Jump to content

Ce telefon mobil ai?


Mr.Robot
 Share

Recommended Posts

În acest topic, membrii care deţin un telefon mobil pot posta o singură dată după următorul model:

 

1. Ce telefon mobil detineti in prezent: 

2. Care a fost primul vostru telefon mobil: 

3. Ce marca este telefonul vostru mobil din prezent: 

4. Ce sistem de operare are telefonul vostru mobil : 

5. Ce retea de telefonie folositi (optional): 

6. Mici detalii despre telefon, insotite de poze cu acesta: 

Edited by Madalin
Link to comment
Share on other sites

1. Ce telefon mobil detineti in prezent: Detin un Samsung Galaxy S2

2. Care a fost primul vostru telefon mobil: Primul meu telefon a faost un Motorola cu clapeta

3. Ce marca este telefonul vostru mobil din prezent: Samsung

4. Ce sistem de operare are telefonul vostru mobil : Android

5. Ce retea de telefonie folositi (optional): Orange

6. Mici detalii despre telefon, insotite de poze cu acesta: este un telefon foarte util si dupa mine cel mai bun de la Samsung deoarece niciodata nu mi sa blocat si nu am avut nicio problema cu exceptia ecranului pe care am reusit sa il sparg.

Link to comment
Share on other sites

  1. Ce telefon mobil detineti in prezent - În prezent deţin un Samsung Galaxy SII, sunt foarte mulţumit de acest smartphone.

  2. Care a fost primul vostru telefon mobil - Primul meu telefon a fost tot un Samsung, model S3310.

  3. Ce marca este telefonul vostru mobil din prezent - Samsung Galaxy SII.

  4. Ce sistem de operare are telefonul vostru mobil - Android, versiunea 4.0.4.

  5. Ce retea de telefonie folositi (optional) - Vodafone.

  6. Mici detalii despre telefon, insotite de poze cu acesta

200px-Samsung_Galaxy_SII.png

  • Samsung Galaxy SII a fost lansat în luna mai a anului 2012. Un telefon foarte bun care nu mi-a cauzat nici o problemă până acum. Ecranul este unul 4,3'' SUPER AMOLED Plus, foarte bun pentru jocurile pe telefon, l-am scăpat de câte-va ori pe jos şi nu a păţit nimic. Camera foto este una de 8 MP face nişte poze foarte reuşite şi filmează destul de bine. Nu intru în mai multe detalii pentru că nu vreau sa v-ă plictisesc, aveţi mai jos un review in limba română.

 

 

Edited by eroare89
Link to comment
Share on other sites

1. Ce telefon mobil detineti in prezent: Detin un Samsung Galaxy S2

2. Care a fost primul vostru telefon mobil: Primul meu telefon a faost un Motorola cu clapeta

3. Ce marca este telefonul vostru mobil din prezent: Samsung

4. Ce sistem de operare are telefonul vostru mobil : Android

5. Ce retea de telefonie folositi (optional): Orange

6. Mici detalii despre telefon, insotite de poze cu acesta: este un telefon foarte util si dupa mine cel mai bun de la Samsung deoarece niciodata nu mi sa blocat si nu am avut nicio problema cu exceptia ecranului pe care am reusit sa il sparg.

"6. Mici detalii despre telefon, insotite de poze cu acesta:"

Vei fi sanctionat cu un avertisment verbal deoarece nu ai publicat si o poza cu telefonul. Data viitoare voi trece direct la warn up.

Edited by Blaze
Link to comment
Share on other sites

1. Ce telefon mobil detineti in prezent: In momentul de fata detin un telefon de tip iPhone 5.

2. Care a fost primul vostru telefon mobil: Primul meu telefon mobil a fost Nokia 113.

3. Ce marca este telefonul vostru mobil din prezent: iPhone, dupa cum bine stiti apartine de cunoscutul "gigant" Apple.

4. Ce sistem de operare are telefonul vostru mobil: iPhone 5 are un sistem de operare numit IOS 6.

5. Ce retea de telefonie folositi (optional): In prezent folosesc o cartela reincarcabila de la Vodafone.

6. Mici detalii despre telefon, insotite de poze cu acesta: Acesta are o memorie interna de 16GB, o camera de 8 megapixeli (1136 x 360 px, capturand poze impecabile). Ecranul are 4 inch si 5 coloane de icon-uri. Bateria in stand-by ne poate tine pana la 225 ore. Dupa cum stiti bowserul oficial Apple este Safari. Cum la Android este "Magazin Play" la IOS este "AppStore" unde anumite jocuri si aplicatii sunt contra-cost. As vrea sa va spun ca acest telefon nu mi-a creeat nici un fel de problema pana in momentul de fata. Uneori butonul de blocare mai face "fite" dar aceasta nu este o problema grava cu care telefonul nu mai poate functiona. Acestea au fost caracteristicile prezentate de mine pentru iPhone 5. Sper ca v-am informat bine si sa fiti multumiti de caracterizarea mea. O zi buna!

