Jump to content

La mulți ani România! Quest & Gift disponibil pe serverele de sa-mp, detalii aici

Alin22

Las Venturas Taxi - Propuneri / Proposals

Recommended Posts

LRhPYrP.png

Ai o idee ce crezi ca ar putea ajuta la dezvoltarea factiunii Las Venturas Taxi si al bunului demers al acesteia?

Iti poti posta sugestia mai jos, dupa modelul urmator:

MODEL DE POSTARE:

Nume:

Level:

Propunere:

Alte precizari:

English:

You have an ideea that you think it can help at improving Las Venturas Taxi faction?

You can post your suggestion with the following posting model:

POSTING MODEL:

Nick:

Level:

Proposal:

Other specifications:

Edited by Kristi72

Nume: [bA]Misu

Level: 16

Propunere: Sa facem in fiecare week-end un event. Ca organizatori sa fie rank 4+. Event-uri de genul: ruleta ruseasca, LMS cu masini , curse etc. Ar fi o idee buna pentru a atrage playeri in factiune.

Alte precizari: Astept parerea ta Alin. :*

Propunere: Sa facem in fiecare week-end un event. Ca organizatori sa fie rank 4+. Event-uri de genul: ruleta ruseasca, LMS cu masini , curse etc. Ar fi o idee buna pentru a atrage playeri in factiune.

Sunt deacord cu Misu. :D

Dar bani cine ii da?

Nu este vorba de bani sau de timp. Este vorba ca voi nu sunteti niciodata cel putin 5 on in acelasi timp..

Vreau sa vad cati o sa fim la sedinta si vom discuta acolo tot.

Nume:Andr3y00B

Level:9

Propunere:As zice sa facem si noi Taxi Las Venturas un event mai important cu un premiu destul de mare si care sa nu fie unul de genul deagle, par/impar sau altele de genul care se organizeaza zilnic.

Alte precizari:Astept si parerile voastre despre ideea asta.

Nume: PlaNer

Level: 27+.

Propunere: As dorii sa organizam intr-o zi un eveniment numit "Clientul plateste cat doreste" care se va desfasura pe toate perioada acelei zi (00:00 - 00:00). Noi nu avem nimic de facut inafara de a duce clientii nostrii la destinatia dorita de catre acestia. Acestia platesc cat ii tine buzunarul, astfel ei nu se vor mai enerva ca mergem incet sau in alte moduri pentru a castiga bani si vor platii cat considera ca trebuie. In cazul in care acestia nu doresc sa plateasca nu este nici un fel de problema. Toate aceste comenzi NU se adauga la raportul saptamanal pe care trebuie sa-l facem, acesta este un eveniment. In schimb, la sfarsitul acestei activitati se vor acorda prime, in functie de cat doreste Alin22 (o sa primiti si de la mine o suma de bani daca este nevoie) DOAR cei care au fost activi primesc prime, restul care au fost offline nu primesc nimic. In acest mod putem arata tuturor jucatorilor ca NU stam pentru banii si rank, ci pentru distractie.

Alte precizari: Sper ca va place ideea si sper sa fie acceptat. In acest mod domolim plictiseala.

Nume:ghytza

Level:37

Propunere:Uitadu-ma pe la celelalte factiuni pasnice,am observat un topic :''Divertisment / Entertainment ''.Cred ca avem si noi nevoie de unul,unde vom putea pune poze cu noi,filmulete comice,bancuri etc.

Alte precizari:Sper sa fie acceptat :*

Propunere acceptata.

Nume: bmwm5

Level: 20

Propunere: Ca in fiecare saptamana sa fie aleasa o culoare diferita pentru a vopsi taxiurile de catre lider / sublider.

Alte precizari: -

Nume: bmwm5

Propunere: Ca in fiecare saptamana sa fie aleasa o culoare diferita pentru a vopsi taxiurile de catre lider / sublider.

