Jump to content

Liceul vostru


qazdawn
 Share

Recommended Posts

Pff...liceul meu e cel mai bestial,imi pare rau ca asta e ultimu an am trait momente frumoase aici,asta e..viata merge inainte,suntem doar 2 baieti in clasa si 17 fete,eu cu,colegul meu in fiecare an am ramas corijenti si cu media neincheiata la ceva :)) amandoi la aceleasi obiecte respectiv franceza si chimie plus altele geografie,istorie etc,in fiecare zi prima ora chiar si a2a ne duceam beieam cafeaua si abia apoi ne duceam la ore :)) numai zic de cate ori ne`a amenintat directoarea ca ne da afara din liceu,numai zic de diriginta pana si ea s`a plictisit sa ne zica mie si colegului meu ca ne da afara din liceu,din clasa a IX a tot imi zicea ca nu voi ajunge in a XII a :)) dar pana la urma am ajuns,intr-adevar liceul e cea mai frumoasa perioada din viata asta daca stii sa il ,,faci'',intotdeauna imi voi aminti de verile ,,stresante'' :)) si cum de fiecare data la inceput de an ziceam ca ma voi cuminti si ca ma voi pune pe invatat da..degeaba :)) cei care sunteti a IX a si a X a chiuliti cat puteti ca nu va pot face nimic profii :))ca e invatamantul obligatori nu va poate da afara puteti doar sa pierdeti anul prin media la purtare sub 6 ..aa chiar media la purtare intotdeauna in primul semestru a fost 2 sau 3 =)) iar in al2lea semestru 10 :D :D..ehe ce mai viata,i-am zis directoarei ca-mi fac o poza,o pun in rama si o duc la secretariat sa ma aibe acolo dupa ce termin liceul :))
Link to comment
Share on other sites

Sunt la Liceul Pedagogic "Stefan Odobleja" :X din Turnu Severin, clasa a11a, profil Stiinte Sociale. DEfectul e ca facem multa Romana..

In rest imi iubesc liceul :X si colegii de scoala..

Pana acum am strans vreo 50 de absente :-S , voi cate aveti?

Dar nu crezi ca topicul asta mai exista o data?

Link to comment
Share on other sites

Sunt in Colegiul National "Nicolae Titulescu" din Craiova si va spun ca este puscarie curata.......cand a fost greva generala atunci cand toate scolile erau inchise numai liceul meu din tot judetul a facut ore....s-a scris si in ziare s-a spus si la stiri .....fara alte cuvinte este de cacat!

Link to comment
Share on other sites

Sunt la liceul Paul Dimo ( Energetic ) din Galati la profilul Automatizari...este chiar super se face caterink 24/7 nu se face deloc carte

 

Sunt la liceul Paul Dimo ( Energetic ) din Galati la profilul Automatizari...este chiar super se face caterink 24/7 nu se face deloc carte

Link to comment
Share on other sites

sunt la liceul teoretic tudor vladimirescu din bucuresti a 9a C :) mate info .. din greseala .. stiu stiu..." o sa o incurci acolo e vai de tine , e naspaa ,huuu,mutate," am auzit destule dastea =)) .:-? sunt rose ;) adica boboc =)):-"...

Link to comment
Share on other sites

Sunt in Licel Energetic (Colegiul Elie Radu) Ce-l mai dorit de toti ploiesteni..... este dorit deoarece iti trebui o medie destul de bunicica yo am intrat cu 7:48 si zic ca e destul de bine.... Imi place liceul chiar dak sunt boboc... :X... Abea astept Balul sa castig Mister cum am castigat si la Banchet cls8 :D

Link to comment
Share on other sites

eu invat in colegiul national octav onicescu din bucuresti si asa sunt si eu la fel k tine spawn...dar eu am avut parte de cv mai frumos de pe urma chiulurilor....am spalat coridoarele timp de 3 zile da macar am scpat de ore=)))

Link to comment
Share on other sites

Sunt la liceul de Metrologie Traian Vuia.

 

E destul de bine pentru inceput dar fetele din clasa arata urat rau ! Sunt urate, nu le suport 8-| !

 

Am doar 6 sau 7 fete in clasa nu stiu sigur ! Una are 2 m si 200 kg ! Va dati seama zici ca-i Nikita...

