Jump to content

B-ZONE TV - Legic


Legic
 Share

Recommended Posts

Titlul clipului :

Gen : cars / funny

Durata: 6:16

Data lansarii : 12.11.2009

Scurta prezentare: pai e primul meu clip , lam facut la 4 noaptea ca naveam ce face , sper sa nu fiu criticat foarte dur

 

Edited by Alin.MaesT
Post edited.
Link to comment
Share on other sites

rofl =))

 

dude, deci pur si simplu era sa fac pe mine de ras =]

 

auzi faza sa-mp pana la jumate si de o data cand cj innota langa delfinul ala pac apare fifa =] hai ca esti incredibil omule:))

 

nu am inteles nimic din filmul asta :| =] te plimbi prin san andreas singur pe server si de o data apar 3 faze din fifa pe urma o imagine facuta in paint in care zici back si incepe iar sa-mp =] si mai ales melodiile sunt pff=]

 

oricum bafta pe viitor:))

 

PS: alea de la 5:29 pana la sfarsit sunt o incercare de stunt? =]

Link to comment
Share on other sites

rofl =))

 

dude, deci pur si simplu era sa fac pe mine de ras =]

 

auzi faza sa-mp pana la jumate si de o data cand cj innota langa delfinul ala pac apare fifa =] hai ca esti incredibil omule:))

 

nu am inteles nimic din filmul asta :| =] te plimbi prin san andreas singur pe server si de o data apar 3 faze din fifa pe urma o imagine facuta in paint in care zici back si incepe iar sa-mp =] si mai ales melodiile sunt pff=]

 

oricum bafta pe viitor:))

 

PS: alea de la 5:29 pana la sfarsit sunt o incercare de stunt? =]

iti zic eu ca la 4 noaptea , cand nu e nimeni sa te ajute ... si mai esti si mort de somn nu e chiar asa usor sa faci un film :-J , am vrut un film care sa iasa cat mai funny si aiurea ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.