Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Ati fost vreodata in afara Europei?


qazdawn
 Share

Recommended Posts

Momentan da am fost in America de Sud in New Orleans ... as vrea in Florida la Miami beach :X

Edited by Meghy
Link to comment
Share on other sites

N`am fost inca in afara Europei , insa voi pleca in America ( California ) , in cel mult 1 an , ma voi muta acolo....am rude acolo , insa mai trebuiesc rezolvate niste formalitati aici , vanzare lucruri , si dupaia..de dus pot sa ma duc oricand in America , am visa , insa...cu criza asta :-J , mai trebuie sa astept....:(

 

In mod normal daca mergeau planurile cum se asteptau parintii mei , acum trebuia sa imi fac bagajele si sa fiu dus in vacanta in California...dar.....toate la timpul lor

Link to comment
Share on other sites

Am fost in : Grecia Spania Franta Suedia Norvezia Bulgaria Germania Ungaria Croatia si Serbia

 

1,E norvegia nu norvezia

2. INAFARA EUROPEI!ASTEA SUNT DIN EUROPA!

 

ON : Nu am fost

Link to comment
Share on other sites

In afara Europei nu, dar am 2-3 matusi in America, sper sa ma duc la vreuna din ele odata. Edited by splashh
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.