Jump to content
everzor

Paramedics - Şedinţe şi activităţi / Meetings and activities

Recommended Posts

para-sed.png

ro32.png

In acest topic vor posta exclusiv liderul si subliderul factiunii. Aici vor fi anuntate SEDINTELE si ACTIVITATILE ce urmeaza sa se desfasoare in cadrul factiunii, asa ca ar fi bine sa aruncati un ochi ocazional prin topic pentru a fi la curent cu viitoarele activitati ce urmeaza sa se desfasoare in factiune.

uk32.png

In this topic will post only leader and subleader of faction. Here will be announced meetings and activities to be carried out within the faction, so you'd better have a look occasionally by topic to be aware of future activities to be conducted in the faction.

Edited by Andrada
Update, 24.02.2019

Sâmbătă, 27.07.2013, la ora 20:00, va avea loc o şedinţă săptămânală, în care vom discuta câteva probleme, modificări şi aşteptări de la fiecare, în scopul de-a ne cunoaşte mai bine. Vom stabili ce e mai important pentru viitorul acestei facţiuni şi vom stabili priorităţile fiecăruia.

Notă: Ţinând cont că această şedinţă este anunţată cu 4 zile înainte de-a avea loc, nu accept nicio scuză în materie de absenţă. Vă puteţi învoi, dar dacă lipsiţi fără o cerere de învoire, mă fac foc şi pară.

Miercuri, 31.07.2013, vom organiza câteva event-uri în cadrul facţiunii şi un târg pentru jucătorii de pe server. Târgul se va desfăşura la ora 17:30, iar event-urile după acesta. Prestaţia voastră de la târg vă va aduce şi nişte prime.

Cine nu poate ajunge să se învoiască.

Edited by everzor

Duminică, 4 august 2013, la ora 19:00, va avea loc şedinţa săptămânală. Vom discuta câteva aspecte legate de facţiune şi câteva probleme observate în cadrul acestei săptămâni. Vor fi acordate salariile pentru raportul de săpt. trecută.

Cine nu poate ajunge să facă o cerere de învoire în topicul corespunzător.

Pe data de 07.08.2013 (miercuri), ora 20:30, am hotărât, împreună cu everzor, să facem un eveniment numit "Let`s heal San Fiero".

Ce vom face la acest eveniment:

Fiecare membru va lua câte o ambulanță, după care ne vom deplasa în San Fiero pentru a acorda heal doritorilor.

Pentru a anunța jucătorii, vom folosi CNN-ul, dând anunțuri în care vom menționa detalii despre eveniment.

Note:

• Cine nu se poate prezenta la acest eveniment, este rugat să facă o cerere de învoire.
  • După acest eveniment, fiecare membru prezent va primi câte o primă, aceasta constând într-o mică sumă de bani.

Sâmbătă, 10 august, ora 17:30, va avea loc şedinţa săptămânală a facţiunii. Vom discuta câteva aspecte legate de facţiune, voi acorda salariile şi primele celor prezenţi şi vom lămuri problema activităţii voastre care momentan lasă de dorit.

Şi de data asta mai uşor cu învoirile.

Mâine, 11.08.2013, la ora 18:00 va avea loc activitatea specială organizată de Hefa. Fiecare facţiune va trebui să se pregătească la ora 17:45, adică membrii să fie online, să se organizeze şi să aştepte strigarea pentru a merge la activitate.

Eu am ales cei 5 membri care vor participa (http://forum.b-zone....a/#entry2249986). Deşi trebuia să aleg 4, am preferat să aleg 5, pentru a fi sigur că am o rezervă. Rezerva este Andr3yCzz, cu excepţia sa, dacă cei 4 aleşi (Sawyer, Dudue, Undoo, Pitiq) nu sunt on şi nu participă la activitate, toţi vor fi sancţionaţi.

Din câte am înţeles de la Hefa, s-ar putea să le acorde tuturor participanţilor nişte prime. Pe lângă asta, dacă vă prezentaţi toţi şi faceţi impresie bună, veţi primi şi din partea mea câte o primă. Dacă nu, ştiţi ce vă aşteaptă.

Cu ocazia asta aştept să văd implicarea voastră şi capacitatea de a lucra în echipă. Eu nu voi putea fi prezent întrucât mâine sunt în tură, din păcate. Aşa că faceţi-mă mândru!

Edited by everzor

Miercuri, 14.08.2013, la ora 18:00, va avea loc un event organizat în cadrul facţiunii, compus din 3 probe. Premiul va fi o maşină de tip Tornado, nou-nouţă (va avea doar câţiva km parcurşi până ce o voi aduce şi parca la HQ).

