Jump to content

[Portofoliu] ALonso


S4F Kama
 Share

Recommended Posts

Salut, m-am gandit sa ma apuc de Photoshop. Ceva ceva am reusit sa invat pana acum. Vreau sa incep acest portofoliu, sa vad/vedeti progresele mele. Va astept cu pareri dar si criticari, de unde sa am ce invata.

 

Avatare :

 

 

JV5PGyt.jpg0BLBZYq.jpgH0JVbku.jpgWTGJnCM.jpgaR0Sbz8.jpgswVbz3B.jpgL0etHGE.jpg

 

Semnaturi:

 

GBSUXSO.jpg

HRl57br.jpg

hWiWZ1N.jpg

it5SLZe.jpg

 

Logo-uri:

LVPD.png

Aceasta este facuta dupa un tutorial:

 

jm0oUCm.jpg

Edited by ALonso
Link to comment
Share on other sites

Foarte reusit, cea mai tare este cea cu Kamarov

 

Ai grija pe viitor.

 

Membrii ce isi dau cu parerea asupra lucrarilor postate de altii trebuie sa alcatuiasca un comentariu cat mai complex. Posturile inutile, doar pentru +1 voi fi raportate si in final sanctionate cu WARN-UP.

Link to comment
Share on other sites

Avatarele sunt frumoase , mai ai de lucrat la text.

Voi incerca sa folosesc fonturi mai simple si sa pun mai putine efecte pe el, multumesc ca mi-ai spus.

Destul de reusite! Nu stiam si latura asta a ta,succes in continuare!

Nu ma asteptam sa imi scrii aici. Asta da surpriza! Multumesc de parere si te astept inapoi pe B-Zone! Edited by Alonso
Link to comment
Share on other sites

Bravo alonso, imi plac foarte mult continua tot asa..incepi sa devii din ce in ce mai experimentat.Felicitari

Link to comment
Share on other sites

Alonso, se vede clar un progres, am vazut si eu acel tutorial pentru neon, dar e exact identic.. nu sunt convins daca l-ai facut tu sau e copiat de acolo, nu ai mai schimbat absolut nimic, oricum restul imi plac mai ales cea cu fast and furious! Felicitari!

Link to comment
Share on other sites

Alonso, se vede clar un progres, am vazut si eu acel tutorial pentru neon, dar e exact identic.. nu sunt convins daca l-ai facut tu sau e copiat de acolo, nu ai mai schimbat absolut nimic, oricum restul imi plac mai ales cea cu fast and furious! Felicitari!

Nu e copiat :) Daca era copiat, era perfect, dar daca te uiti putin atent, o greseala tot trebuie sa gasesti.
Link to comment
Share on other sites

 

 

aR0Sbz8.jpgswVbz3B.jpg

 

Salut. Imi plac lucrarile tale, sunt frumoase, chiar te pricepi.

Imi poti spune te rog cum creezi acele patratele in imagine? Multumesc.

Eu unul nu mai folosesc asta, acum ma bazez pe Exposure.

Filter - Pixelate - Mosaic, acolo dai sa iti vina patratele pe toata imaginea sau cum vrei tu.

Apoi selectezi un "mod" Ex: Overlay si gata.

Scuza-ma daca am gresit ceva mai sus dar postul e facut de pe telefon, eu fiind rupt de oboseala.

Link to comment
Share on other sites

Frumoase toate,continua tot asa!

Incearca sa nu faci posturi inutile pana nu dau report.

Tine-o tot asa! Imi plac mult avatarele si unele din semnaturi. Tine-te de treaba si ai sa ajungi si mai bun. Iti urez succes. A, da SFwURK9.png

 

image.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.