 

8225_Apple-Iphone5-0.jpg

Edited by RW PlaNer
Link to comment
Share on other sites

  1. Ce telefon mobil detineti in prezent - Samsung Galaxy SII
  2. Care a fost primul vostru telefon mobil - Nokia (nu mai stiu modelul exact)
  3. Ce marca este telefonul vostru mobil din prezent - Samsung Galaxy SII
  4. Ce sistem de operare are telefonul vostru mobil - Android, versiunea 4.0.4.
  5. Ce retea de telefonie folositi (optional) - Orange
  6. Mici detalii despre telefon, insotite de poze cu acesta

200px-Samsung_Galaxy_SII.png

 

 

Samsung Galaxy S II

 

cea mai bună imagine

 

Ecranul Super AMOLED Plus de de 4,3" este mai performant ca niciodată:

claritate surprinzătoare, un design foarte subţire şi un consum redus al bateriei.

 

 

design foarte subţire

 

Fă cunoştinţă cu cel mai subţire telefon: doar 8,49 mm.

În plus, bucură-te de un design modern şi elegant.

 

personalizează meniul cum vrei

 

Vrei să ai mereu la îndemână ce tot ce mai important pentru tine: aplicaţii, galerie foto, muzică, video, SMS, e-mail sau jocuri? Cu noul UX ai un meniu cu aspect de revistă, pentru a selecta ceea ce accesezi mai des. Meniul se actualizează în timp real, cu toate informaţiile de care ai nevoie, de la Music Hub, Readers Hub şi Game Hub.

Edited by quinT
Link to comment
Share on other sites

  1. Ce telefon mobil detineti in prezent - Samsung Galaxy SII
  2. Care a fost primul vostru telefon mobil - Nokia (nu mai stiu modelul exact)
  3. Ce marca este telefonul vostru mobil din prezent - Samsung Galaxy SII
  4. Ce sistem de operare are telefonul vostru mobil - Android, versiunea 4.0.4.
  5. Ce retea de telefonie folositi (optional) - Orange
  6. Mici detalii despre telefon, insotite de poze cu acesta

200px-Samsung_Galaxy_SII.png

 

 

4.3" SUPER AMOLED Pluslogo_amoled.png

The 4.3" SUPER AMOLED Plus display goes a step beyond the already remarkable SUPER AMOLED to provide enhanced readability, a slimmer design, and better battery consumption for the best viewing value of any smartphone.

 

Salut.

Te rog frumos să realizezi o mică descriere asupra telefonului de mai sus ( minim 40 de cuvinte ) și preferabil în limba română.

Link to comment
Share on other sites

1. Ce telefon mobil detineti in prezent - In prezent detin un Samsung Galaxy Y.

2. Care a fost primul vostru telefon mobil - Primul meu mobil a fost Nokia 3310

3. Ce marca este telefonul vostru mobil din prezent - Samsung.

4. Ce sistem de operare are telefonul vostru mobil - Android 2.3 Gingerbread

5. Ce retea de telefonie folositi (optional) - Vodafone

6. Mici detalii despre telefon, insotite de poze cu acesta - Telefonul, in comparatie cu cele de ultima generatie, lasa de dorit la capitolul performanta, in sensul ca nu merg multe jocuri cu grafica bunicica, cum ar fi Subway Surfers sau Agent Dash. Totusi, pentru mine, e perfect. Muzica se aude in casti tare si clar, face poze decente, si se apasa usor, deci nu face fite in scrisul mesajelor numerelor de telefon, etc etc... Este un telefon mic si gros, fapt care il face rezistent. Daca are si o carcasa de protectie, nu mai e nicio sansa sa il spargeti. Daca vreti un telefon mic, care sa isi faca treaba minima, la un pret acceptabil, il recomand. Aici este si o poza cu el.

