Jump to content

Configuratia calculatorului tau


 Share

Recommended Posts

OFF: Prin surprindere m-a luat faptul ca bello a luat ban ... :)) !!

ON: Daca cineva considera acest topic bun de luat in serios atunci il lasam dar mai mult de atat nu vom posta doar poze dar si cu CEL PUTZIN 3 TESTE sintetice gen 3dmark 2001,2005,2006,etc... si in primul rand as zice sa facem si un concurs din asta :D : sa postam poze cu interiorul carcasei si cine are wiremanagemet-ul cel mai frumos lucrat si firele cat mai bine ascunse/camufate , lund in considerare si airflow-ul din carcasa asa ca mi se pare o idee geniala !!!

 

O sa postez si eu dar dupa ce imi voi lua noua sursa pt ca nu are rost sa ma chinui acum cu wm-ul ca pierd timpul degeaba !!! Va astept , si ce poate fi modificat va voi da idei ca sa revizuitzi si sa arate cat mai bn !!!

 

Luminile frumoase si panourile laterale transparente vor avea 1+ punct, si nu uitatzi configuratzia hardware a PC-ului amanuntzita !!! Acesta il consider un lucru bun pt voi pt ca daca avetzi ventilatoare si firele satu claie peste gramada in carcasa nu avetzi airflow (deloc) iar daca facetzi wm o sa simtzitzi diferentza ;) !!! Hai la treaba !!! Bafta !!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.