Alte precizari: -

Propunere respinsa.

MODEL DE POSTARE:

Nume:IceKiller
Propunere:Ca in fiecare saptamana in weekend sa facem un event numai cei din factiunile ''Taxi'' oriunde o fi. Lideri hotarasc.
Alte precizari:Sper sa accepti Alin si sa zici locatiile de vineri.

MODEL DE POSTARE:

Nume:IceKiller

Propunere:Ca in fiecare saptamana in weekend sa facem un event numai cei din factiunile ''Taxi'' oriunde o fi. Lideri hotarasc.

Alte precizari:Sper sa accepti Alin si sa zici locatiile de vineri.

Event aprobat.

Nume: Graur
Level:5
Propunere: Propun ca sa se mareasca /fare. Sa se faca 10 $. Deoarece am vazut ca pe RPG 1 e 10$. Si la noi dc sa nu se schimbe? 2-3$ fare e putin tare. Nu castigi bani cu asemenea fare. O cursa ar putea costa maxim 400$. Nu e o avere.

10$ ziua intre orele: 8:00 - 19:00.
10$ noaptea intre orele: 19:00 - 8:00.

Uite aici : http://forum.b-zone.ro/topic/122977-los-santos-taxi-regulament-intern-internal-regulation/
Alte precizari: Sa facem si noi $$

Nume: Graur

Level:5

Propunere: Propun ca sa se mareasca /fare. Sa se faca 10 $. Deoarece am vazut ca pe RPG 1 e 10$. Si la noi dc sa nu se schimbe? 2-3$ fare e putin tare. Nu castigi bani cu asemenea fare. O cursa ar putea costa maxim 400$. Nu e o avere.

10$ ziua intre orele: 8:00 - 19:00.

10$ noaptea intre orele: 19:00 - 8:00.

Uite aici : http://forum.b-zone.ro/topic/122977-los-santos-taxi-regulament-intern-internal-regulation/

Alte precizari: Sa facem si noi $$

La aceasta propunere trebuie sa discutam cu ceilalati lideri din celelalte companii de taxi.

Chiar daca pe RPG 1 este fare 10$, noi nu putem pune atat, nu este aceeasi economie.

Propunere respinsa.

Nume: [bZ]Dani.QiLoBiTe

Propunere: In topicul: Activitati/Eventuri/Campionate, sa se posteze cu cel putin 1 zi inainte de a face respectiva actiune. Pentru ca majoritatea membriilor factiuni sa poata vedea postul, astel vom fi mai multi prezenti, iar maximul de actvitati intr-o zi sa fie 2, maxim 3.

Alte Precizari: Trebuie sa fim o factiune organizata, bafta!.

Edited by Dani QiLoBiTe

Propunere: In topicul: Activitati/Eventuri/Campionate, sa se posteze cu cel putin 1 zi inainte de a face respectiva actiune. Pentru ca majoritatea membriilor factiuni sa poata vedea postul, astel vom fi mai multi prezenti, iar maximul de actvitati intr-o zi sa fie 2, maxim 3.

Alte Precizari: Trebuie sa fim o factiune organizata, bafta!.

Momentan acel topic este inchis.

O sa revin cu aceasta ideea cand o sa avem timp.

Voi va plangeti de raport ca este mare si vreti activitati in plus?

Propunere: Propun ca factiunea noastra, astazi 12/31/2013 [LL/ZZ/AAAA], de la ora 9:30 sa numai fie nimeni duty-on, si sa numai lom comenzi, pentru a putea sa ne bucuram de aceasta minunata seara!
Alte precizari: Va doresc un Revelion super tare! Sa va distrati!, sa beti!, sa dam petreceri cum n-a mai vazut nimeni! Spor la treaba! :)

Edited by Dani QiLoBiTe

Propunere: Propun ca factiunea noastra, astazi 12/31/2013 [LL/ZZ/AAAA], de la ora 9:30 sa numai fie nimeni duty-on, si sa numai lom comenzi, pentru a putea sa ne bucuram de aceasta minunata seara!