post-55492-0-80102500-1377430480.jpg

Edited by Seriakon
Link to comment
Share on other sites

1. Ce telefon mobil detineti in prezent - In prezent detin un Samsung Galaxy Y.

2. Care a fost primul vostru telefon mobil - Primul meu mobil a fost Nokia 3310

3. Ce marca este telefonul vostru mobil din prezent - Samsung.

4. Ce sistem de operare are telefonul vostru mobil - Android 2.3 Gingerbread

5. Ce retea de telefonie folositi (optional) - Vodafone

6. Mici detalii despre telefon, insotite de poze cu acesta - Telefonul, in comparatie cu cele de ultima generatie, lasa de dorit la capitolul performanta, in sensul ca nu merg multe jocuri cu grafica bunicica, cum ar fi Subway Surfers sau Agent Dash. Totusi, pentru mine, e perfect. Muzica se aude in casti tare si clar, face poze decente, si se apasa usor, deci nu face fite in scrisul mesajelor numerelor de telefon, etc etc... Este un telefon mic si gros, fapt care il face rezistent. Daca are si o carcasa de protectie, nu mai e nicio sansa sa il spargeti. Daca vreti un telefon mic, care sa isi faca treaba minima, la un pret acceptabil, il recomand. Aici este si o poza cu el.

Ai 24h sa pui si o poza cu telefonul. In caz contrar recurgem la sanctionari.

Edited by Blaze
Link to comment
Share on other sites

1. Ce telefon mobil detineti in prezent - HTC Desire HD

2. Care a fost primul vostru telefon mobil - Nokia C3

3. Ce marca este telefonul vostru mobil din prezent - HTC

4. Ce sistem de operare are telefonul vostru mobil - Android

5. Ce retea de telefonie folositi (optional) - Vodafone

6. Mici detalii despre telefon, insotite de poze cu acesta - Este un telefon foarte bun chiar daca modelul este mai vechi,

htc-desire-hd-2.jpg?width=440&height=293

Telefonul are o camera de 8 MP, 1,5 GB spatiu intern,1 GHz procesor Snapdragon , 768 RAM ,Android OS V2.2 .

- Java prin 3rd party

- Interfata HTC Sense

- Input Multi Touch

- Jack audio de 3,5 mm

- Senzor Accelerometru

- Senzor Proximitate

- Busola Digitala

- Buton de cautare dedicat

- Google Search, Maps, Gmail

- YouTube, Google Talk, Picasa

- MP3/AAC+/WAV/WMA9 player

- DivX/Xvid/MP4/H.263/H.264/WMV9/player

- Facebook, Twitter

- Adobe Flash 10.1

- Reportofon

- T9

 

Telefonul mi se pare foarte bun il am de 2 ani si ceva si nu am avut probleme cu el, am un card de 8gb microSD mi se pare de ajuns deoarece aplicatiile pe care le am nu ocupa mult spatiu, tot ce merge pe Iphone 4S merge si pe el, telefonul are o rezolutie de 3264x2448 pixeli + autofocus la camera.Vi-l recomand cu mare placere.

Link to comment
Share on other sites

1. Ce telefon mobil detineti in prezent: Samsung Galaxy Note

2. Care a fost primul vostru telefon mobil: Nokia

3. Ce marca este telefonul vostru mobil din prezent: Samsung Galaxy Note N7000

4. Ce sistem de operare are telefonul vostru mobil: Android 4.1.2, Jelly Bean

5. Ce retea de telefonie folositi (optional): Orange

6. Mici detalii despre telefon, insotite de poze cu acesta:

- Ecran: 5,3 inch, SUPER AMOLED

- Camera: - principala: 8 MP 3264 x 2448, autofocus, LED flash, secundara: 2 MP

- Memorie: Interna: 16 GB, SD pana la 64 GB

- CPU: Dual-Core 1.4 GHz Cortex A-9, 1 GB RAM

samsung_galaxy_note_n7000_white_e4a19408.jpg

Edited by Cookie Monsta
Link to comment
Share on other sites

1. Ce telefon mobil detineti in prezent: Samsung Wave 3

2. Care a fost primul vostru telefon mobil: Nu mai tin minte.

3. Ce marca este telefonul vostru mobil din prezent: Samsung

4. Ce sistem de operare are telefonul vostru mobil: bada 2.0

5. Ce retea de telefonie folositi (optional): Orange

6. Mici detalii despre telefon, insotite de poze cu acesta: Procesor de 1.4 GHz, se misca foarte bine cu orice joc, viteza prin WiFi impecabila, poze HD. E destul de mare si arata foarte dragut. Dispune de foarte multe aplicatii si jocuri, se misca perfect. Are Delphin Browser care pe net nu are lag decat doar daca te afli departe de router. Calitatea audio este foarte buna si ea, sunt unele aplicatii care o perfectioneaza(calitatea audio).

