Jump to content

Semnaturi gang-uri B-Zone


ZEW Yulo
 Share

Recommended Posts

Mie unul imi plac cele de la : AvistRifa, TheTsarBratva si VerdantFamily.

Alegerile facute sunt facute pe faza unghiului pe care l-ai ales.

Celelalte nu mi se par a avea un unghi potrivit pentru a le pune bine in evidenta.

Asta e parerea mea.Oricum ideea de a face o poza si a o pune in acea rama este foarta buna, dar unghiul pozelor ma deranjeaza pe mine.

Edited by GriFFyn
Link to comment
Share on other sites

Mie unul imi plac cele de la : AvistRifa, TheTsarBratva si VerdantFamily.

Alegerile facute sunt facute pe faza unghiului pe care l-ai ales.

Celelalte nu mi se par a avea un unghi potrivit pentru a le pune bine in evidenta.

Asta e parerea mea.Oricum ideea de a face o poza si a o pune in acea rama este foarta buna, dar unghiul pozelor ma deranjeaza pe mine.

 

Nici HQ-urile unora nu m-au ajutat, unii au HQ-ul in copaci, altii au in fata alte cladiri, si am vrut ca poza sa fie facuta cumva de sus.. si na, sa mentin si heli pe linia de plutire sa fac si poza nu mi-a venit usor :))

Link to comment
Share on other sites

Primele lucrari de acest gen, frumoasa idee sa faci cu HQ-urile Gang-urilor, felicitari.

Ai trezit inspiratia multora. Cred ca acum multi vor incerca cu lucrari asemanatoare gen "v2,v3".

Link to comment
Share on other sites

Sunt cateva greseli care nu pot fi trecute cu vederea. Spre exemplu fontul folosit la mottourile factiunilor respective este prea inghesuit la unele semnaturi, la altele lipsind complet.

Ca idee imi plac dar mai mergeau putin editate pe ici pe colo.

Link to comment
Share on other sites

TI-au iesit frumos, felicitari pentru munca depusa. In sfarsit cineva care face ceva din propria initiativa.

Mersi, e totul de la 0.

Hmm..Interesante lucrari, cred ca am sa port si eu una cat de curand, sa mai faci asemenea creatii pe viitor deoarece te pricepi foarte bine, bravo.

O sa mai incerc.

Primele lucrari de acest gen, frumoasa idee sa faci cu HQ-urile Gang-urilor, felicitari.

Ai trezit inspiratia multora. Cred ca acum multi vor incerca cu lucrari asemanatoare gen "v2,v3".

Sper sa fiu o sursa de inspiratie, nu ma deranjeaza daca si alti vor incerca.

Felicitari pentru munca depusa sunt foarte reusite !

Mersi.

Sunt cateva greseli care nu pot fi trecute cu vederea. Spre exemplu fontul folosit la mottourile factiunilor respective este prea inghesuit la unele semnaturi, la altele lipsind complet.

Ca idee imi plac dar mai mergeau putin editate pe ici pe colo.

Ca e inghesuit la unele stiu, unele nu au mottou deci nu aveam ce sa le pun.. oricum nu cred ca ar afecta cu ceva asta

Edited by F4L oTo
Link to comment
Share on other sites

Mersi, e totul de la 0.

 

O sa mai incerc.

 

Sper sa fiu o sursa de inspiratie, nu ma deranjeaza daca si alti vor incerca.

 

Mersi.

 

Ca e inghesuit la unele stiu, unele nu au mottou deci nu aveam ce sa le pun.. oricum nu cred ca ar afecta cu ceva asta

 

Au motto toate xD. Il gasesti la informatii.

Faine lucrarile chiar meriti + cand o sa pot da:)).

Link to comment
Share on other sites

La Vietnamese Boys, motto-ul este:

 

"Better die with HONOR than live with shame!"

Asa era trecut la "Gangs" asa l-am scris.

Sunt foarte frumoasa!

Doar ca la Tsar Bratva acolo in dreapta sus, ai mai prins ceva.

A fost printre ultimele, concentrarea m-a cam lasat.

Au motto toate xD. Il gasesti la informatii.

Faine lucrarile chiar meriti + cand o sa pot da:)).

Nu au toate, noob

V-am adaugat si voua motto-ul.

 

Daca mai e vreun gang care are mottou si nu e trecut pe pagina gangurilor sa imi dea pm sau sa lase reply.

Edited by F4L oTo
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.