Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Problema BBCode


Zeck

Recommended Posts

Întrebarea / Nelămurirea: Salut B-Zone.. am o mica problema la cont, nu imi este permis sa folosesc BBCodurile.. nu stiu exact cum sa va explic asa ca am facut o poza ca sa intelegeti mai bine. Asa imi face si la posturi nu numai la semnatura.

Screenshot: http://i.imgur.com/xHpDvxL.png

 

 

EDIT By Blade pentru test: Incerc BBCode la post-ul tau.

Link to comment
Share on other sites

Stiu, mi-am dat seama nici eu nu stiu de ce :( Contul l-am facut si activat in mod corect, nu este pentru primadata cand imi fac un cont pe o platforma IP.Board.. deci..

 

[EDIT]: In caz ca nu se poate rezolva, as ruga un membru al staffului cu acces la Admin Panel sa imi stearga contul pentru ca il pot reface daca este nevoie.

Link to comment
Share on other sites

Stiu, mi-am dat seama nici eu nu stiu de ce :( Contul l-am facut si activat in mod corect, nu este pentru primadata cand imi fac un cont pe o platforma IP.Board.. deci..

 

Am incercat sa folosesc BB code intr-un post de al tau si vad ca merge. Incearca sa postezi asa: [ b][ i]Merge BBCode[/i][/b], numai ca trebuie sa scoti un SPACE care este dupa [.

Link to comment
Share on other sites

Test BBCode

 

 

[EDIT]:

Nu imi merge :(

Foarte ciudat. Daca dau eu edit se activeaza. Trimite-i un PM lui Bobo, iar el se va uita daca ceva nu este OK.

O sa ai de asteptat putin pana raspunde (cateva ore).

Link to comment
Share on other sites

Am trimis si lui si lui Kelton.. acum astept un raspuns, ori sa imi rezolve problema ori sa imi stearga contul, mie indiferent.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.