Display-ul este Super AMOLED capacitive touchscreen, 16M de culori.

CAMERA Primara 5 MP, 2592 x 1944 pixels, autofocus, LED flash.

Altele: Geo-tagging, face, smile and blink detection, image stablilization, touch focus

Video, 720p@30fps,

Secundara: VGA

Poza

P.S: Done :D

Edited by Christian UGD
Link to comment
Share on other sites

1. Ce telefon mobil detineti in prezent: Samsung Wave 3

2. Care a fost primul vostru telefon mobil: Nu mai tin minte.

3. Ce marca este telefonul vostru mobil din prezent: Samsung

4. Ce sistem de operare are telefonul vostru mobil: bada 2.0

5. Ce retea de telefonie folositi (optional): Orange

6. Mici detalii despre telefon, insotite de poze cu acesta: Procesor de 1.4 GHz, se misca foarte bine cu orice joc, viteza prin WiFi impecabila, poze HD. E destul de mare si arata foarte dragut. Poza

 

Apreciez că e scris de tine mini-reviewul de mai sus dar te rog să îndeplinești baremul de 50 de cuvinte.

Link to comment
Share on other sites

1. Ce telefon mobil detineti in prezent : Detin un Windows Phone 8x By HTC

2. Care a fost primul vostru telefon mobil : Primul meu telefon, a fost un Nokia 2630

3. Ce marca este telefonul vostru mobil din prezent : Telefonul meu este inregistrat fiind marca HTC

4. Ce sistem de operare are telefonul vostru mobil : Detin Windows Phone 8

5. Ce retea de telefonie folositi (optional): Sunt utilizator VODAFONE

6. Mici detalii despre telefon, insotite de poze cu acesta : Display + Front Back si de asemenea vine cu 1GB memorie de ram, procesor Qualcomm MSM8960 Snapdeagon de 1.5 GHZ si ca placa video un Adreno 225.

Edited by Dapain
Link to comment
Share on other sites

1. Ce telefon mobil detineti in prezent: Apple iPhone 4s

2. Care a fost primul vostru telefon mobil: sagem my 511x

3. Ce marca este telefonul vostru mobil din prezent: Apple iPhone 4s

4. Ce sistem de operare are telefonul vostru mobil: iOS 7 beta 4

5. Ce retea de telefonie folositi (optional): Orange

6. Mici detalii despre telefon, insotite de poze cu acesta: TPqPh4F.jpg

 

iPhone 4s este un smartphone touchscreen creat de compania Apple. Este a cincea generatie de iPhone si data lansarii sale a fost 4 octombrie 2011. Nu am probleme cu acesta merge perfect de cand l-am cumparat si il recomand tuturor.

Link to comment
Share on other sites

1. Ce telefon mobil detineti in prezent: Sony Xperia Z

2. Care a fost primul vostru telefon mobil: Nokia 6630

3. Ce marca este telefonul vostru mobil din prezent:Sony

4. Ce sistem de operare are telefonul vostru mobil: Android.

5. Ce retea de telefonie folositi (optional): Orange

6. Mici detalii despre telefon, insotite de poze cu acesta:Imagine Click!, Este un telefon cu un design subțire, de numai 7,9 mm, Sony Xperia Z are la baza sistemul de operare Android Jelly Bean 4.1 si un procesor Qualcomm Snapdragon S4 Pro quad-core 1,5GHz și 2GB RAM. Telefonul dispune de un ecran de 5 inchi full HD si este dotat cu o camera foto de 13 MP cu tehnologia Exmor RS, primul senzor cu video HDR pentru smartphone-uri, care permite utilizatorilor sa faca fotografii statice sau in mișcare reusite chiar si atunci cand lumina vine din spatele subiectului fotografiat.

