Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Schimb Cont Steam


Sp3cTeR

Recommended Posts

  • Numele produsului: Cont Steam
  • Model: ---
  • Starea produsului: Perfecta
  • Detalii despre produs: Cont Steam cu 2 jocuri: Team Fortress 2 (Premium account) si Dota 2
  • Preţ: 8 euro pe clienti.
  • Schimb pe (în cazul în care vreţi un schimb): 8 euro pe clienti.
  • Metoda de plată: Asta decideti voi.
  • Contact: PM/Reply
  • Imagini: Daca este nevoie, pun.
  • Alte precizări: Contul mai are 0,71 euro in steam wallet si multe iteme in TF2.

Link to comment
Share on other sites

Poti sa postezi si o imagine pentru a vedea daca chiar detine Team Fortress 2 versiunea cumparata ?

 

http://i.imgur.com/zUyVdSb.jpg

 

EDIT: Mai adaug inca 1 cont cu premium account pe TF2. Am facut asta, deoarece vreau sa cumpar cat mai rapid premium.

 

Deci ofer: 1 cont cu Dota 2+ TF2 (premium) si inca 1 cont cu TF2 (premium)

 

Later EDIT: Deoarece este Summer Time si se acorda promo, reduc pretul la 6,8 euro (cat pentru un premium account RPG1).

Link to comment
Share on other sites

Iti dau 3 euro pe un cont.

Prea putin...Vreau sa imi achizitionez Premium Account.

 

Daca imi dai 8 euro pe clienti iti dau Steam cu TF2 +AGE OF SPADES+POKER NIGHT AT THE INVENTORY+LOADOUT.

Ce cauti tu aici? Poti sa iti faci un topic separat. Ai report din partea mea.

 

Iti ofer eu 8 euro, lasa-mi PM cu informatii ( inca cateva poze ), va primi si Bobo add in PM pentru a nu aparea probleme.

Ti-am dat PM.

 

 

EDIT: Primul care imi ofera 8 euro pe amandoua conturile le are.

Cont secundar (doar TF2 premium): 3 euro

Cont principal (DoTa2+TF2 premium+iteme): 5 euro

Link to comment
Share on other sites

Iti pot oferi 8euro in reteaua Cosmote/Vodafone, contacteaza-ma pe messenger: marius.bz1

Daca mi-ai lasa id-ul corect poate o sa te contactez. "marius.bz1" nu este o adresa valida de messenger.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.