Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

B-Zone TV Paterno Family Presentation


florinacyo
 Share

Recommended Posts

care tot serverul florynacio ? ca tu esti singurul care sufera :))

ok uite ca ma bag si eu...

 

legic tu esti ala care sufera. te dai mare ca ma omori si te crezi superior peste mine si multi altii. folosesti joypad doamne :-J. Se vede clar ca folosesti joypad ca mereu vii aproape de mine cand ma duelez cu tine si cand sunteti mai multi pe mine mereu MORI + ca tragi si-n ai tai. Altadata eram la primarie tu erai in capatu strazi si mai nimerit de 2 ori cu deagle si alergam spre tine.

Link to comment
Share on other sites

incearca sa te exprimi corect , scrii cam aiurea , nu miam omorat niciodata un coleg...poate decat cu intentie(si in gluma) , te fac la deagle

oricand , esti un player care sufera foarte mult ...

P.s. : vad ca toti care aveti ceva impotriva mea postati aici , o sa urmeze regenesis :))

Link to comment
Share on other sites

incearca sa te exprimi corect , scrii cam aiurea , nu miam omorat niciodata un coleg...poate decat cu intentie(si in gluma) , te fac la deagle

oricand , esti un player care sufera foarte mult ...

P.s. : vad ca toti care aveti ceva impotriva mea postati aici , o sa urmeze regenesis :))

 

Hai ia gata cu off topicu :| dak tot esti asa de bun in deagle suna-ma si facem 1 vs. 1 FARA JOYPAD daca te tine bineintles si faci si cu oasis si la urma sa te vad ca , comentezi la fel.

 

Link to comment
Share on other sites

incearca sa te exprimi corect , scrii cam aiurea , nu miam omorat niciodata un coleg...poate decat cu intentie(si in gluma) , te fac la deagle

oricand , esti un player care sufera foarte mult ...

P.s. : vad ca toti care aveti ceva impotriva mea postati aici , o sa urmeze regenesis :))

haha, hadie sati spun eu o chestie. NIMENI DE PE SERVER NU E BUN LA DEAGLE ;) tine cont de ce spun...

Link to comment
Share on other sites

Legic ce faci acuma suferi pe aicea ? Ai uitat ca acum 2 sapt erai lvl 1 ? si nu stiai cum se cumpara un deagle si acuma suferi pff orcum tu nu esti asa bun la deagle.

baiete :))) care acum 2 saptamani??? stii ce vorbesti ?... si ce ... fiecare la inceput nu stia

Ps : te fac tu cu deagle eu cu dildo

Link to comment
Share on other sites

Buna gluma asta legic buna da degeaba stai tu linistit ca eu nam voie sa trag cu arma asa ca ma feresc mult de deagle acuma .

Da acum 2-3 sapt cand cantai singur in jail mai sti ????? mai sti ce cantai

"Ce racoare e la racoare" asa ca taci din gura ca vb degeaba

Si gata cu off topicu ca ne lom toti warn

Link to comment
Share on other sites

asta e ne lom warn , da sa inveti sa faci diferenta intre 2-3 saptamani si 3 luni , cand te prind in game iti bag dildo undeva ... si sa numi zici tu sa tac ca nu esti in masura

Link to comment
Share on other sites

asta e ne lom warn , da sa inveti sa faci diferenta intre 2-3 saptamani si 3 luni , cand te prind in game iti bag dildo undeva ... si sa numi zici tu sa tac ca nu esti in masura

suferi cam mult. Pa ca nam chef sami iau warn din cauza suferintei tale

Link to comment
Share on other sites

Foarte frumos ... dar la sfarsit nu stiu ... cam urat ai tras asa dintr.o data poate sa zicem era mai bine cand se intorcea sa aprinda tv sau sa faca ceva :D era mai frumos :D oricum super :X

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.