Jump to content

[INTERVIEWS] - Adresează o întrebare | Următorul intervievat: TBA


Blade
 Share

Recommended Posts

Următorul interviu va fi alături de Rey (Simon_Dragos), fost lider The Stracci family pe serverul principal, fost Admin 1 pe serverul secundar și actual Admin 4 pe serverul principal.

 

Aștept întrebările voastre prin PM:

 

 

Întrebarea mea este:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Următorul interviu va fi alături de Vittorio Salvatore (Anthony/Machiavelli), fostul lider al facțiunilor The Stracci Family și Hitmen Agency și Helper pe RPG, Admin 1 pe RPG2 și actual lider Hitmen Agency pe RPG3.

 

Aștept întrebările voastre prin PM:

 

Întrebarea mea este:

 

Edited by sRn
Link to comment
Share on other sites

Următorul interviu va fi alături de BlackThief, fost lider pe serverul principal RPG Las Venturas Police Department şi actual Admin 3.


Aştept întrebările dumneavoastră prin PM.


Întrebarea mea este:


Link to comment
Share on other sites

Următorul interviu va fi alături de Inferno27, fost lider pe serverul principal RPG Las Venturas Police Department şi actual Admin 4.


Aştept întrebările dumneavoastră prin PM.


Întrebarea mea este:


Link to comment
Share on other sites

Următorul interviu va fi alături de Furtuna Cătălin, producătorul emisiunii B-Vlog.

 

 

Dacă doriți să îi adresați o întrebare trimiteți-mi un mesaj personal (PM) după următorul model:

 

 

 

Întrebarea mea pentru viitorul intervievat este:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to [INTERVIEWS] - Adresează o întrebare | Următorul intervievat: TBA
  • Madalin unlocked and locked this topic
  • Madalin unlocked and locked this topic
  • Madalin unlocked and locked this topic
  • Madalin locked this topic
  • Madalin unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.