Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

[B-Zone TV] Gotten


xGoldfish
 Share

Recommended Posts

Titlu: GTA SA:MP - Gotten

 

Gen: Drama

Data: 5/8/2013

Scurta prezentare: Tatal unei fete isi bate sotia, iar fata decide sa fuga de acasa lasand in baie un mesaj catre mama sa. Dupa ce vede mesajul, incepe imediat sa o caute. Fata isi cumpara o arma si se intoarce acasa inaintea mamei. Cand mama ei ajunge acasa, afla ca fata ei si-a omorat tatal.

Link: Watch in HD

 

Link to comment
Share on other sites

Foarte frumos realizat, animurile te-au ajutat destul de bine. La un moment dat, când fuge, se vede în colţ un text...

 

Foarte tare o sa fie o continuare ceva??

Si fal in romana mai multi din jucatori sunt romani ;).

 

Nu toţi fac seriale şi cred că orice limbă ai vorbi vei înţelege ce scrie acolo -_-".

Link to comment
Share on other sites

Foarte frumos realizat, animurile te-au ajutat destul de bine. La un moment dat, când fuge, se vede în colţ un text...

 

 

 

Nu toţi fac seriale şi cred că orice limbă ai vorbi vei înţelege ce scrie acolo -_-".

El conducea masina si erea un mod cu kilometraj si cred ca de aceia.

Edited by Ionutz1213
Link to comment
Share on other sites

Multumesc pentru aprecieri!

El conducea masina si erea un mod cu kilometraj si cred ca de aceia.

Este de la Camhack, am micsorat cat de mult am putut vitezometrul, dar nu stiu cum sa-l fac sa dispara. Daca aflu, il scot si nu o sa mai apara in videourile viitoare.

Link to comment
Share on other sites

Multumesc pentru aprecieri!

 

Este de la Camhack, am micsorat cat de mult am putut vitezometrul, dar nu stiu cum sa-l fac sa dispara. Daca aflu, il scot si nu o sa mai apara in videourile viitoare.

Apasa 3 de la numpad pentru a disparea kilometrajul.
Link to comment
Share on other sites

Felicitari! M-a impresionat foarte mult storyline-ul ales de tine. Tine-o tot asa!

P.S. O continuare in care tatal le cauta pe cele 2 nu ar strica :D Poate chiar foloseste arma :))

Link to comment
Share on other sites

Felicitari! M-a impresionat foarte mult storyline-ul ales de tine. Tine-o tot asa!

P.S. O continuare in care tatal le cauta pe cele 2 nu ar strica :D Poate chiar foloseste arma :))

Multumesc! M-am gandit deja la o continuare de genul asta.

Foarte tare,exista si o continuare?Felicitari!

Multumesc. Da, o sa apara si partea 2.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.