Jump to content

Interviu #2 - Kelton - RPG Administrator


Blade
 Share

Recommended Posts

In ciuda faptului ca eu nu activez pe serverul de sa-mp, ma simt nevoita sa te felicit pentru efortul in mod evident depus in conducerea acestuia.

Am remarcat un amanunt din acest interviu, si anume acela ca in timpul liber iti place sa citesti. Ma bucur sa descopar ca exista persoane care isi rezerva timpul lecturii, desi acesta este limitat de catre multe alte activitati. As fi interesata sa aflu cam ce fel de carti te intereseaza, asta desigur daca doresti sa dezvolti.

Link to comment
Share on other sites

Acest interviu m-a facut sa imi dau seama de doua calitati importante ale tale, perseverenta si spiritul de lider. Dar in acelasi timp, pot spune ca, ma ingrijoreaza. Cand ai fost intrebat:

Cum i-ai descrie pe adminii level 5?
ai raspuns:
Mai mult decât capabili să-mi preia poziția în orice moment și a se descurca fără probleme.
, iei in calcul si aceasta varianta ?

 

@, pana acum ai realizat 2 interviuri foarte reusite, sunt curios sa vad care o sa fie urmatorii tai "invitati".

@@Kelton, se vede faptul ca ai o experienta consistenta in acest domeniu. Dai dovada de profesionalism si nu imi ramane decat sa te felicit pentru ceea ce faci.

Edited by Marcus
Link to comment
Share on other sites

Felicitări Blade pentru acest interviu diversificat cu intrebari care mai de care intersante.

 

Felicitari Kelton pentru ca iti imparti timpul astfel incat sa reusesti sa faci o gramada de lucruri cum ar fi sa mergi la munca / sa te intretii

(bodybuilding) sa administrezi serverul de SA:MP care nu cred ca este o treaba usoara.Te admir pentru acest lucru,felicitari inca o data si mult succes in continuare si bineinteles Sanatate ca acesta este cel mai important lucru.

 

Mult succes va doresc amandurora.Astept urmatorul interviu care va fi cu siguranta la fel de piperat.

Link to comment
Share on other sites

Chiar foarte buna ideea cu interviurile,felicitari Blade.

Mi-a facut placere sa citesc interviul lui bobo cat si acest interviu.Unele chestii chiar nu le stiam.Bravo si succes in continuare.E o treaba frumoasa.

Link to comment
Share on other sites

Foarte frumoase aceste interviuri, mi-a facut placere sa le citesc si sa mai aflu cate ceva despre ei.

 

Felicitari Blade pentru aceasta idee minunata! Abia astept urmatoarele interviuri.

Link to comment
Share on other sites

Blade, în primul rând felicitări pentru inițiativă și îți doresc mult succes în continuare! Sper ca următorul interviu să fie unul reușit, la fel ca acesta. Cât despre Kelton, toată lumea îl știe ca fiind o persoană demnă, de care această comunitate depinde. Felicitări încă o dată!

Link to comment
Share on other sites

E ciudat cum in cateva randuri poti sa iti faci o impresie despre un om . Eu cred in impresie la prima vedere , cuvintele tale m-au uimit , faptul ca reusesti sa mentii serverul de RPG cu atata ingrijire ma da pe spate . Mult noroc in continuare , atat tie Kelton cat si tie Blade !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.