Jump to content

Green Street Bloods - Lista neagra | Blacklist


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nick-ul tau: Allex

Level: 13

Reclam pe: 4WD

Deoarece: Jignirii si face tot Stracci "Noobs" , "Buti"

Dovezi: N-am SS k luasem DB KICK din cauza la un codat...

 

Am zis asta pt ca tu trageai in mine, nu era normal sa zic asta? Pana la urma si ma omorasei.

Link to comment
Share on other sites

 

* Nick-ul tau:Micro

* Level:8

* Reclam pe:1csxmihai1

* Deoarece: (o descriere a situatiei):eram la hq shi a venit a tras q dgl shi porma a fugit apoi am mers dupa el shi a tras in mine

* Dovezi:straccio.png[/img]

Link to comment
Share on other sites

Nick'ul meu: Tohaneanu_vlad

Nick'ul celui care vreau sal pun pe blacklist: Sacal

Deaorece: Nu stiu ce are omu asta nu cmine dar mereu cand ma vede ori ma impusca ori ma bate! am stat cat am stat i-am zis sa ma lase pana cand nu am mai rezistat si lam pus pe blacklist!

Dovezi: http://www.img.b-zone.ro/images/25494316655589701860.png

Link to comment
Share on other sites

* Nick-ul tau:Micro

* Level:9

* Reclam pe:casapru_george

* Deoarece: (o descriere a situatiei): a luat motoru din hq dupa m'am luat de el iar el a inceput sa dea in mine q pumnii

* Dovezi:60217615.png[/img]

Link to comment
Share on other sites

ma eu nu am nimic cu tine tohaneanu_vlad,totul a inceput in jail cand eu vorbeam in jail si de odata ai inceput sa ma faci sclav....mam enervat si te-am omorat dupa ce am iesit....a doua oara te-am omorat cand ai pus un hitman sa ma omoare si spre ghinionul tau nu ma omorat ca nu ma las asa de usor...de aici am inceput sa te las in pace....Dupa ce ai intrat in Stracii tot te laudai,te luai de mine si normal ca nu stateam ca prostu si ma uitam cum ma loveai...REACTIONAM....si in poza aia am dat cu pumnii in tine deoarece eram cu respectiva masine din poza sa mio repar si venit cu un bullet si ai inceput sa tragi...nu aveam cu ce sa ma apar si te loveram cu pumniii..Si cat pe ce sa te omor din pumnii...Ti-am mai ziso si tio mai zic(FACI STRACCI DE RAS BAIATULE!!!)nu stiu cum ai intrat in stracii dar daca era sa te omor numai din pumnii da doua ori inseamna ca esti slab ....Sper ca miam demonstrat nevinovatia!!!

Link to comment
Share on other sites

ma eu nu am nimic cu tine tohaneanu_vlad,totul a inceput in jail cand eu vorbeam in jail si de odata ai inceput sa ma faci sclav....mam enervat si te-am omorat dupa ce am iesit....a doua oara te-am omorat cand ai pus un hitman sa ma omoare si spre ghinionul tau nu ma omorat ca nu ma las asa de usor...de aici am inceput sa te las in pace....Dupa ce ai intrat in Stracii tot te laudai,te luai de mine si normal ca nu stateam ca prostu si ma uitam cum ma loveai...REACTIONAM....si in poza aia am dat cu pumnii in tine deoarece eram cu respectiva masine din poza sa mio repar si venit cu un bullet si ai inceput sa tragi...nu aveam cu ce sa ma apar si te loveram cu pumniii..Si cat pe ce sa te omor din pumnii...Ti-am mai ziso si tio mai zic(FACI STRACCI DE RAS BAIATULE!!!)nu stiu cum ai intrat in stracii dar daca era sa te omor numai din pumnii da doua ori inseamna ca esti slab ....Sper ca miam demonstrat nevinovatia!!!

 

 

Hei,hei,hei,hei. Ce inseamna asta? Daca te-a jignit trebuia sa-l reclami si liderul se va ocupa de el. Atata timp cat nu ai dovezi/video sa iti demonstrezi nevinovatia nu se poate face nimic. Nu mai posta aici pentru ca o sa iei warnup.

Edited by Spawnn3L
Link to comment
Share on other sites

* Nick-ul tau:Micro

* Level:9

* Reclam pe:justthink

* Deoarece: (o descriere a situatiei):parcam o masina la hq shi a venit shi a furat'o

* Dovezi:blackliste.png

Link to comment
Share on other sites

* Nick-ul tau: rOOkEt

* Level: 10

* Reclam pe: icstasy

* Deoarece: (o descriere a situatiei) jigneste stracci...cu mai multe nu doar cu acest mesaj....nu am apucat sa fac ss mai inainte...:|

* Dovezi: http://img.b-zone.ro/images/44541827774692689707.png

Edited by RooKeT
Link to comment
Share on other sites

DA rooket!zihnesc stracci family!! cu mici exceptii(Moartea si altii care sunt de treaba)...restul :|...noi suntem colegi la scaala rooket si in reallife nu ai cum sa faci ss :)) vorbim maine la scoala :))

Va salut Straccinei sper sa mai invatati unii dintre voi ca RP nu inseamna DM si unii...

Paaa :-H

Mai vorbim ;) mai ales cu astia care "King of DM" desii......./font]

Link to comment
Share on other sites

Listo playerilor care sunt pe BlackList Stracci:
Never - *
legoals - *
yulyy - *
veknoxis - *
1csxmihai1 - *
Calciu - *
Casapru_george - *
cosmin19 - *
paulTM - *
skyto - *


Legenda:
* - O plangere
* - Doua plangeri
* - Trei plangeri


Preturi pentru a iesi de pe BlackList Stracci:

* - O plangere - 500.000$
* - Doua plangeri - 1.000.000$
* - Trei plangeri - 2.000.000$
Link to comment
Share on other sites

Lol..e fake :))

mda...black list iar man`?ce nu intelegi?

ps:ma puteti pune pe black list ca nu vedeti de la mine niciun ban..pt scoatere de pe blacklist!

Bafta stracci!sper sa lasati odata dm-ul si sa invete unii ce inseamna RP...

Moarte , pentru ce ce stica factiune exista /uninvite...vreti sa aduc dovezi?

 

:))

Link to comment
Share on other sites

  • SirSebi pinned this topic
  • Kaban unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.