Link to comment
Share on other sites

In postul vostru trebuie sa precizati obligatoriu urmatoarele lucruri:

1. Ce telefon mobil detineti in prezent: In prezent am un Samsung Galaxy mini 2

2. Care a fost primul vostru telefon mobil: Primul meu telefon mobil a fost un Nokia , unul indestructibil . Nu-mi aduc aminte ce model de la Nokia este deoarece eram foarte mic .

3. Ce marca este telefonul vostru mobil din prezent: Samsung

4. Ce sistem de operare are telefonul vostru mobil: Android , 2.3.6 upgradabil la 4.0

5. Ce retea de telefonie folositi (optional): Orange

6. Mici detalii despre telefon, insotite de poze cu acesta: Eu sunt multumit de acest telefon . La acest pret , nu cred ca se poate gasi alt ceva mai bun . In special daca vrei sa aiba android . Navigheaza bine pe internet , nu are probleme in a se bloca sau alte probleme .

Uitati aici o prezentare a acestui telefon .

Link to comment
Share on other sites

1. Ce telefon mobil detineti in prezent: Samsung Galaxy Core

2. Care a fost primul vostru telefon mobil: Nokia 110

3. Ce marca este telefonul vostru mobil din prezent: Samsung

4. Ce sistem de operare are telefonul vostru mobil: Android 4.1.2

5. Ce retea de telefonie folositi (optional): Sunt utilizator Gold la Vodafone

6. Mici detalii despre telefon, insotite de poze cu acesta: Este un telefon DUAL SIM la un pret foarte rezonabil (~1200 lei Neverlocked), procesor Dual Core 1024 RAM.

Link to comment
Share on other sites

1. Ce telefon mobil detineti in prezent: Samsung GT-E2121B

2. Care a fost primul vostru telefon mobil: Motorola C 113

Motorola_C113.jpg

3. Ce marca este telefonul vostru mobil din prezent: Samsung GT-E2121B

4. Ce sistem de operare are telefonul vostru mobil: Nu are

5. Ce retea de telefonie folositi (optional): Orange

6. Mici detalii despre telefon, insotite de poze cu acesta:

Samsung_GT_E2121_B.jpg

- Java MIDP 2.0

- MP3/AAC player

- H.263 player

- Organizator

- Reportofon

- Introducere Text Predictiva

Link to comment
Share on other sites

1. Ce telefon mobil detineti in prezent : samsung galaxy mini

2. Care a fost primul vostru telefon mobil Sony Ericson , dar nu mai stiu modelul.

3. Ce marca este telefonul vostru mobil din prezent samsung

4. Ce sistem de operare are telefonul vostru mobil Android 2.2.1

5. Ce retea de telefonie folositi (optional) Orange

6. Mici detalii despre telefon, insotite de poze cu acesta Acest telefon a fost foarte bun cand a aparut . Insa acum este depasit de toate telefoanele .

Samsung-GALAXY-mini-Review-Design-03.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1. Ce telefon mobil detineti in prezent : iPhone 4

  • 2. Care a fost primul vostru telefon mobil : Un Nokia, cred...

3. Ce marca este telefonul vostru mobil din prezent : Apple

4. Ce sistem de operare are telefonul vostru mobil : iOS 7.0.3

5. Ce retea de telefonie folositi (optional) : Momentan COSMOTE, dar ma voi muta pe Vodafone

6. Mici detalii despre telefon, insotite de poze cu acesta : Un telefon elegant ( a castigat in anul 2012 performanta de cel mai elegant telefon la momentul actual), foarte usor de folosit si cam atat. DSC07637.jpg

Edited by FreeQ
Link to comment
Share on other sites

1. Ce telefon mobil detineti in prezent: Galaxy S III Mini.
2. Care a fost primul vostru telefon mobil: Nokia 1100.
3. Ce marca este telefonul vostru mobil din prezent: Samsung.
4. Ce sistem de operare are telefonul vostru mobil: Android.
5. Ce retea de telefonie folositi (optional): Cosmote (Frog).
6. Mici detalii despre telefon, insotite de poze cu acesta: Este un telefon foarte bun pentru jocuri, are memorie interna de la 8 GB pana la 16.samsung-galaxy-s-iii-mini-i8190.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

