Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

B-zone - The Best Wallpaper !


ChrisGSB
 Share

Recommended Posts

@,

 

Nu pot sa zic ca nu imi place deoarece stiu cat dureaza sa faci o astfel de creatie cu brush.

Ideea este ca, ai ales un tutorial bun, un font bun, dar ai ales sa pui background.

Stiu ca ipocrizia de pe aceasta comunitate te-a facut sa crezi ca intradevar cineva are background cu B-Zone pe desktop.

Ei bine, lumea cauta lucruri care sa le foloseasca pe forum, lucruri cu care incearca sa para ca sunt interesati de anumite chestii din cadrul acestei comunitati.

Am zis asta doar ca sa incerc sa te fac sa intelegi ca, pe viitor, daca vrei sa iti fie cu adevarat apreciata munca, incearca sa faci ceva pentru forum, ceva ce poate fi folosit aici.

Eu iti apreciez munca pentru un simplu fapt, pentru ca iti dedici timpul tau pentru asemenea chestii.

Multa bafta pe viitor!

Link to comment
Share on other sites

Imi place foarte mult cum ai facut aceasta lucrare cu brush deoarece dureaza ceva sa faci o astfel de lucrare si vad ca te-ai straduit si imi place asta si pe viitor incearca sa faci si alte lucrari la fel de frumoase. Multa bafta

Link to comment
Share on other sites

Foarte reusita prima lucrare, puteai sa scrii tot numele nu doar initiala, ar fii fost mai interesant. a 2-a este luata dupa un bun tutorial. Keep work!

Link to comment
Share on other sites

Imi place foarte mult aceasta lucrare.Fundalul se potriveste foarte bine uc fonturile.Fonturile se potivesc si ele foarte bine intre ele,avand ca tema acele stele.Felicitari pentru munca depusa!

Link to comment
Share on other sites

Sincer, eu nu o sa vin cu postari de genul "Vaaai, foarte frumos. Felicitari pentru munca depusa, este foarte bun"

Eu o sa vin cu parerea mea personala.

 

Accest walpaper nu este cel mai bun cum zici tu. Accest wallpaper este simplu, iar culorile.. Mi se par umpic nepotrivite...

Ar fii trebuit sa folosesti un alt font.. In fine, felicitari pentru munca depusa... Incearca pe viitor sa scrii accel "B" 3d.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.