Alte precizari: Va doresc un Revelion super tare! Sa va distrati!, sa beti!, sa dam petreceri cum n-a mai vazut nimeni! Spor la treaba! :)

Nu va obliga nimeni sa stati dupa ora 9:30 on. Adica cine crezi ca in noaptea de revelin sta si joaca sa:mp?

Sa fim seriosi si aceasta nu este o propunere.

Oricum propunere respinsa.

Level: 21
Propunere: Propun ca Premier-ul sa prinda mai multi Km/h. Atunci cand suntem in LV, si cineva ne chiama din LS, stam cateva minute bune sa ajungem la el, si plus timpu care-l pierdem sa mergem sa vopsim masina. Propun sa prinda macar 157 Km/h, un standard. E pentru binele nostru ca ajungem mai repede la client, si pentru client ca numai asteapta atat, cate odata mi se mai intampla ca, clientii sa-mi dea mesaje intrebandu-ma: mai ai mult, cand mai ajungi, mai vi odata??.. etc.
Alte precizari: Eu cred ca ne va ajuta si ca toata lumea va fi multumita, va urez multa bafta !

Level: 21

Propunere: Propun ca Premier-ul sa prinda mai multi Km/h. Atunci cand suntem in LV, si cineva ne chiama din LS, stam cateva minute bune sa ajungem la el, si plus timpu care-l pierdem sa mergem sa vopsim masina. Propun sa prinda macar 157 Km/h, un standard. E pentru binele nostru ca ajungem mai repede la client, si pentru client ca numai asteapta atat, cate odata mi se mai intampla ca, clientii sa-mi dea mesaje intrebandu-ma: mai ai mult, cand mai ajungi, mai vi odata??.. etc.

Alte precizari: Eu cred ca ne va ajuta si ca toata lumea va fi multumita, va urez multa bafta !

Nu este obtinea noastra. Asa a fost mereu si pana acum nimeni nu s-a plans.

si atunci cand era doar o companie de taxi nu s-a plans nimeni.

Propunere respinsa.

Level: 22
Propunere: Ca in taxi sa poti aplica doar daca ai minim level: 7+ sau 8+.
Alte precizari: Pentru ca sa numai intre toti de level mic in taxi si sa nu mai se bazeze toti playerii: '' '' Aaa!, ma doare undeva, fac si eu level 5 , intru in taxi... ca sa nu stau si eu civil, si dupaia plec undeva ,, MAI BUN'' ca nu-mi place taxi '' '' . Pana la urma suntem si noi o factiune respectata si serioasa.

Edited by Dani QiLoBiTe

Propunere: Ca in taxi sa poti aplica doar daca ai minim level: 7+ sau 8+.

Alte precizari: Pentru ca sa numai intre toti de level mic in taxi si sa nu mai se bazeze toti playerii: '' '' Aaa!, ma doare undeva, fac si eu level 5 , intru in taxi... ca sa nu stau si eu civil, si dupaia plec undeva ,, MAI BUN'' ca nu-mi place taxi '' '' . Pana la urma suntem si noi o factiune respectata si serioasa.

Nu este dupa mine sau dupa alt lider la ce level se intra intr-o factiune pasnica. Este dupa owner-ul server-ului.

Propunere respinsa.

Propunere: Propun sa ni se adauge elicopter in cadrul factiunii.
Alte precizari: -Ne va ajuta sa ne deplasam mai repede in locurile importante.

-Aproape toate factiuniile pajnice au elicopter, sau chiar tuate inafara de taxi, daca nu ma insel.

- Si va aduce imbunatatiri in regulamennt, si o chestie intereseanta ca intre orase sa putem baga /fare pe elicopter si sa transportam intre orase. Si multe alte chestii foarte interesante