Jump to content

Scoala ta


qazdawn
 Share

Recommended Posts

Scoala ta.

 

Aici vorbiti despre scoala voastra.Ofera niste informatii si puneti ce credeti ca ar trebui schimbat/adaugat la aceasta si daca puteti,alaturati si o poza.

 

Eu invat in Scoala Generala Nr. 22 "Mircea Eliade" Craiova,Dolj.

Momentan este cea mai buna din judet la invatatura.Avem cele mai mari rezultate la olimpiade/concursuri.

As dori sa schimb la ea uniforma,este ingrozitoare!

 

Va las pe voi.

 

Nu faceti off-topic,spam si nu folositi un limbaj vulgar si/sau de chat.

Link to comment
Share on other sites

Gen 4 "Petre Sergescu" din Dr-Tr-Severin imi iubesc scoala dar pacat ca e ultimul an :(.dar abia astp sa ma duc la liceu.ce e nasol ca nu am cu cne sa mai chiulesc de pe la ore ..dar in rest peste tot 8C numai prostii fac...ba ca ameninta profi ca le sparg masinile :)) ba ca mai ia nota 1 . ba ca au media scazuta la purtare :)) ..

Link to comment
Share on other sites

da ce sa zic :))))))) am fost in 168 din bucuresti :)) era scoala vietii acolo :)) daca treci de a 8 a esti barosan.. adica :|:-S 2/3 romi :-S nu jignesc.. dar se luau de tine degeaba :-?=)) daca iesiai din clasa pe hol cand intrai intrai fara telefon si batut =)) un director ( | | ) ... tr sa ai spate acolo ca daca nu ..:-S era jale =)) .. si sunt a 9 a si joc samp.. deci am trecut cu brio ;)...

Link to comment
Share on other sites

SC nr 4 Elena Cuza Vaslui dca vreti sa radeti si sa ramaneti repetenti aici veniti sunt niste profesori Hatdicapati(mai ceva ca la spitalu de nebuni) deci dupa parerea mea nu veniti aici e mai rau ca la inchisoare :((b-(

Link to comment
Share on other sites

Eu invat in Liceul Energetic din Ploiesti a fost redenumit in Colegiul Elie Radu :X...Este un liceu normal ff tare care imi place si e aproape de casa ... :X ... Fete is la greu...Profesori ...:)) ... La teza la Rom am copiat cu caietu pe banca :)):X... Un Liceu de Nota 10 :X

Link to comment
Share on other sites

Scoala 163 (n-are nume).

 

O scoala plina de profesori prosti, care sunt mult prea superiori (ca sa vorbesti cu ei trebuie sa ai o facultate minim), plin de femei de serviciu care ne pun pe NOI sa facem treaba, ele sa lucreze cat mai putin. Reguli idioate, plina de aurolaci, drogati si psihopati ... si se zice ca e cea mai buna din cartier O.o

Link to comment
Share on other sites

Liceul " Grup Scolar Alimentatie Publica si Turism " Brasov ( Uzina 2 )

 

Un liceu superb din toate punctele de vedere . Profesori de treaba , profil frumos ( Servicii ) Contabilitatea ma omoara :)) + ca la anu imi baga si Economie 8-|

Link to comment
Share on other sites

Scoala cu clasele I-VII Tudor Vladimirescu Dragasani Judet Valcea, Oltenia, Romania. Scoala nr.8 ca scoli generale din romania..ce sa zic..profesori buni...profewsoare si mai bune...unele chiar bune :X....fete cu :X fete. Avem acum si termopane :))=)) directoru e spangliu....seamana cu Basescu....A candidat la primarie....Avem fete de fete :X Si unele profesoare bune :X ....o curta spatioasa in care ne jucam cu fetele alea de mai de sus(alea frumoasele :X) si bai amenajate frumos.Profesorii ne da bani de pachetel si noi ii dam pe fetele alea frumoase de mai de sus :X. Veniti si voi in Dragasani?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.