Jump to content

[Portofoliu] Fiveo


Fiveo
 Share

Recommended Posts

Sustinem talentele tinere, noi ne-am facut datoria la vremea noastra. Imi place sa vad cu evoluati. Succes tie si lui Fiveo.

Mersi de sustinere, nu sunt chiar asa tanar, dar inteleg ce ai vrut sa zici prin asta.

Fiecare are stilul propriu de lucru, eu nu vreau sa ma pronunt prin faptul ca X stie mai bine sau Y stie mai bine, e un software in care dupa cum am zis poti face un cerc in 3-4 stiluri diferite, unul le are mai bine cu web-design, altul cu portrete, altul cu logo-uri, fiecare pe ce a ales sa continue, sau ma rog, ce i-a placut mai mult. E ca si la medicina, toti au bazele la fel, dar uni au ales sa se specializeze pe chirurgie, alti pe oftalmologie, etc. Eu nu ma consider cel mai bun pentru ca mai am multe de invatat, da fac bani din asta, da stiu sa lurez, dar nu sunt cel mai bun. Multumesc @woodstar, @Madalin AM, , @Hatake, @EktroSilent, @AIM MIonut si celorlalti care mi-au trimis mesaje de incurajare. Asta e motivul pentru care nu ma dau batut si stiu ca e singurul lucru la care sunt relativ bun si nu vreau sa renunt la el nici in ruprul capului.

Sunteti cei mai tari.

Edited by Fiveo
Link to comment
Share on other sites

 

Fiveo imi place ca ai stilul tau propriu dar incearca sa nu folosesti atat de mult sharpen pe poza, incearca sa-i scazi opacity la 50%.

Succes pe viitor.

 

Guilty, recunosc, folosesc mult sharpen, dar de fiecare data il cobor sub 50, undeva pe la 20, am un alt stil de a pune sharpen pe imagini, nu "Smart Sharpen". Cel mai des folosec pe avatare, cand stiu ca am micsorat foarte mult imaginea si sa nu se piarda din detalii, o sa incerc sa mai reduc din el. Mersi de sfat.

Link to comment
Share on other sites

  • Andrada locked this topic
  • Ozen unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.