost stabilit alături de Mastertrap21, actualul scriper al serverelor de SA:MP. Dacă ai o întrebare pentru el, aştept un PM după model. Puteţi trimite întrebările până duminică.

Model:

Întrebarea mea este:

Link to comment
Share on other sites

Următorul interviu a fost stabilit alături de Kaiac, fost admin 5 şi actual helper.. Dacă ai o întrebare pentru el, aştept un PM după model. Puteţi trimite întrebările până miercuri.
Model:

Întrebarea mea este:

Link to comment
Share on other sites

Următorul interviu a fost stabilit alături de TheEmperor, Administrator RPG2. Dacă ai o întrebare pentru el, aştept un PM după model. Puteţi trimite întrebările până miercuri.

Model:

Întrebarea mea este:

Link to comment
Share on other sites

Următorul interviu a fost stabilit alături de Karan si Krish, cei mai importanti Admini straini de pe serverele de RPG. Dacă ai o întrebare pentru ei, aştept un PM după model.
Model:

Întrebarea mea este:

Link to comment
Share on other sites

Interviul urmator este alaturi de Teylo si KillerFish, adminii cu level 5, proaspat obtinuit azi. Doua persoane care au reusit multe pe aceasta comunitate, asteptam sa ne impartaseasca reteta lor pentru succesul obtinut. Astept intrebari prin PM.

 

 

Intrebarea mea este:

Link to comment
Share on other sites

Următorul interviu va fi alături de FlameS, unul dintre cei mai vechi admini de pe serverul RPG, actual admin 4. Aştept întrebările dumneavoastră prin PM.

 

 

Întrebarea mea este:

 

Link to comment
Share on other sites

Următorul interviu va fi alături de DeviL, renumitul sublider al facţiunii Tow Truck Company. Fost lider Tow Car Company şi The Barzini family, RPG Helper. Aştept întrebările dumneavoastră prin PM.

 

 

Întrebarea mea este:

 

Link to comment
Share on other sites

Următorul interviu va fi alături de Kip, fostul admin level 3 şi liderul a şase facţiuni al serverului principal. Aşteptăm întrebările dumneavoastră prin PM.

 

 

 

Întrebarea mea este:

 

Link to comment
Share on other sites

Următorul interviu va fi alături de UnknownX, fostul lider al facţiunilor News Reporter, respectiv The Corleone family şi Admin 1 pe serverul principal. Aşteptăm întrebările dumneavoastră prin PM.

 

 

 

Întrebarea mea este:

 

Link to comment
Share on other sites

Următorul interviu va fi alături de Krish, fost admin pe 4 serverul secundar, actual admin 1 pe cel principal. Aşteptăm întrebările dumnveavoastră prin PM.

 

 

 

Întrebarea mea este:

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Următorul interviu va fi alături de Allen.Django, fostul lider al facţiunii Paramedics şi Admin 3 pe serverul principal.

 

Aşteptăm întrebările dumneavoastră prin PM.

 

 

 

Întrebarea mea este:

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to [INTERVIEWS] - Adresează o întrebare | Următorul intervievat: TBA
  • Madalin unlocked and locked this topic
  • Madalin unlocked and locked this topic
  • Madalin unlocked and locked this topic
  • Madalin locked this topic
  • Madalin unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.