1. Ce telefon mobil detineti in prezent : Nokia Lumia 800
2. Care a fost primul vostru telefon mobil : Nokia 5300 xpress music
3. Ce marca este telefonul vostru mobil din prezent : Nokia :))
4. Ce sistem de operare are telefonul vostru mobil : Windows phone 7.8
5. Ce retea de telefonie folositi (optional) : Vodafone
6. Mici detalii despre telefon, insotite de poze cu acesta : http://static.guim.co.uk/sys-images/Guardian/Pix/pictures/2011/10/26/1319642549810/Nokia-Lumia-800-007.jpg

 

Interface-ul si culorile valabile pentru telefon sunt chiar extraordinare. Defapt, doar interface-ul m-a facut sa cumpar telefonul si nu software-ul. Din pacate windows phone 7.8 e putrezit de cand Windows phone 8 a iesit si nici un app nu se mai produce pe softwarele precedente. Toata viata mea am folosit Nokia si din pacate ma voi face upgrade pentru un Samsung fiindca compania deja se duce de rapa... peste 2 ani Microsoft incheie contractul cu Nokia, deci detinatorii o sa ramana cu un smartphone doar pentru moda:))

Link to comment
Share on other sites

1. Ce telefon mobil detineti in prezent: Samsung Galaxy Young Blue
2. Care a fost primul vostru telefon mobil: Samsung cu clapeta
3. Ce marca este telefonul vostru mobil din prezent: Samsung
4. Ce sistem de operare are telefonul vostru mobil: Android 4.1
5. Ce retea de telefonie folositi (optional): Orange
6. Mici detalii despre telefon, insotite de poze cu acesta:

 

compact, dar puternic

Desi este compact, Samsung Galaxy Young prezinta o serie de functii avansate si o performanta puternica. Cu ajutorul ecranului integral tactil de 3,27 inchi, vei putea sa te bucuri de toate functiile avansate ale telefonului. Iar, datorită procesorului de 1 GHz, totul funcţioneaza mai rapid, indiferent dacă accesezi fotografii, muzică, videoclipuri şi multe altele!

Link to comment
Share on other sites

  • Ce telefon mobil detineti in prezent - În prezent deţin un iPhone 4, sunt foarte mulţumit !
  • Care a fost primul vostru telefon mobil - Primul meu telefon a fost tot un Samsung, cu clăpița..
  • Ce marca este telefonul vostru mobil din prezent - iPhone 4.
  • Ce sistem de operare are telefonul vostru mobil - iOS, versiunea 7.0.3
  • Ce retea de telefonie folositi (optional) - Orange.
  • Mici detalii despre telefon, insotite de poze cu acesta

 

8843.apple-iphone-4-16gb.jpg

 

 

 

 

  • Apple iPhone 4 a fost lansat în luna iunie 2007. Asa cum era de asteptat, cu ocazia Worldwide Developers Conference, Apple a prezentat noua generatie de iPhone. Telefonul denumit simplu iPhone 4 este un salt spectaculos, fata de modelele precedente. CEO-ul Apple, Steve Jobs, a prezentat, cu ocazia Worldwide Developers Conference noul iPhone 4, care este, potrivit acestuia, cel mai subtire smartphone de pe piata. Telefonul este mai compact decat iPhone 3GS si are o grosime de doar 9,3 mm. Terminalul vine cu peste 100 de functii noi si cu un display touchscreen de 3.5 inch cu o rezolutie de 960 x 640 pixeli denumit sugestiv “Retina Display” si laudat de seful Apple ce a declarat ca nu a existat niciodata un ecran ca asta pe un telefon adaugand ca tehnologia IPS utilizata la noul afisaj il fac un pic mai bun decat un OLED De asemenea, iPhone 4 e dotat cu o camera video frontala si, in premiera, o camera foto de 5 megapixeli cu Flash LED si un card de tip micro SIM. Si bateria este mai rezistenta acum, permitand 7 ore de convorbiri in mod 3G, 6 ore de navigare 3G, 10 ore de navigare Wi-Fi, 10 ore de video si 40 de ore de muzica. iPhone 4 vine si cu giroscop ce permite pastrarea cu exactitate a axei de rotatie. Camera foto este capabila sa filmeze HD si dispune de zoom digital 5X, iar focalizarea se face prin apasarea unui buton virtual de pe ecran. iPhone 4 va fi disponibil in alb si negru, din 24 iunie la preturi intre 199 de dolari pentru varianta de 16 GB si 299 de dolari pentru varianta de 32 GB
Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Ce telefon mobil ai?

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.