 

 

 

 

Am colegi in samp aici... (in liceu) vreo 7 sunt :)

Link to comment
Share on other sites

Ehe :)) si eu fiind boboaca tot mai mult imi place la liceu decat generala :)) e mai liber..cum zicea Spawn faci ce vrei :))) pentru inceput mie imi place :)) absente inca nu prea am :D sunt fetita silitoare =)) numa 12 pt balurile bobocilor :))) in rest frumoasa viata :)>-

 

Sunt la profil contabilitate-comert.. la Economic :))

Link to comment
Share on other sites

Buna , sunt la liceul Ioan Slavici din Satu-Mare coelg de clasa cu [biS]GaNgSteruL liceul este cel mai bun din oras (Liceul Mihai Eminesu s-a dus de el...profi batrani) si suntem clasa a 7 a :P

Link to comment
Share on other sites

Hai noroc.. eu, sunt in liceul " Petru Maior " din Dr. Taberei, ultimul an ! Dupa parerea mea.. este cel mai frumos liceu,in care toti elevii interactioneaza voit sau nevoit la anumite evenimente, si am sa va prezint mai jos, cateva filmulete de la cupa liceelor !

 

1. http://www.youtube.com/watch?v=1OQm_hE3pes

2. http://www.youtube.com/watch?v=IWhRE3I8uPs

 

900 de suflete, un singur gand " Petru Maior " ,cei mai frumosi ani din viata mea!

Link to comment
Share on other sites

Misto de voi Baieti ...Eu ce as putea spune E cool la liceu :)) ne facem numai de kap :)) In primu an de lic eram Cel mai bun din clasa la apsente :)) (200 Si ceva ) in a X-a aveam 100 ia acu in a XI -a am abia 50 :)) oricum e prea misto :)) in timpu orelor Bei fumez :)) Pacat ca 1 data se termina :)) Dar la Generala era mai frumos :)) Cei mai rai din scoala :)) Eo and Ciupa :)) Faceam prosti care mai decare sa Fim 1 mai bun ca celalat (La prosti bine inteles ) :)) Dar oricum bine ziceti La Lic esti mai liber :)) Hai Bafta Cu respect eu NoRbY Liceu "U.N.I.O" Satu-Mare Profil : "Constructor Si Mechanich Auto " Edited by Norby222
Link to comment
Share on other sites

Colegiu National "Nicolae Titulescu" Craiova, sunt la profil filologie si cum sa descriu...e destul de bine decat la mate info , doar ca e cam exigenta profa noastra de romana...in restul e cam ok

Link to comment
Share on other sites

Liceul De Stiinte ale naturii Grigore Antipa Botosani ...e un liceu bun e al 3 lea din oras...am intrat cu 8.49 ....da da stiu ...is un idiot :)) ma rog altcv ...profilul este Chimie - Biologie :) si eu ador obiectele astea :X ...stiu ca o sa ziceti : " tocilarule bla bla bla ...eu urasc chimia..ai media prea mare..bla bla bla.." da mie imi place liceul ..il ador ..:X a da si is in clasa a 9-c stiu stiu bobocel.. :))

Link to comment
Share on other sites

Guest WaRRy

Nu stiu de ce sunteti mandrii ca ramaneti corijenti :)).

Eu invat in Mihail Sadoveanu, Mate info, intensiv engleza, deci ma omoara cu scoala :D.

 

 

Undergiven, sau cam asa ceva, Emil Racovita e langa sadoveanu, am fost si eu de 2 ori acolo.

 

In xenopol vreau sa ma transfer, este cel mai misto liceu din Bucuresti.

Cum s-a si spus, fete :X aide mama mea :X nu te omoara cu invatatura :D. Am stat la toate orele in xenopol intr-o zi :D 9d parca...da...

Cel putin la info la mine in liceu, cand intru mie frica sa nu iau 2, acolo stateati pe mess...forum...hi5 nebuneli :))

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu de ce sunteti mandrii ca ramaneti corijenti :)).

Eu invat in Mihail Sadoveanu, Mate info, intensiv engleza, deci ma omoara cu scoala :D.

 

 

Undergiven, sau cam asa ceva, Emil Racovita e langa sadoveanu, am fost si eu de 2 ori acolo.

 

In xenopol vreau sa ma transfer, este cel mai misto liceu din Bucuresti.

Cum s-a si spus, fete :X aide mama mea :X nu te omoara cu invatatura :D. Am stat la toate orele in xenopol intr-o zi :D 9d parca...da...

Cel putin la info la mine in liceu, cand intru mie frica sa nu iau 2, acolo stateati pe mess...forum...hi5 nebuneli :))

 

se stie , cel mai tare liceu M.Sadoveanu , glumeam , avem viata grea la info , fizica si mate , in rest e usor.. totusi nu se compara cu xenopol.

 

ps : nu se transfera nicaieri , glumeste =))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.