Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

[B-Zone TV] Psycho Killa Frank


DooMasteR
 Share

Recommended Posts

  • Titlul clipului: Psycho Killa Frank
  • Gen: Actiune.
  • Durata: 3:04.
  • Data lansarii: 20/05/2013
  • Scurta prezentare: Un personaj iesit din comun. Poarta costum, dar nu are slujba. Are bani si ii cheltuie pentru a crea haos. Cumparand diferite arme, acesta isi satisface "placerile" vazandu-i pe altii suferind. Psihopatul poarta numele de Frank. Nu are reguli si se pare ca nimeni nu il poate opri.
  • Link catre clip:

Link to comment
Share on other sites

Cine ti-a dat ideea baaaaa? :))

Oricum ai adaugat multe, muzica perfecta. Ar fi mers la sfarsit un moment de suspans, va fi prins sau nu... si in final tot nu e prins :))

Link to comment
Share on other sites

Ca tot mi-ai zis sa trec pe aici. Daca vrei sa arati in filmul asta modul in care ai filmat (pentru ca altceva nu vad ce ai putea arata), sa sti ca unii oameni au auzit de Video Editor din GTA IV..

Link to comment
Share on other sites

Ca tot mi-ai zis sa trec pe aici. Daca vrei sa arati in filmul asta modul in care ai filmat (pentru ca altceva nu vad ce ai putea arata), sa sti ca unii oameni au auzit de Video Editor din GTA IV..

A, da? Si daca au auzit, de ce nu fac si ei? Ca sa fac o poveste imi trebuie actori. Actori de unde? BlueR, Piticul si tarkan ( asa te stiu ) nu au timp atunci cand am eu timp. M-am decis sa il fac singur, ideea principala a fost a lui BlueR ( stiu, ai zis mai sus ). Daca tot esti tu tare in clanta, de ce nu faci? Am fost primul care a postat un film in GTA IV de pe aceasta comunitate. Sunt inca in faza de teste. O sa vina si ziua aia ( sper cat mai curand ) cand o sa va las cu gurile cascate.

 

Multumesc tuturor pentru comentarii, o sa mai postez filme in GTA IV. Inca incerc sa ii adun pe toti pentru a face unul EPIC.

 

Fara suparare, daca as posta un film in care un personaj din San Andreas trage un part si un alt film in care sa prezint o actiune super, ce credeti ca se va intampla? Mii de plusuri la filmul cu partul. De ce? Nici eu nu stiu...

Link to comment
Share on other sites

Ti-a iesit destul de frumos, chiar mi-ai captat atentia prin acest clip, iar acum vad si eu ca ai talent. Chiar daca in trecut au fost cateva neintelegeri intre noi doi, eu tot te voi felicita pentru ca se vede clar ca ai muncit ceva la acest videoclip.

La mai multe, succes.

Link to comment
Share on other sites

Pacat ca nu-mi merge foarte bine GTA IV, te-as fi ajutat eu intr-un film ceva, am stofa de actor :)). Foarte frumos filmul!

Link to comment
Share on other sites

E frumos filmul, doar ca spre deosebire de unul facut in gta sa, la tine este mult mai usor cu gta IV movie editor. Deoarece unul facut in gta sa necesita fraps,camhack,sony vegas, abdobe after efects, etc. Cand filmezi in gta 4 doar "joci" normal atata tot. Cand filmezi in gta sa, tre sa faci urmatoarele:

- Tre sa apesi F9 pentru a filma

- Tre sa misti camera, si sa te chinui cu apsatu de : numpad 9, 2 , + si sa te intinzi cu 5 degete pe toata tastatura, + chinuiala la editing.

Deci ce ai facut tu aici este mult mai usor sa zicem decat ce fac eu intr-un film pe gta sa.

Totusi arata foarte bine si te felicit pentru asta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.