Cele 3 probe vor fi:

• Maraton (traseu);
  • Drag Race cu Ambulance (traseu);
  • Sprint cu Ambulance până pe Chilliad (plecarea va fi de la HQ Paramedics, traseul este la liberă alegere până în vârful muntelui).

Mă aştept la o prezenţă bună din partea voastră, la urma-urmei pentru voi organizez acest event, nu de dragul meu. Cine nu poate ajunge se poate învoi în topicul corespunzător.

! Dacă nu am peste 5 membri prezenţi la activitate, aceasta se anulează.

Duminică, 18.08.2013, ora 15:30, va avea loc şedinţa săptămânală. Prezenţa este obligatorie, cine nu poate ajunge se poate învoi, însă să nu aibă pretenţia la salariu pentru raportul de săptămâna trecută, după cum am mai menţionat. Prezenţă = salariu.

Sâmbătă, 24.08.2013, la 15:00, va avea loc şedinţa săptămânală a facţiunii. Cine nu este sigur că poate fi prezent sau nu poate fi prezent cu siguranţă, să întocmească o cerere de învoire în topicul corespunzător. Absenţele nemotivate vor fi sancţionate corespunzător.

Duminică, 15.09.2013, la 16:30, va avea loc şedinţa săptămânală a facţiunii. Vom discuta aspectele acumulate de-a lungul acestor zile de inactivitate ale mele, voi acorda salariile şi vom lămuri situaţia actuală a facţiunii.

Cine nu este sigur că poate ajunge este obligat să se învoiască din timp. Preferabil ar fi să încercaţi a fi prezenţi, luni începe şcoala, ştiu asta, de aceea vreau să profităm la maxim de aceste ultime zile de vacanţă rămase.

Duminică, 22.09.2013, la 16:30, va avea loc şedinţa săptămânală a facţiunii. Va voi spune cateva lucruri despre mine si despre modul cum vom comunica in aceasta factiune, dar si alte lucruri importante.

Cine nu este sigur că poate ajunge este obligat să se învoiască din timp. Preferabil ar fi să încercaţi a fi prezenţi.

Duminică, 29.09.2013, la 16:30, va avea loc şedinţa săptămânală a facţiunii. Vom discuta câteva aspecte legate de facţiune si va voi spune cateva lucruri despre mine, dar si alte lucruri importante.

Cine nu este sigur că poate ajunge este obligat să se învoiască.

Duminica, 06.10.2013, la 16:30, va avea loc sedinta saptamanala a factiunii.

Cine nu este sigur ca poate ajunge este obligat sa se invoiasca.

Duminica, 13.09.2013, la ora 17:00, va avea loc sedinta saptamanala a factiunii.

Cine crede ca nu poate ajunge, este obligat sa se invoiasca.

Duminica, 20.09.2013, la ora 18:00, va avea loc sedinta saptamanala a factiunii.

Prezenta e obligatorie. Cine crede totusi ca nu poate sa ajunga, sa se invoiasca de azi.

Duminica, 27.09.2013, la ora 17:30, va avea loc sedinta saptamanala a factiunii.
Prezenta e obligatorie. Cine crede totusi ca nu poate sa ajunga, sa se invoiasca de azi.

Duminica, 3.11.2013, la ora 17:30, va avea loc sedinta saptamanala a factiunii.

Astazi, 10.11.2013, la ora 15:00 va avea loc sedinta saptamanala a factiunii. Prezenta este obligatorie, daca va doriti salariul. Va voi pregati o "surpriza" la aceasta sedinta.

Sedinta de azi, 17.11.2013 va avea loc la ora 13:00. Cei ce nu pot ajunge sunt obligati sa se invoiasca. Aceasta sedinta nu va dura mult.

Edited by dK Undoo

Maine, 24.11.2013, la ora 13:00 va avea loc sedinta saptamanala. Cei ce nu pot ajunge sunt obligati sa se invoiasca.

Duminica, 01.12.2013, la ora 13:00, va avea loc sedinta saptamanala a factiunii.

Astazi, 07.12.2013, ora 16:00, va avea loc sedinta saptamanala a factiunii. Prezenta e obligatorie, dar cine nu poate veni e obligat sa se invoiasca. La aceasta sedinta nu voi acorda salariile, dar tot le veti primi, stati linistiti.

Edited by dK Undoo

Duminica, 15.12.2013, la ora 13:00, va avea loc sedinta saptamanala a factiunii.

Duminica, 22.12.2013, la ora 15:00, va avea loc sedinta saptamanala a factiunii.
Prezenta e obligatorie,avem lucruri importante de discutat in legatura cu factiunea.
Cine crede totusi ca nu poate sa ajunga, sa se invoiasca de azi.